Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Çiçek Göndermenin İpuçları

Çiçek göndermek için özel bir günün olmasına gerek yok. Bayanlar sürprizden her zaman hoşlanır. Ufak bir not ile güzel bir çiçek göndermenizden bayanlar daha çok etkilenir. Kendisini her zaman özel hissettirirsiniz. Çiçek gönderme sadece romantik bir anlam ifade etmez. Çiçek, patronunuza, iş arkadaşlarınıza herkese verilir.

Özel Günler Dışında da Çiçek Gönderilir

Çiçek gönderme modası asla değişmez. Mısırlılardan bu yana çiçek her zaman bir jest olarak kabul edilir. Erkekler çiçek gönderdiklerinde bunun bağlılık anlamına geldiğini sanır. Aslında durum öyle değildir. Kadınlar kendilerine çiçek verildiğinde bağlılık yerine bir jest olarak görürler.

Çiçek Gönderme Hazırlıkları

Çiçek göndermeden önce yapılan hazırlıklar çok önemli. Nasıl bir mesaj ileteceksiniz ya da hangi çiçeği göndereceksiniz hepsini belirlemelisiniz. Kendi seçtiğiniz çiçeklerin aranjmanına yardımcı olması, sevdiklerinizi etkiler. Nasıl renklerden oluşmalı ya da nasıl bir konseptle sevdiklerinize sunulmalı.

Çiçeklerde Aranjmanın Önemi

Sevdiklerinize çiçek gönderirken aranjmanın önemi büyüktür. Ofise çiçek yollayacaksanız özellikle farklı aranjmanlar yaptırmalı ve kişiye değer verdiğinizi göstermelisiniz. Yaratıcı olmak çok önemli. Renklerin uyumu ve çiçeklerin son derece titiz bir çalışma ile yapılmış olması gerekir. Sevdiklerinize güzel sürprizler hazırlamak için kendi fikirlerinizi çiçekçiye söylemeniz yeterli. Modern tasarımlardan oluşan aranjmanlarla farklı görünümler. Çiçek, sevdiklerinizi etkilemenin ve onlara değer verdiğinizi göstermenin en güzel yolu. Güzel aranjmanlar ve harika fikirlerle ilginç çiçekleri farklı konseptlerde sevdiklerinize kısa sürede gönderebilme. Çiçeğin büyüsü ve güzel kokusu her zaman sevdiklerinize daha çok değer verdiğinizi gösterir. Güller, laleler, orkide, karanfil ve aklınıza gelebilecek her çiçek. Sade renklerden demetler sunabileceğiniz gibi karışık ve farklı tasarımları da yollayabilirsiniz. En güzeli çiçek ile hatırladığınızı belirtmek ve her zaman önem vereceğinizi göstermek.
Yazar : Çiçek Diyarı