Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Son yıllarda popülerlik kazanan, tüm yaşam alanlarında dekoratif açıdan da sıklıkla tercih edilen cam içinde bitki çeşitlerine hemen göz atabilirsiniz. Hem evlerde hem de işyerlerinde konumlandırılabilen cam içinde bitki çeşitleri sadece kendiniz için değil, yakınlarınıza hediye etmeniz için de şık bir seçenek olacaktır. Özel günlerde ya da sıradan günlerde sevdiğiniz kişiye hoş bir sürpriz yapmak için kategorimiz içerisinde yer alan tasarımlara hemen göz atın.

Cam Bitki Siparişi Gönder

En özel bitkileri kullanarak hazırladığımız cam içinde bitki çeşitlerinde sukkulentlerden menekşelere, kaktüslerden orkidelere kadar pek çok farklı bitki ve çiçek çeşidi yer alıyor. minyatür bitkiler ve çiçeklerle hazırladığımız aranjmanlarda yine minyatür yapıda olan aksesuarları da kullanıyoruz.

Cam fanus içerisinde bambaşka bir dünya olan bu tasarımlar çalışma masalarında dahi konumlandırılabilen şık bir objeye dönüşüyor. Tasarımlardan canlı bitkiler ve toprak kullandığımız için uzun süre muhafaza edebileceğiniz bu aranjmanlar için özel bir bakım yapmanız gerekmiyor. Düzenli periyotlar halinde sulamanız, cam içinde bitki çeşitlerinin canlı kalması için yeterli olacaktır.

Aynı zamanda doğru yerde konumlandırmaya da özen göstermelisiniz. Seçenekleriniz arasında öğretmenler için hazırlanmış olan ve üzerinde öğretmen ve öğrenci figürünün yer aldığı cam içinde bitki çeşitleri de var. Şık görünümleri ile yakınlarınızı mutlu etmek için ideal bir seçenek olan bu tasarımları kendiniz için de isteyebilirsiniz. Evinize doğal bir atmosfer kazandıracak olan tasarımlara hemen göz atmaya başlayabilirsiniz.

Çakıl taşları, mantarlar ve çeşitli doğal objelerle süsleyerek son derece albenili bir görünüm kazanmasını sağladığımız bu tasarımlar için sizlere yıl boyunca en uygun fiyatları sunuyoruz. Makul fiyat politikamızdan ve uygun ödeme kolaylıklarından da faydalanarak hemen siparişini bize iletebilirsiniz. Dilediğiniz adrese seçtiğiniz tasarımı kısa sürede ulaştırabiliriz.