Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Dekorasyon stillerinin tümünü taçlandıran ortak unsur çiçeklerdir. Siz de yaşam alanlarınızı en güzel büyük salon çiçekleri ile donatarak keyifli bir yaşam alanı yaratabilirsiniz. Şık duruşu ve mekana doğal bir atmosfer kazandırması ile ön plana çıkan büyük salon bitkileri istisnasız her alanda muazzam bir görünüm sergiliyor. Sizlere bu özel çiçekler arasından zevklerinize uygun seçimler yapabilmeniz için harika bir koleksiyon sunuyoruz. Aralarında ağaç tipi salon çiçekleri de bulunan köşe çiçekleri çeşitlerine hemen göz atabilirsiniz.

Seçenekleriniz son derece geniş olduğu için hem dekorasyona hem de beğenilerinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Dilerseniz büyük yapraklı salon çiçekleri isimleri ile sitemizde arama da yapabilirsiniz. Dreceana marginata çiçeğinin egzotik güzelliği ile evinizi buluşturabilir ya da ficus benjamin çiçeğinin yoğun yaprak görünümünü seçebilirsiniz. En güzel ve en farklı canlı salon çiçekleri bakımı açısından da sizi zorlamıyor. Bakımı gayet kolay olduğundan dileyen herkes bu özel koleksiyon içerisinden seçim yapabilir.

En Güzel Dekoratif Salon Çiçekleri Burada

Evinizdeki natürel görünümü güçlendirmek için yeşil yapraklı çiçeklere yönelebilirsiniz. Bu çiçekler yaprak görünümüyle mekanın atmosferini bir anda değiştirebilir. Genellikle büyük yapraklı çiçekler tercih ediliyor olsa da dekoratif salon çiçekleri arasında benjamin gibi küçük ve yoğun yapraklı çiçekler de ye alıyor. Aynı zamanda bu özel koleksiyon içerisinde gölge seven salon çiçekleri de bulacaksınız. Bu sayede evinizde kullanmadığınız köşeleri değerlendirebilir ve bu alanları en güzel güneş istemeyen salon çiçekleri ile donatabilirsiniz.

Sitemizde ender bulunan iç mekan salon bitkileri türleri de yer alıyor. Bu nedenle koleksiyon içerisinde keyifli keşif yaparken farklı bitki isimleri de görebilirsiniz. Kısa boylu saksı bitkileri çeşitlerine de göz atmayı sakın unutmayın. Masa ya da sehpa üstünde konumlandırabileceğiniz bu özel bitkilere mutlaka göz atın! Çünkü bu çiçekler salon ağaçları ile harika bir uyum yakalıyor. Üstelik salon ağaçları fiyatları sitemize çok uygun!

Minyatür Ağaç Çeşitleri Uygun Fiyatla Sitemizde

Hem kısa hem de uzun salon bitkileri çeşitlerinden temin ederek kendi çiçek koleksiyonunuzu sitemizden oluşturabilirsiniz. Sizlere tüm yıl boyunca en uygun salon bitkileri fiyatları sunuyoruz. Bu sayede bütçenizi zorlamadan dilediğiniz adette bitki için sipariş verebilirsiniz. Sitemiz üzerinden salon bitkileri isimleri ile aranabilir. Ayrıca çeşitli süslemeler ile çok daha şık bir form kazandırılan bitkilere de sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz mekana egzotik bir hava da kazandırabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz salon canlı çiçekleri arasında egzotik atmosfer yaratacak olan bitkiler de yer alıyor. Elbette sitemizde yer alan tüm çiçek çeşitlerinde olduğu gibi salon palmiyesi fiyatları da gayet makul düzeyde tutuluyor. Aynı zamanda ince yapraklı olmasıyla bilinen areca bitkisi çeşitleri de burada! Hemen areca satın al diyerek sipariş verebilirsiniz. Sitemizden salon bitkisi satın al dediğinizde seçtiğiniz çiçek kısa sürede dilediğiniz adrese ulaşıyor.

Popüler Saksı Çiçeklerine Hemen Göz Atın

İkili, üçlü ya da dörtlü olarak hazırlanan ve çok daha yoğun yaprak görünümü sunan salon saksı çiçekleri seçenekleriniz arasında yer alıyor. Hatta çiçek açan saksı bitkilerine de yönelebilirsiniz. Koleksiyonumuz içerisinde ithal çiçek çeşitleri ile birlikte para ağacı çeşitleri de yer alıyor. Düz ya da örgülü gövde yapısına sahip olan pachira salon bitkisi çeşitleri işyerlerinde de dekoratif açıdan tercih edilebilir. Örgülü gövdeye sahip farklı salon çiçek modelleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Ficus nitida retusa ağacı çeşitlerinden farklı görünüm sunan kentia çiçeği çeşitlerine kadar aradığınız tüm salon saksı bitkileri burada! Güneş istemeyen çiçek çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Bu özel çiçekler için mutlaka salon bitkileri bakımı hakkında uzman olmanız gerekmiyor. İhtiyaçlarını karşılamanız yeterli olacak. Bu noktada salon bitkileri isimleri ve bakımı hakkında kısa bir araştırma yapmanız kafi!

