Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

İstanbul'un En Sevilen Çiçekçisinden Çiçek Modelleri

Çiçek göndermenin ve almanın keyfi bambaşka! Sevdiklerine hiç beklemediği bir anda çiçek göndererek sürpriz yapanlar yeni aranjman modellerini de yakın markajda tutuyor. Sizlere İstanbul'un en sevilen çiçekçisinden çiçek modelleri hakkında bilgi vermek isteriz. Yeni ve bir o kadar da etkileyici bir duruş sergileyen çiçek aranjmanları arasında ilk önerimiz mis kokulu nergisler olacak!

Muazzam kokusuyla bulunduğu ortamın atmosferini bir anda değiştirebilen nergislerle hazırlanan çiçek buketi sevgiliye ya da eşe göndermek için de harika bir seçenek! Aynı zamanda anneler günü, öğretmenler günü gibi özel günlerde de tercihinizi mis kokulu nergislerden yana kullanabilirsiniz. Seçenekler arasında muhteşem bir duruş sergileyen lale çeşitleri de yer alıyor.

Mevsim Çiçekleriyle Hazırlanan Gösterişli Aranjmanlar

Mordan sarıya en güzel renkleri taşıyan lale çeşitleri ile hazırlanan aranjmanların da göz kamaştırdığını belirtmek isteriz. Ayrıca gösterişli bir çiçek seçimi yapmak isteyenler de güller ve mevsim çiçekleriyle hazırlanan aranjmanlara göz atabilir. En canlı renklerde, en diri çiçeklerle hazırlanan bu gösterişli aranjmanlar açılışlar gibi özel günlerde de tercih edilebiliyor.

Son yıllarda şık bir kutu içerisinde hazırlanan çiçek aranjmanları da büyük bir ilgi görmeye başladı. Eğer sevdiklerinizi gönderdiğiniz çiçekle şaşırtmak isterseniz hiç tereddüt etmeden kutuda çiçek aranjmanlarına yönelebilirsiniz. Güllerden orkide çiçeklerine kadar pek çok farklı çiçeğin kullanıldığı bu tanzimler şaşırtmak ve etkilemek isteyenler için cazip bir seçenek olabiliyor.

Bu arada kurutulmuş çiçeklerin de ideal bir seçim olabileceğinden söz etmemiz lazım! Özel bir işlemle kurutulan ve sonrasında renklendirilerek eşsiz bir duruş kazanması sağlanan bu özel aranjmanlar İstanbul'un en sevilen çiçekçisinden çiçek modelleri olarak seçenekleriniz arasında yer alıyor. Yıllarca deforme olmadan formunu koruyabilen bu özel aranjmanlarla kendi yaşam alanlarınızı da süsleyebilirsiniz. Bu çiçeklerin bulundukları her ortama muazzam bir atmosfer kazandırdığı aşikar!

istanbulun-en-sevilen-cicekcisinden-cicek-modelleri

Şans bambuları mekanın atmosferini değiştirmek isteyenler için bir diğer seçenek olarak online sipariş sitemizde de karşınıza çıkacak. Çeşitli formlarda hazırlanan ve küçük süslemeler ile dikkat çekici bir görünüm kazandırılan şans bambularının iyi şans getirdiğine inanılıyor. Sadece sevdikleriniz için değil, kendini için de bu özel bambulardan edinmeyi sakın ihmal etmeyin.

Çok daha farklı bir tasarım seçimi yapmak isteyenlere minyatür meyve ağaçlarını da önerebiliriz. Minyatür boyları ile sevimli bir görünüm sergileyen bu ağaçlar bakımı ihmal edilmediğinde büyümeye ve gelişmeye devam edebiliyor. Üstelik sizlere sunduğumuz minyatür ağaçların tümü iç mekanda yaşayabiliyor. Sadece seçtiğini ağacın türüne göre uygun koşulları sağlamanız yeterli olacak. Minyatür zeytin ağaçları, mandalina ağaçları, limon ağaçları gibi seçenekleriniz arasında bonsailer de mevcut. Mutlaka bonsai ağaçların güzelliğinden siz de faydalanın ve evinizde, işyerinizde bu bodur ağaçlara yer verin.

Dekoratif Çiçek Aranjmanlarını İnceleyin!

Kitap şeklinde saksılarda hazırlanan bitki aranjmanı modellerini de tercih edebilirsiniz. Bu tasarımlara da yenileri eklendi ve artık ortaya çıkan modeller adeta görenleri büyülüyor. Dekoratif açıdan da harika bir seçenek olan bu özel aranjman çeşitlerini internetten kolaylıkla inceleyebilir, beğendiğiniz tüm modeller için birkaç dakikada siparişinizi iletebilirsiniz.

Dekoratif bir tasarım seçmek isteyenlerin alternatifleri arasında teraryum modelleri de yer alıyor. Yepyeni tasarımlara kavuşan bu özel çalışmalar bildiğiniz gibi belirli bir tema üzerine hazırlanıyor. Şık bir tasarım olmasının yanı sıra bir mesaj da içeriyor. Bakımı ihmal edilmediğinde ve uygun koşullar sağlandığında uzun yıllar varlığını koruyor. Bu arada teraryumların son yıllarda hatırı sayılır bir popülerlik kazandığını da belirtmek lazım.

Yazar : Çiçek Diyarı