Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Ansızın Kapınıza Gelen Çiçek!

Sevdiklerinizi, yakınlarınızı mutlu etmek için yapabileceğiniz en zarif davranış çiçek göndermeniz olacaktır. Artık internet üzerinden online olarak çiçek göndermek mümkün olabiliyor. Ancak buna karşın çiçek yolla diyenler genellikle bu zarif davranışı sergilemek için bazı özel günleri bekliyor. Oysa herhangi birini mutlu etmek için özel günleri beklemeye gerek yok. [caption id="attachment_586" align="aligncenter" width="700"]renkli papatya renkli papatya[/caption]

Neden Özel Günler Dışında De Çiçek Gönderilmeli?

Doğum günü, aileye katılan yeni bebek, terfi etmek gibi özel günlerde insanlar farklı kişilerden çok sayıda çiçek alabiliyor. Hatta çoğu zaman bu bir beklentiye dahi dönüşebiliyor. Oysa sıradan bir günde çiçek yolla diyerek size çiçek gönderen bir yakınınız sizi hem şaşırtabilir hem de mutlu edebilir. Kapınıza ansızın gelen bir çiçeğin size yaşatacağı mutluluğu ve sevinci düşünün. İşte bu mutluluk özel günlerde çiçek aldığınızda yaşadığınız mutluluktan çok daha fazla olacaktır. Dolayısıyla çiçek yolla demek için özel günler dışında, sıradan bir günü de tercih edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken online olarak çiçeği seçmeniz ve adres bildiriminde bulunmanız olacak.  Bu sayede mutlu etmeyi planladığınız kişiye dilediğiniz gün ve saatte çiçeğiniz ulaşacak.

Sıradan Günlerde Çiçek Göndermenin Önemi

Sevginizi göstermek için elbette özel günlerde çiçek gönderimi yapabilirsiniz. Fakat özel olmayan bir günde yapacağınız çiçek gönderiminin sevginizi çok daha net bir şekilde belli etmenizi sağlayacağından da hiç şüpheniz olmasın. Özel çiçek buketleri hazırlanmasını da sağlayabilir ya da şık bir teraryum çalışması da gönderebilirsiniz.
Yazar : Çiçek Diyarı