Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Doğum Günü İçin Sevdiklerinize Çiçek Göndermek İstiyorsanız Size Harika Öneriler Burada

İstisnasız herkes için doğum günü yıl içerisindeki en özel gündür. Bu özel günü sevdikleri ile birlikte geçirmek isteyen yakınlarınıza çiçek göndermeniz de gerekiyor. Ancak doğum günleri herkesin çok sayıda çiçek aldığı günlerin de başında geliyor. Haliyle sizin seçtiğiniz çiçeğin diğerlerinin arasından sıyrılarak daha fazla dikkat çekmesi ve bir anlamda fark yaratması lazım. Merak etmeyin, doğum günü için sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız size harika öneriler burada yer alıyor.

Para Ağacından Dizayn Edilen Pachira Ormanı

Bolluk ve bereket getirdiğine inanılan para ağacı kullanılarak hazırlanan Pachira Ormanı ideal bir seçenek olabilir. 5 kök para ağacı ile dizayn edilen ve ilginç yaprak görünümü ile ön plana çıkan bu bitki dekorasyonda da sıklıkla kullanılan saksı çiçeklerinden biri olabiliyor. Dolayısıyla sevdiklerinize doğum gününde kalıcı bir hediye göndermiş olacaksınız. Bu özel bitkinin siparişinizi online sipariş sitemiz üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Teraryum ile Unutulmaz Bir Seçim Yapın!

Her geçen yıl popülerliği biraz daha artan teraryum çeşitleri doğum günlerinde de sıklıkla gönderilmeye başlandı. Özellikle buket çiçek çeşitlerine alternatif arayanlar için ideal bir seçenek olabilen teraryumlar cam fanus içerisinde hazırlanıyor. Tasarımında canlı bitkiler ve minyatür yapıda aksesuarlar kullanılan bu tasarımlar sevdiklerinizi doğum günü gibi özel bir günde kendilerini çok daha özel hissetmelerini sağlayabilir. Son kararınızı vermeden önce mutlaka teraryum çeşitlerine de göz atın.

dogum-gunu-cicegi

Kır Çiçekleri Herkesi Mutlu Eder!

Doğum günü ve mutluluk dendiğinde elbette kır çiçeklerinden söz etmeden olmaz. Rengarenk yaprakları ve eşsiz kokuları ile kır çiçekleri istisnasız herkesi mutlu etmeyi bir şekilde başarıyor. Özellikle harika bir aranjman şeklinde dizayn edilmiş olan kır çiçekleri ile siz de yakınlarınızı sevindirebilirsiniz. Kır çiçeği buketleri en taze çiçeklerle hazırlanıyor ve süslemelerinde de özel malzemeler kullanılıyor. Bu özel çiçeklere mutlaka göz atmalısınız.

Şans Bambusu ile İyi Şans Dileyin!

İyi şans getirdiğine inanılan ve pek çok kültürde yeri olan bambular da doğum günlerinde özel bir seçim yapmak isteyenlerin imdadına yetişebilir. Tercihinizi şans bambusu çeşitlerinden yana kullanarak doğum gününe renk ve neşe katabilirsiniz. Bu sayede yeni yaşında arkadaşınıza ya da yakınınıza iyi şans dileğinizi de iletmiş olacaksınız. Bu dilediğinizi en şık şekilde iletmenin keyfini yaşayacak olmanız da cabası?

Renkli Papatyalar Doğum Günlerine Çok Yakışıyor!

Rengarenk görünümleri ile dikkat çeken papatya çeşitlerinin de doğum günleri gibi özel günlerde özel bir seçim olabileceğini unutmayın. Özellikle farklı renklerde papatya çeşitleri ile hazırlanan aranjmanlar göz kamaştıran bir güzellik sunuyor. Bu sayede pek çok farklı çiçek çeşidi arasından kendini belli etmeyi ve dikkat çekmeyi de başarıyor. Siz de renkli papatya aranjmanlarına göz atarak beğendiğiniz bir model için kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Yazar : Çiçek Diyarı