Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Bahçeniz Yok Diye Üzülmeyin!

Metropol kentlerde yaşayanların büyük bölümü hayatı boyunca bir bahçeye sahip olmak istiyor. Ancak betonlaşmanın hızla büyüdüğü kentlerde bir bahçeye sahip olmak her zaman mümkün olamıyor. İşte bu durumda bahçe hayaliniz yaşatmanın farklı yollarını deneyebilirsiniz. Örneğin evinizin başköşesinde minyatür bir bahçe konumlandırabilirsiniz. Nasıl mı? Elbette usta eller tarafından dizayn edilmiş bir terrarium çalışmasıyla?

Hayalinizdeki Bahçe Sizin İçin Tasarlansın

İçerisinde sukkulentler gibi canlı bitkilerin de kullanıldığı muhteşem bir bahçe tasarımına siz de sahip olabilirsiniz. Terrarium çalışmalarıyla sizin talepleriniz doğrultusunda da istediğiniz bir tasarım hazırlanabiliyor. Örneğin bahçenin içerisinde bulunmasını istediğiniz bitkileri kendiniz seçebilirsiniz. Aynı zamanda bahçede hangi aksesuarların kullanılmasını istediğinizi de kendiniz belirleyebilirsiniz. [caption id="attachment_623" align="aligncenter" width="500"]yapay çiçek yapay çiçek[/caption] Minyatür objeler, minyatür bitkiler ve toprak kullanılarak hazırlanan terrariumlar hayalinizdeki bahçenin ya da hayalinizdeki doğal alanın yaratılmasını sağlıyor. Üstelik bu bahçe görünümü bir süre sonra bozulmuyor. Çünkü içerisinde yer alan bitkiler canlı olduğundan düzenli olarak bakımını yapmanız durumunda sürekli sizin hayallerinizi yaşatmaya devam edebilir.

Yakınlarınızı Şaşırtmanın En Kolay Yolu

Sevdikleriniz için de harika bir terrarium çalışması hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu dizaynlar sevdiklerinizi mutlu etmek ve şaşırtmak için harika bir seçenek olarak karşınızda duruyor. Özel günlerde yakınlarınıza göndermek için siz de bu tasarımlara göz atabilir ve dilediğinizi seçerek kolaylıkla gönderimini yapabilirsiniz. Yüksek ücretlerle ödeme yapmanız gerekmiyor. Minimum ödeme ile en güzel tasarımlara sahip olabilir ya da yakınlarınıza ulaştırabilirsiniz.
Yazar : Çiçek Diyarı