Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Hayatımızda bir kez yaşayabileceğimiz özel günlerde alınan küçük şeyler bile oldukça anlamlı olabilmektedir. Özel günlerin başında gelen kız isteme törenleri bu günlerin başında gelmektedir. Örf ve adetlerimizden olan ve evliliğin ilk adımı olarak kabul edilen kız isteme törenlerinde damat tarafı kız tarafının evine giderken yanlarında çiçek ve çikolata götürmektedir.

Özellikle kız isteme giderken götürülen bu çiçekler genellikle kurutularak çiftler tarafından ömür boyu saklanmaktadır. Kız isteme merasimlerinin özel olması nedeni ile seçilecek olan çiçeklerden özel olmalıdır. Çiçek Diyarı web sitesinde bir birinden farklı çiçek çeşitleri kullanılarak özel isteme çiçeği oluşturulmaktadır.

En özel isteme çiçeği modellerimiz sayesinde sevgilinize çok hoş ve unutulmaz hediye verebilirsiniz. En özel modeller arasında yer alan çiçek modellerimiz sayesinde unutulmaz bir anı oluşturarak en özel gününüzü ömür boyu hatırlayabilirsiniz.

Kız İsteme Çiçeği Modelleri

En çok tercih edilen isteme çiçeği modelleri arasında buketler gelmektedir. Buketler farklı çiçek çeşitleri kullanılarak oluşturulabildiği gibi gül gibi tek bir çiçek modeli kullanılarak da oluşturulabilmektedir. Çiçek Diyarı olarak uyguladığımız çiçek tasarımlarını kullanarak söz gününüzü çok daha anlamlı ve unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Özel oluşturulan kişiye özel buket modellerimiz sayesinde sadece size ait olan bir tasarıma sahip olabilirsiniz. Özel günde tercih edilen çiçekler arasında özel saksı ya da objeler ile tasarımı yapılmış çiçeklerde sıklıkla tercih edilmektedir.

Özellikle gümüş tepsi ya da vazo gibi ürünler kullanılarak tasarımı yapılan modeller kız istemeye giderken sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Çiçek Diyarı olarak en özel ve anlamlı kıs isteme çiçeklerimizi sizler için özel olarak hazırlayarak sizin bulunduğunuz noktaya kadar özel araçlarımız ile getirerek teslim etmekteyiz.

Kırmızı Gül Buketi İsteme Çiçeği

Kırmızı gül dünyanın her yerinde aşkın ve sevgini sembolü olarak kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Özellikle bu özelliği nedeni ile de kız isteme törenleri içinde en çok tercih edilen çiçek modelleri arasında kırmızı gül buketi gelmektedir.

Kırmızı gül buketlerinin kurutularak uzun yıllar saklanabilmesi ve farklı tasarımlarda da kullanılabilmesi nedeni ile çiftler tarafından bu modeller daha çok tercih edilmektedir. Son derece önemli olan bu günde farklı boyut ve şekillerde hazırlayacağımız kırmızı gül buketi modelleri sayesinde kız isteme töreninde kapıdan girdiğiniz anda sevgilinizin kalbini bir kez daha kazanacaksınız.

Dünya genelinde en ok tercih edilen çiçeklerin başında gelen kırmızı güllerden oluşan farklı ve özel tasarımlarımız ile ömür boyu saklayacağınız harika çiçek modellerini sevdiklerinize sunabilirsiniz. Ayrıca Çiçek Diyarı olarak size özel olarak tasarladığımız kıs isteme buketinin küçük örnekleri sayesinde isteme günü orada olan diğer bayanları da mutlu ederek herkesin kabini kazanabilirsiniz.

Kız İsteme Beyaz Gül Buketi

Kız isteme törenlerinde en çok tercih edilen çiçeklerden bir diğeri de beyaz gül buketleri yer almaktadır. Beyaz gül saflığı ve en temiz duyguları ifade eden bir çiçektir. Sevgililer tarafından bir birlerine olan temiz ve saf duygularını ifade eden beyaz gül kız isteme ve söz merasimlerinin de vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

Çiçek Diyarı olarak özel olarak yetiştirilmiş beyaz güller arasında seçtiğimiz gül çeşitleri sayesinde kız isteme törenlerinde sevgilinize ve ailesine güzel ve hoş bir hediye verebilirsiniz. Çiçek Diyarı web sitesinden iletişime geçerek kız isteme törenlerine uygun çiçek çeşitlerinden seçimler yapabileceğiniz gibi kendinizde buketini oluşturabilirsiniz.

Kız isteme töreninde sevgilinize vereceğiniz özel hediye için sadece beyaz gül ya da diğer çiçekler ile birlikte beyaz gül ağırlıklı demet oluşturabilirsiniz. Özel kız isteme çiçekleri için bizler ile iletişime geçerek farklı ve özel çiçekleri de hediye olarak seçebilirsiniz. Kız isteme için İstanbul içi vereceğiniz siparişler sizin belirtmiş olduğunuz tarih ve saatte belirttiğiniz adrese ekibimizce ulaştırılmaktadır.