Yoğun Yapraklı Salon Bitkisi Çeşitleri

Çeşitli kurum ve kuruluşlarda, işletmelerde kısacası tüm kapalı mekanlarda bakımı yapılabilen salon bitkileri nelerdir sorusunun yanıtı olan tüm çiçekler sitemizde sizi bekliyor. Bu özel koleksiyon içerisinde kısa bir keşfe çıktığınızda salon bitkileri ve fiyatları hakkında da fikir sahibi olacaksınız. Aynı zamanda yaşam alanlarınızın dekorasyonuna uygun olan salon çiçek türleri hakkında da daha net bir fikre sahip olabilirsiniz. En doğru tercihleri yapmanız için sizlere salon çiçekleri çeşitlerini geniş bir seçenek yelpazesi eşliğinde sunuyoruz.

Deve tabanı monstera ağacı çeşitlerine de göz atın. Farklı yaprak görünümü sunan canlı salon çiçekleri arasında kraton bitkisi de yer alıyor. Yaprak görünümü ve rengi ile ön plana çıkan bu özel bitki açılışlar için harika bir hediye seçeneği olabilir. Saksıları da en az kendileri kadar şık görünen bu özel bitkilerden kendinizi ve yaşam alanlarınızı asla mahrum bırakmayın!

Açılışlara Gönderim İçin Uygun Saksı Bitkileri

Sevdiklerinize işyeri açılışları için salon çiçekleri çeşitleri gönderebilirsiniz. Açılış çiçekleri olarak da büyük ilgi gören bu muazzam bitkiler dekoratif açıdan harika bir hediye seçeneği oluyor. Açılışa uygun tropikal salon çiçekleri unutulmaz bir hediye olacak! Ayrıca sergi açılışı gibi çeşitli etkinlikler için de tercihinizi eşsiz güzelliği ile ön plana çıkan çiçekli salon çiçekleri yönünde yapabilirsiniz.

Yeni ev alan yakınlarınıza dekoratif bir hediye göndermeniz için de sarmaşık salon bitkileri harika bir seçenek olabilir. Aslında her durumda bu özel bitkiler siparişlere konu olabiliyor. terfi alan ya da yeni işe başlayan sevdiklerinize, bebek sahibi olan yakınlarınıza da gönderebilirsiniz. Hatta bu özel çiçekler son dönemde kalıcı bir hediye olarak doğum günü çiçeği olarak da tercih edilebiliyor. Sitemizde salon çiçekleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanız için bu özel koleksiyona göz atmanız yeterli olacak!

Sevdiklerinize Büyük Saksı Bitkileri Hediye Edin

Buket çiçeklerin güzelliği elbette bambaşka! Ancak kimi zaman daha kalıcı bir hediye sunmak isteyebilirsiniz. İşte bu durumda çiçeksiz salon bitkileri güvenle tercih edilebilir. Çalışma masasında dahi konumlandırılabilecek her ebatta çiçek çeşitlerini sizlere sunmaya özen gösterdik. Üstelik bu özel bitki aranjmanları da en cazip fiyatlarla size sunuluyor. Farklı çiçek çeşitlerinden hazırlanan  muazzam aranjman modelleri en uygun salon çiçeği fiyatları avantajından da faydalanma şansını size sunuyor.

Dilerseniz hiçbir bakıma ihtiyaç duymayan ve gerçek çiçekten ayır edemeyeceğiniz yapay salon çiçekleri çeşitlerine de kolayca yönelebilirsiniz. Bu tasarımlar her türlü mekanın dekore edilmesinde ya da süslenmesinde kullanıma uygun görünümleri ile büyük beğeni topluyor. Son derece kolay bir şekilde yapılabilen salon çiçeklerinin bakımı bu özel bitkileri daha fazla sevmenizi sağlayacak. Seçtiğiniz bitkinin ihtiyaçlarını kolayca öğrenebilir ve bu ihtiyaçları karşılayacak bir bakım yöntemini tercih edebilirsiniz.

Evinizde En Güzel Salon Çiçeklerine Yer Açın

Muhteşem görünümü ile dikkat çeken yeşil yapraklı salon çiçekleri isimleri için sitemizde keyifli bir yolculuk yapmanız yeterli olacak. Birbirinden şık bitkileri inceleyerek beğendiğiniz çiçekler için hemen siparişinizi bize iletin. İstanbul’un tüm semtlerine teslimat yapıyoruz. Aynı gün ek ücret almadan gerçekleştirdiğimiz teslimat için hemen şimdi siparişinizi bekliyoruz. Çiçek Diyarı’nın sayısız avantajından faydalanma sırası şimdi sizde!