Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Kardeşe Doğum Günü Hediyesi

Kardeş, herkesin hayatında en özel yere sahip olan bir vazgeçilmezdir. Çocukluğunuz , şu anınız, geleceğiniz ve daha birçoğudur kardeş denen kavram. Onların doğum günü, sizin de en özel gününüzdür aslında. Bu yüzden ona hediye olarak yeryüzünü  önüne serseniz dahi, yine yetersiz kalacaktır. Kardeşinizin doğum gününde, eminim onu çok mutlu etmek istersiniz ve tabi ki yanında olmak en büyük dileğinizdir. İşte tam da bu noktada ona verebileceğiniz en anlamlı en zarif hediye çiçek olacaktır. 

Kardeşe Gönderilecek  En Güzel Çiçekler

Kardeşe doğum günü hediyesi olarak, yanında bulunamadığınız koşullarda çiçek göndererek onu dünyanın en mutlu insanı yapabilirsiniz. Sayfamızda yer alan çiçek türleri, özel tasarımlarıyla kardeşiniz ile buluşmayı bekliyor. Küçük , sevimli bir kız kardeşe sahipseniz;  doğum gününde ona kutuda kır çiçekleri göndererek yüzünü güldürebilirsiniz.İçerisinde yer alan lisyantüs, beyaz gül ve krizantem çiçekleri rengarenk görünümü ile fazlasıyla mutlu edecek cinsten. Hayatınızın en büyük şansı olduğuna inandığınız kardeşinize, 3 adet şans bambusu ile anlamlı bir hediye sunmuş olacaksınız. Taşlar, deniz kabukları, lucky bambu, ve nazar boncuğundan oluşan bu tasarım, fil ayağı vazo ile taçlandırılmıştır. 

Eşsiz renk görünümü ve zerafetiyle karşımıza çıkan fuşya orkide, kardeşe doğum günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz en nadide çiçeklerden biridir. A kalite ithal olan bu orkide çeşidi, ahşap görünümlü seramik saksı ile harmanlanarak, eşsiz bir görünüme sahip olmaktadır. Bunun yanı sıra hediyenizin kalıcı olmasını dilerseniz, ona rengarenk solmayan gül ve kuru çiçeklerden oluşan Rainbow Rose tasarımımızı göndererek, doğum günü hediyesini uzun yıllar saklamasını sağlayabilirsiniz. 

Erkek kardeş için sade ve şık görünümü ile beğenileri kazanan beyaz papatyalar, oval seramik saksısı ile karşınıza çıkmaktadır. İçerisinde krizantem ve buğday başakları bulunan bu tasarım ile kardeşine her zaman yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Dünyanın en masum ve en gerçeği olan kardeş sevgisini, beyaz çiçeklerin masumiyetiyle ifade edebilirsiniz. Doğum gününde; beyaz güller, lilyum, lisyantüs, krizantem  ve mevsim çiçeklerinden oluşan beyaz buketi hediye edebilirsiniz. Bu zarif tasarım ile kardeşinizin yüreğine dokunmanızın garantisini veriyoruz.

1979’dan beri hizmet veren markamız, yüksek kalite standartlarında çiçek tasarımlarıyla sizlerle buluşmaya devam ediyor. Ürün çeşitliliği ve geniş renk skalası ile karşınıza çıkan Çiçek Diyarı, uygun fiyat avantajını da beraberinde getiriyor. Her zevke hitap eden tasarımlarımızı incelemek ve ürün hakkında bilgi almak için sizleri en kısa zamanda sayfamıza bekliyoruz. 

Yazar : Çiçek Diyarı