Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Doğum Gününe Özel Çiçekler

Yılda sadece 1 kez kutlanan ve herkes için yılın en önemli günü olan doğum günlerinde duygularınızı çiçeklerle anlatabilirsiniz. Elbette doğum gününde herkes çiçek almak ister. Hatta çiçek alma beklentisi dahi olduğunu söylemek mümkün. Dolayısıyla duygularınızı en iyi anlatacak çiçeklere yönelmek istiyor olmanız da gayet normal. Sizin için bazı önerilerimiz olacak.

Saksı Bitkileri Daha Kalıcı Olur

Doğum günü olan bir yakınınıza çiçek göndermek istediğinizde aklınıza ilk gelen genellikle güzel bir buket olacaktır. Ancak saksı bitkilerinin de cazip bir alternatif olduğunu unutmayın. Hem daha kalıcı hem de fark yaratan bir seçim yapmak için, güzelliği ile göz kamaştıran bu bitkilerden birini seçebilirsiniz. Dekoratif açıdan da saksı bitkileri tüm yaşam alanlarını süslüyor.

Şans Bambuları Ne Güne Duruyor?

İyi şans getirdiğine inanılan şans bambuları doğum gününde dileklerinizi ve duygularınızı sizin adınıza anlatabilir. Yeni yaşında iyi şans dileğinde bulunurken aynı zamanda doğum gününü de kutlamanızı sağlayacak olan şans bambuları özel aranjmanlarla göz alıcı bir görünüm kazanıyor. Ayrıca buket çiçeklerden daha kalıcı olma noktasını da unutmamak lazım.

Tablo Çiçekler Fark Yaratır

Masa üstünde konumlandırılabilen ve bir sanat eserini andıran tablo çiçekler de cazip bir seçenek! Yeni tasarımlar arasında yer alan bu çiçek aranjmanlarında elbette en güzel ve en canı çiçekler kullanılıyor. Çalışma masalarında da konumlandırılabildiği için işyerine çiçek göndermek isteyenler gönül rahatlığı ile bu aranjmanlara yönelebilir.
Kır Çiçekleri Her Daim Enerji Verir!
Eğer mutlaka bir buket göndermek istiyorsanız önerimiz kır çiçeklerini seçmeniz olacak. Her daim daha dinamik bir duruş sergileyen kır çiçeği aranjmanları doğum günlerine muhteşem kokularıyla da renk katıyor. Yakınlarınızın doğum gününü kır çiçekleriyle de kutlayabilirsiniz.
Yazar : Çiçek Diyarı