Coronavirus Güncellemesi - Mutluluk dağıtmaya devam ediyoruz :)
Daha fazla bilgi için buraya tiklayin
  Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi


Mutluluk dağıtmaya devam ediyoruz40 yılı aşkın süredir mutluluk dağıtıyoruz ve her birinizi Çiçek Diyarı / As Çiçek Evi'nin geniş ailesinin bir parçası olarak görüyoruz. Bu nedenle, Coronavirüs ile ilgili bu dönemde güvenliğiniz bizim için son derece önemli. Bu dönemle ilgili müşterilerimiz tarafından sıkça sorulan sorular ile ilgili sizleri bilgilendirme ihtiyacı hissettik. Aşağıdaki sorular haricinde sormak istediğiniz herhangi bir konu olursa, (0212) 230 22 20 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Uzman personelimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Bu zor zamanları hep birlikte atlatacağız. Hepinize sağlıklı ve mutluluk dolu günler diliyor, kendi sağlığınız ve sevdikleriniz için #evdekal diyoruz.Hala sizden çiçek sipariş edebilir miyim?

Evet, Sokağa çıkma kısıtlaması uygulamasının olmadığı günlerde çiçek teslimatlarımız güvenli bir şekilde devam etmektedir.


Seçmek istediğim teslim tarihi mevcut değil, neden?

Seçtiğiniz tarih, Sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu bir tarih olabilir. Kontrol etmenizi öneririz.


Haftasonları teslimat yapabiliyor musunuz?

Evet. Sokağa çıkma kısıtlamasının olmadığı Cumartesi - Pazar günlerinde çiçek teslimatlarımız devam etmektedir.


Siparişim zamanında gelecek mi?

Çiçek siparişlerinizi seçtiğiniz zaman dilimi içerisinde, hızlı ve güvenli biçimde teslim etmekteyiz.


Teslimatım güvenli olacak mı?

Hem alıcıyı hem de teslimat personelini olabildiğince korumak için, teslimat sırasında teması en az düzeyde tutuyoruz. Ayrıca teslimat personellerimiz, maske ve eldivenleri ile teslimat yapıyor.


Personelinizi korumak için ne gibi önlemler alıyorsunuz?

Coronavirüs Pandemi önlemleri gereğince, altyapımız uzaktan çalışma koşullarını sağladığı için IT personelimiz evden hizmet vermektedir. Ustalarımız ve diğer personellerimizi de birer gün aralıklarla dinlenerek görev yapmaktadır. Bunun yanında üretim ortamımızı tamamen hijyenik hale getirdik. Lateks eldivenler ve uygun maskeler ile çalışan personelimiz, dezenfektanlar ile sürekli ellerini yıkamaktadır. Bunların haricinde, yetkili kurumların açıklamalarını yakından takip ediyor, önerdikleri tüm güvenlik önlemlerini kurumumuzda hızlıca uyguluyoruz.