Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Sevdiklerinizi Laleler ile Şımartın!

Yakınlarınızı hem özel günlerde hem de sıradan günlerde mutlu etmek için çiçek göndermeyi tercih edebilirsiniz. Bu durumda aklınıza takılan soru, hangi çiçeği göndermeniz gerektiği olacak. Öncelikle bilinmesi gereken husus hangi çiçeği seçerseniz seçin yakınlarınızı mutlu edecek olmasıdır. Ancak farklı bir seçenek peşinde olanlar lale göndermeyi tercih edebilir. [caption id="attachment_667" align="aligncenter" width="700"]bunny bunny[/caption]

Lalenin Anlamı Nedir?

Laleler çok uzun yıllardır en özel ve en asil çiçek çeşitleri arasında yer alıyor. Üstelik her bir lale renginin farklı bir anlamı var. Örneğin kırmızı renkte olan laleler ?seni seviyorum? anlamına gelir. Beyaz olan laleler ise saflığı ve temiz duyguları ifade eder. Sarı laleler ise hem sevgiyi hem de hoşgörüyü sembolize eder. Pembe laleler ise şefkati ve sadakati sembolize eder. Siz de anlatmak istediğiniz duygularınızı dikkate alarak dilediğiniz renkte laleler ile hazırlanmış şık bir buketi sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Sizin duygularınıza en güzel şekilde tercüman olacak lalelerden artık estetik açıdan büyüleyici bir güzelliğe sahip olan buketler hazırlanabiliyor. Bu sayede uzun süre hafızalarda yer edinecek bir çiçek gönderimi yapmış olacaksınız.

Bahar Kokulu Laleler!

Dilerseniz renk seçimi yapmadan, rengarenk lalelerden hazırlanmış bir buketin gönderimini de yapabilirsiniz. İçerisinde kırmızı, sarı, beyaz, pembe ve mor lalelerin bulunduğu harika bir buket tüm kalpleri ısıtmak için yeterli olacaktır. Muhteşem duruşları ile lale çeşitleri sizin istediğiniz bir mesaj eşliğinde hem evlere hem de işyerlerine ulaştırılabiliyor. Mis kokusunu bulunduğu ortama yayan lalelerle siz de farkınızı ortaya koyun.
Yazar : Çiçek Diyarı