Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi
%15 indirimli çiçek gönder
Bu sayfadan Levent bölgesine vereceğiniz çiçek siparişlerinde geçerli %15 indirim kodunuz : Levent15

Çiçek göndermek için hala özel günleri bekliyorsanız, sıradan bir günde alınan çiçeklerin yıllarca unutulmadığını bilmiyorsunuz demektir. Anneye, babaya, sevgiliye, arkadaşa, eşe kısacası hayatınızdaki herkese çiçek göndererek içimden geldi demeniz, yıllarca hatırlayacağı bir anı bırakmanız için yeterli olacak. Elbette bu güzelliği sevdiğiniz insanlara yaşatmanız için bütçenizi zorlamanız gerekmiyor. Çünkü levent cicek gönderen herkese özel indirim uyguladığımız bir semt!

Özel indirim garantisi eşliğinde en güzel buket çeşitlerine göz atarak hemen şimdi kalpleri ısıtan bir sürpriz yapabilirsiniz. Ayrıca seçenekleriniz o kadar fazla ki, gönderim yapacağınız kişinin sevdiği bir çiçekten hazırlanmış aranjman modellerimiz dahi var. Siz de istanbul levent çiçekçi şeklinde arama yapmak yerine sitemize tıklayarak siparişinizi iletin. Aynı gün en hızlı teslimat garantimiz de bulunuyor.

Eğitim Neferlerine Özel Çiçek Aranjmanlarımız Var!

Öğretmene çiçek göndermek isteyenler de levent çiçek siparişi özel indirim garantimizden faydalanabilir. Butik çiçekçiniz olarak öğretmenler ve öğrenciler için birbirinden şık tasarımlar hazırlıyoruz. Aralarında saks çiçeği gibi özel çiçeklerin de bulunduğu geniş bir seçenek yelpazesi sizi bekliyor. Öğretmenler günü gibi özel günlerin yanı sıra doğum günü çiçek modelleri arasından birini seçerek doğum gününde öğretmenlerinizi mutlu edebilirsiniz.

Elbette tüm özel günler için farklı seçenekler sunuyoruz. Bebek sahibi olan arkadaşınıza, akrabanıza, iş arkadaşınıza, yöneticinize yeni bebek çiçek gönder diyerek seçtiğiniz bir tasarımı ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Yeni doğan bebeğe çiçek göndermede levent çiçekçi bakımından en şanslı semtlerden biridir. Çünkü bebek için çiçek gönderdiğinizde de Levent’e özel indirim uyguluyoruz.

Duygulara Tercüman Olan Çiçekler Bizde!

Sevgiliye ya da eşe çiçek göndermek için de yıldönümü çiçekleri gibi özel aranjmanlar göz atabilirsiniz. Özellikle gül kullanarak hazırladığımız tasarımlar aşkı ve sevgiyi anlatmanın en güzel yoludur. Çarpıcı görünümleriyle dikkat çeken kutuda gül çeşitlerimize de göz atın. Yüksek rakamlarla ödeme yapmanız gerekmiyor. Artık levent çiçek dendiğinde ilk akla gelen adres olan çiçekçiniz olarak güller için de özel indirimler uyguluyoruz.

Evlilik hazırlığı yapan çiftleri de unutmadık! Sitemizden düğün – nikah için en özel çiçek aranjmanlarımıza göz atabilirsiniz. Gelinliğinize ve zarafetinize yakışacak, güzelliğinizi ön plana çıkaracak gelin buketi çeşitlerimiz de en hızlı teslimat garantimiz kapsamında incelemeniz için hazır bekliyor. Sizin talebiniz üzerine de özel gelin buketleri hazırlayabiliriz. Hemen levent çiçek gönder diyerek bu tasarımları inceleyebilirsiniz.

Her Duruma Uygun Çiçekler İçin Doğru Adres!

Bu arada söz- nişan çiçekleri için de beklentilerinizi karşılayacak çiçeklere göz atabilirsiniz. Geçmiş olsun dilediğinizi iletmek için de çiçek siparişi verebilirsiniz. Bu duruma özel geçmiş olsun çiçek modellerini kolayca incelemeniz için tek bir kategoride topladık. Seçenekleriniz arasında fark yaratacak olan ürünler de var. Örneğin dilek ağacı göndererek de geçmiş olsun dilediğinizi iletebilirsiniz.

İyi şans getirdiğine inanılan bambu da alternatifleriniz arasında mevcut. Şans bambuları hastalık atlatan, kaza atlatan, tedavi gören ya da bir badire yaşayan kardeşinize, arkadaşınıza, yöneticinize, iş arkadaşınıza, annenize, babanıza gönderebileceğiniz en anlamlı seçim olabilir. Geçmiş olsun dilediğinizi iletmek için levent çiçekçi nerede var sorusunu sormanıza hiç gerek yok. Online çiçek siparişi ile kolayca sipariş verebilirsiniz.

En Özel Çiçek Aranjmanları Bizde!

Muhteşem kokusuyla dikkat çeken orkide çeşitleriyle açılış çiçekleri ya da sıra dışı aranjmanlar hazırladık. Şayet çok sayıda çiçeğin ulaşacağını düşündüğünüz bir durumda seçtiğiniz tasarımla fark yaratmak isterseniz mutlaka bu aranjmanlarımıza da göz atın. Çiçek yerine son dönemin gözdesi olan teraryum çeşitlerini de gönderebilirsiniz. Bu tasarımlar yeni iş terfi çiçekleri gibi durumlarda da tercih edilebilir.

En güzel kaktüs çeşitleri ile hazırladığımız aranjmanlar da iddialı görünümüyle ön plana çıkıyor. Dekoratif açıdan da sıklıkla tercih edilen bu tasarımlar özür çiçekleri olarak gönderilebilir. Bu şık aranjmanlara sukkulent çeşitleri de eşlik edebiliyor. Birkaç farklı kaktüs çeşidinin aynı aranjmanda buluştuğu modeller uzun yıllar hatıra olarak saklanabiliyor. Kaktüsler dayanıklı bitkiler olduğundan iş ortamlarında da konumlandırılabilir.

Açılış ve Davetlere Uygun Ferforje Modelleri

Çeşitli organizasyonlara, açılışlara ve davetlere özel ferforje çelenk modellerinde de son derece iddialıyız! Ferforjeleri en taze çiçeklerle hazırladığımız için uzun süre diri görünümünü koruyor. En güzel ve en uygun fiyatlı çelenk modelleri arasından dilediğinizi seçerek en hızlı teslimat garantisi eşliğinde istediğiniz adrese hemen ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Üstelik online olarak çiçekçi levent araması yapmanız da gerekmiyor. Tek tıkla gönderim yapabilir, bu semte özel indirim garantisinden faydalanabilirsiniz.

Ferforje modellerimiz fuar için çiçek arayanlara da uygun. Fuarlarda muhteşem görünümü ile ön plana çıkan bu tasarımlarımızı incelemeden sakın karar vermeyin. Ayrıca vefat durumunda gönderimini yapabileceğiniz cenaze için çelenk çeşitlerimiz de yer alıyor. Üzerine isim ya da firma adını yazarak teslimat gerçekleştirebiliyoruz. Saksı, vazo ya da demet şeklinde teslimat yapabildiğimiz çok farklı çiçek seçeneklerine hemen göz atın. Minyatür ağaç görünümü ile yaşam alanlarını süsleyen bonsai çeşitlerimiz de alternatifleriniz arasında yer alıyor.