Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Esenyurt Çiçekçi

Esenyurt’ta çiçekçi arayan, sevdiklerine özel günlerde anlamlı ve hoş çiçek aranjmanları hediye etmek isteyenler Çiçek Diyarı aracılığıyla istedikleri aranjmana ulaşabilirler. Siz de Esenyurt ilçesinde oturup çiçek siparişi vermek istiyorsanız, her özel güne uygun çiçek düzenlemelerini internet sitemizde bulabilirsiniz. Çiçek Diyarı, istediğiniz çiçek aranjmanlarının aynı gün adrese teslim edildiğinden emin olur. Böylece hiçbir özel günü ya da anı kaçırmadan sevdiklerinizi ve yakınlarınızı mutlu edebilirsiniz. Güler yüzlü hizmet anlayışına sahip çalışanlarımız tarafından aynı gün teslim edilen çiçekler, mutlu günlerinizi unutulmaz kılar. Esenyurt ilçesinde oturan müşterilerimiz hizmetimizden kolayca faydalanabilirler:

  1. Beğendiğiniz çiçekler arasından seçim yapın.

  2. Esenyurt bölgesini seçin.

  3. Gönderim zamanınızı belirleyin.

  4. İstediğiniz aranjmanı sepetinize ekleyin.

  5. Sevdiklerinize özel bir kart notu oluşturun.

  6. Çiçekleriniz aynı gün içerisinde sevdiklerinize teslim edilsin.

Çiçek Diyarı, sizi İstanbul’un dört bir yanındaki sevdiklerinizi mutlu etmenin en güzel yolu olan birbirinden güzel çiçeklerle buluşturuyor. Sevgililer günü, anneler günü, yıldönümleri ve tebrikler için ilk akla gelen ve olmazsa olmaz bir hediye olan çiçek aranjmanları artık yalnızca bir tık ile aynı gün içerisinde adresine teslim edilebiliyor. Elbette bir demet çiçek almak için özel bir günün gelmesini beklemeye gerek yok. Her gün istediğiniz aranjmanı sipariş edebilir ve Esenyurt çiçekçi aramaya gerek kalmadan sitemizden hızlı sipariş oluşturabilirsiniz.

Esenyurt Çiçek Siparişi

Esenyurt, dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul’un en büyük ilçeleri arasında yer alıyor. Küçükçekmece gölü ile Büyükçekmece gölü arasında yer alan ilçe kalabalık bir nüfusa sahip. Dolayısıyla her türlü ihtiyaca yönelik alışveriş yapılabilecek çarşılara ve büyük alışveriş merkezleri de oldukça talep görüyor. Pınar mahallesi, Mehterçeşme mahallesi ve Yeşilkent mahallesi ilçenin en yoğun yerleşim yerlerinin başında geliyor. Ancak çiçek siparişi vermek için merkezi olan mahallelerde oturmanıza gerek yok! Çiçek Diyarı ile ister Merkez mahallesine ister İstiklal mahallesine kolayca çiçek gönderebilirsiniz.

Çiçek Diyarı ile Esenyurt’ta istediğiniz her yere çiçek göndermek için tek yapmanız gereken şey, ilçe olarak Esenyurt’u seçmek ve beğendiğiniz çiçeği sepete eklemek. Böylece istediğiniz aranjman aynı gün içerisinde adrese teslim edilir.

Esenyurt neresidir?

Esenyurt ilçesi 19. yüzyılda Ekrem Ömer Paşa’nın çiftliğinin toprakları üzerine kurulmuş bir yerleşim yeridir. O dönemde bu çiftliğin paydaşları Eşkinozgillerdir ve bu sebeple ilçe Eşkinoz olarak anılmıştır.

Yerleşim yerinin Esenyurt adını alması 1967 yılında olmuştur. İlçe Esenyurt’un ilk sakinleri olan Eşkinoz Çiftliği çalışanları dışında, Romanya ve Bulgaristan'dan 1920 ve 1938 yıllarında göç alarak bugünkü halini oluşturmuştur. Esenyurt bugün ilçe sınırları içerisindeki üniversite sayesinde yoğun bir öğrenci nüfusuna da sahiptir.

Esenyurt bugün kültür sanat merkezleri, park ve bahçeleri, tarihi mekanları ile gezilecek pek çok yere sahiptir. Hem yerleşim hem yaşam merkezi olan Esenyurt çiçekçi dükkanları tarafından da tercih edilir. Eğer siz de Esenyurt çiçek  siparişi vermek istiyorsanız Çiçek Diyarı aracılığıyla tüm Esenyurt mahallelerine kolayca çiçekgönderimi yapabilirsiniz.