Anasayfa
Hakkımızda
Ödeme
Güvenlik
Teslimat
İletişim
Hizmetlerimiz
As Çiçek Evi, resmi olarak 1979 yılında kurulmuştur. Bunun öncesinde firmamız değişik adlarla uzun süre sizlere hizmet vermiştir. Türkiye'de bir kurumun bu kadar uzun süre ayakta kalması bile başlı başına bir güven ve kalıcılık sembolüdür.

çiçekçilik sanıldığının aksine sadece çiçeklerle yapılan düzenlemeler, süslemelerden ibaret değildir. Çiçekçilik müşteriye saygıdır, sadakattir, güvendir, sır tutmaktır. Bizim müşterilerimiz sadece alışveriş yapmaz, dostluğumuz ticarete katıktır her zaman!

Bugün As Çiçek Evi sizlere sunduğu çiçekçilik hizmetinin yanında yetkin personeli ve danışmanlarıyla bitki bakımı ve danışmanlık hizmetini de sürdürmektedir.

İlerleyen günlerde sayfamızda salon ve bahçe bitkileri ile ilgili güncel bilgileri siz bitki meraklılarına sunacağız. Ve aktif sayfalarımızda sorularınız uzmanlarımız tarafından yanıtlanacaktır.

Bizi arayın çiçekçiliğin ne olduğunu daha iyi anlayacaksınız! 
2001 yılında, siz müşterilerimize daha iyi ve hızlı hizmet vermek için İkitelli Başakşehir'de açtığımız şubemiz Güldalı Çiçekçilik ile de hizmetinizdeyiz.

0212 230 22 20
info@cicekdiyari.com