Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Ev Dekorasyonun Havasını Değiştir

Yaşam alanlarınızda kullandığınız objeler ve uyguladığınız dekorasyon aslında psikolojiniz üzerinde de belirleyici oluyor. Siz de basit değişiklikler yaparak evinizde hakim olan atmosferi bir anda değiştirebilirsiniz. Peki, ev dekorasyonun havasını değiştir diyerek ne gibi farklılıklar yapma şansınız var? Bu noktada devreye çiçeklerin girdiğinden söz etmemiz lazım. Evinizin havasını en kolay çiçeklerle değiştirebilirsiniz.

Her evde kullanılmayan ve dar olduğu için bir mobilya da konamayan köşeler bulunur. Yapmanız gereken sadece bu köşeleri saksı çiçekleri ile donatmanız olacak. Muazzam bir görünüm elde edeceğinizden hiç endişeniz olmasın. Çünkü çiçekler bulundukları her ortamda daha huzurlu ve pozitif bir atmosferin ortaya çıkmasını sağlar.

ev-dekorasyonuna-cicek

Evinizi Çiçeklerle Donatın!

Saksı bitkileri arasından seçim yaparken hangilerinin güneş, hangilerinin gölge istediğiniz de çok iyi belirlemeniz gerekiyor. Evinizde uygun olan yerin güneş alıp almadığını kontrol edin ve bu yere uygun olan çiçekleri seçin. Ayrıca dekoratif açıdan küçük bitkilere de yönelebilirsiniz. Bonsai ağaçlar son dönemin yükselen bir trendi ve dekorasyona da büyük katkı yapıyor.

Evinizde doğal bir atmosfer oluşmasını sağlayacak bonsai ağaçlara mutlaka yer vermeye çalışın. Ev tekstili de kullanmaya özen gösterebilirsiniz. Özellikle yaşam alanlarınızı kışa hazırlamak için koltuk örtüleri gibi çeşitli malzemeler ile huzurlu ve sıcak bir ev görünümü yakalayabilirsiniz. Kullanabileceğiniz çiçekleri incelemek için de sizi online sipariş sitemize bekliyoruz. Saksı çiçeklerine mutlaka göz atmalısınız.

Yazar : Çiçek Diyarı