Kız İsteme Söz Buketi

Her mevsim farklı çiçek modelleri daha taze olmakta ve daha hoş görünüm ile kokuya sahip olmaktadır. Kız isteme yani söz merasimlerinde de mevsimine uygun çiçekleri tercih etmek daha hoş ve güzel bir görünüme sahip çiçek edinmenizi sağlamaktadır. Çiçek Diyarı olarak özel tasarımlarımızda geleneklerimize uygun özel tasarım söz buketlerini sizlere sunmaktayız. Mevsim çiçekleri kullandığımız çiçek buketleri için Çiçek Diyarı web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kız isteme söz buketi olarak en çok tercih edilen klasik modelimiz içerisinde istediğiniz renk tonlarına uygun gül çeşitleri, çardak gül modelleri, lisyantüs ve anastasia gibi çiçek çeşitleri kullanmaktayız. Kullanılan çiçek çeşitleri ve kız isteme buketi içerisinde yer alan çiçek sayıları da sizlerden gelen taleplere göre değiştirilebilmektedir.

Çiçek Diyarı olarak özel tasarıma sahip çiçek tasarımları ile birlikte istediğiniz her türlü modeli rahatça oluşturabilirsiniz. Buketlerimizde kullanmış olduğumuz tüm çiçek modelleri mevsiminin en taze çiçekleri olarak özel olarak tarafımızca özen ile üretilmekte ve sizlere sunulmaktadır.

Kız İsteme Kuzguncuk Buketi

Kuzguncuk buketleri kız isteme ya da diğer özel günlerde sıklıkla tercih edilen çiçek modelleri arasında yer almaktadır. Özellikle kolay ve hızlı kurutularak saklanabilmesi de bu çiçek buketlerini en çok tercih edilenler arasına koymaktadır. Farklı renk ve özelliklerde çiçeklerin bir araya getirilmesi ile oluşturulan kuzguncuk çiçek buketleri görsellikleri ve hoş kokuları ile öne çıkmaktadır.

Kız isteme töreni için kız isteme çiçeği olarak tercih edilen kuzguncuk buketleri sizlerden gelen taleplere göre özel olarak oluşturulmaktadır. Kuzguncuk çiçek buketleri sizlerin seçtiği renk tonlarına ve çiçeklere göre özel olarak üretilmektedir.

Bunun yanında çiçekleriniz için özel buketler oluşturulabileceği gibi vazo, tepsi ya da diğer model özel tasarım objeler tercih edilebilmektedir. Özel objelere göre hazırlanan buketler ömür boyu sizlerin yanında anı olarak kalabilmektedir.

Kız İsteme Çiçeği Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özel günlerden olan kız isteme törenleri ömür boyu hatırlanan ve o güne özel eşyaların anı olarak saklandığı günlerden olmaktadır. Kız isteme merasimleri için alınan hediyelerin çiçek ve çikolatanın da o güne özel olması gerekmektedir. O gün hediye olarak gelen çikolatanın kutusu ile çiçekler anı olarak saklanmaktadır. Bu nedenle de çiçeğin saklanmaya uygun olarak seçilmesi gerekmektedir.

Özellikle çiçeklerin saklanması için kurutmaya uygun olması ya da muhteşem bir yapay görsele sahip olması gerekmektedir. Canlı çiçek seçimlerinde ise çiçeklerin kurutunca formunun bozulmayacağı şekilde olmasına dikkat edilmelidir.

Çiçek Diyarı olarak özel günlere özel çiçek model ve çeşitleri için bizim ile sitemizde yer alan bilgilerden ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca çiçek kurutma ile ilgilide uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kız İsteme Çiçek Fiyatları

Çiçek Diyarı olarak en taze mevsimine uygun hoş kokulu çiçekleri size sunmaktayız. Kız isteme merasimine uygun çiçeklere en uygun fiyat seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. Farklı model ve çeşitlerine en uygun fiyat ile ulaşmak için web sitemizden iletişime geçebilirsiniz. Kız isteme merasimine uygun özel ve özenle hazırlanmış çiçek modellerine web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çiçek Diyarı olarak web sitemizde yer alan çiçek modelleri en çok sevilen ve tutulan modellerden oluşmaktadır. Bu modeller haricinde kendinize özel istediğiniz her türlü çiçek modeli için sitemizden merkezimizden ya da müşteri danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. İstediğiniz tüm model ve çeşitler Çiçek Diyarında sizi beklemektedir. Çiçek için diyar diyar dolaşmanıza gerek kalmadan tek tıkla Çiçek Diyarından ulaşabilirsiniz.