Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Yıldönümünüze Özel Çiçeklerle Eşinizi Mutlu Edin

Evlilik, nişan ya da tanışma yıldönümlerinizi eşsiz çiçeklerle taçlandırmanız gerekiyor. Kadınların yıldönümlerinde sevdiklerinden çiçek beklediklerini bir kez daha hatırlatmak isteriz. Bu yüzden hazırlanan muazzam aranjmanlar ve yıldönümünüze özel çiçeklerle eşinizi mutlu edin diyoruz. Seçenekleriniz o kadar fazla ki, hangisini eşinize göndereceğinize karar veremeyebilirsiniz. Öncelikle tercihinizi mutlaka kırmızı gülden yana yapmanız gerekmediğini belirtelim.

Eşinize bir kucak dolusu kır çiçeği buketi yollayabilirsiniz. Özellikle rengarenk çiçeklerle hazırlanan aranjmanlar enerjisi ve muazzam duruşuyla ön plana çıkıyor. Daha farklı bir aranjman görmek isterseniz bu durumda renkli papatyalara göz atın. Bu tasarımlar da eşinizi gülümsetmeniz ve sizin için özel bir gün olan yıldönümünüzü taçlandırmanız için ideal bir seçenek!

yildonumu-cicegi

Sıra Dışı Çiçek Aranjmanlarıyla Eşinizi Şaşırtın!

Yıl içerisinde genellikle çiçek gönderen eşler ise bu defa seçimini sıra dışı çiçeklerden yana yapmalı! Örneğin ay çiçekleri ile hazırlanan ve göz kamaştıran bir duruşa sahip olan aranjmanlar da bulunuyor. Kutuda fuşya orkide hem şaşırtacak hem de eşinizi mutlu edecek çiçekler arasında yer alıyor.

Bu arada dilek ağacı bonsai modellerinin de gönderilebileceğini belirtmek isteriz. Eğer yolladığınız çiçek solmasın, kalıcı olsun isterseniz hem evinize renk katacak hem de eşinizi mutlu edecek dilek ağacı bonsai modellerine yönelebilirsiniz. Saksı çiçekleri yıldönümü hatırası olarak evinizi süslemeye devam edecek. Bu yüzden tercihlerinizi biraz değiştirebilirsiniz ve seçiminizi farklı çiçeklerden ya da saksı bitkilerinden yana kullanabilirsiniz.

Yazar : Çiçek Diyarı