Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Sevdiklerinizin mutlu günlerinde onların heyecanına ve sevincine ortak olmak için çiçek göndermeniz çok zarif bir davranış olacaktır.  Yakınlarınızı tebrik etmek ya da kutlamalarına eşlik etmek için gönderebileceğiniz tüm çiçek çeşitlerini sizlere tek bir koleksiyon içerisinde sunuyoruz. Tamamı en taze ve en güzel çiçeklerle hazırlanmış olan bu özel koleksiyon içerisinde  çok sayıda farklı alternatif yer alıyor. Gösterişli bir forma sahip olan tebrik çiçeği çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Üstelik bu tasarımlar için sizlere en uygun fiyatları sunuyor ve yıl boyunca makul fiyat politikamızı koruyoruz.

Alınan güzel haberler ya da elde edilen başarılar nedeniyle yapılan kutlamalarda gönderime uygun olan çiçek aranjmanları da seçenekleriniz arasında mevcut. Farklı çiçek türlerini bir arada kullanarak dizayn ettiğimiz kutlama çiçeği çeşitlerini hemen inceleyebilir ve beğendiğiniz bir model için kolayca sipariş oluşturabilirsiniz. Sizlere bu özel tasarımları buket şeklinde sunabiliyoruz. Aynı zamanda vazo içerisinde hazırladığımız ve işyerlerine de gönderime uygun olan tasarım seçeneklerini de mutlaka incelemelisiniz.

En Güzel Saksı Çiçekleri İle Tebrik Mesajınızı İletin!

Saksı bitkileri de artık kutlamalar ya da tebrikler için sıklıkla tercih edilen çiçek çeşitleri arasında yer alıyor. Bu nedenle şık bir form kazandırdığımız saksı çiçeği çeşitleri de bu özel koleksiyonda karşınıza çıkacak. Dekoratif açıdan da büyük bir ilgi gören bu çiçekler kalıcı bir hatıra olmasıyla da dikkat çekiyor. Masengena, yucca, benjamin gibi farklı çiçek çeşitlerini sitemizde keyifle inceleyebilir, tebrik çiçekleri olarak bu şık bitkileri gönderebilirsiniz. Mekanın dekorasyonuna şık bir katkıda bulunmanızı sağlayacak olan bitkiler kendi yaşam alanlarınızı süslemeniz için de harika bir seçenek!

İşyerlerine gönderim için özel olarak hazırladığımız ve vazo ya da saksı içerisinde dizayn edilen tasarım seçenekleri atama tebrik çiçeği olarak da tercih edilebilir. Lilyum ve lisyantus gibi gösterişli çiçekleri kullanarak hazırladığımız aranjman seçenekleri de tercih edebileceğiniz tasarımlar arasında yer alıyor. Aynı zamanda gerbera çiçekleri, papatyalar, laleler ve sümbüller gibi popüler çiçek çeşitleri ile de onlarca farklı tasarım hazırlayarak beğeniye sunuyoruz. Atanan yakınlarınızın bu sevincine ortak olabileceğiniz ve güzel bir mesaj eşliğinde iletmemizi sağlayabileceğiniz çiçekleri hemen incelemeye başlayın.

İşyerin Gönderim İçin Uygun Çiçekler Sitemizde!

Yeni bir işe başlamak herkes için heyecan ve mutluluk vericidir. Yakınlarınızın yeni bir işe başladığı ilk günde o da şık bir çiçek göndermeniz gerekebilir. İşte bu noktada devreye sizler için hazırladığımız bu özel koleksiyon giriyor. Koleksiyonumuz içerisinde en canlı ve en taze çiçeklerle hazırladığımız yeni iş tebrik çiçeği çeşitleri de bulunuyor. Tilandsia bitkisi ve para ağacı da bu gibi durumlarda ideal seçeneklerden biri olabiliyor. Aksesuar olarak çalışma masasında dahi konumlandırılabilecek çiçek çeşitlerine  göz atabilirsiniz.

İşyerlerinde kaktüs çeşitleri ve kaktüs aranjmanları dekoratif açıdan sıklıkla tercih ediliyor. Sizlere en güzel kaktüslerle hazırladığımız onlarca farklı aranjman çeşidini bir arada inceleme şansını sunuyoruz.  İşyerlerine gönderim için son derece uygun olan bu tasarımlar cazip fiyatlarıyla da yüz güldürüyor. Ayrıca dikensiz bir kaktüs çeşidi olan sukkulent çeşitleri ile hazırlanan aranjmanları da incelemenizi öneririz. Dekoratif açıdan kullanılabilecek tüm çiçekler terfi ya da atama çiçekleri olarak gönderilebileceği gibi açılışlarda hediye olarak da sunulabiliyor. Kaktüslerle dizayn edilen tasarımlar açılış tebrik çiçeği olarak da gönderilebilir. Ancak tercihinizi çelenk ve ferforje modellerinden yana da kullanabileceğinizi hatırlatmak isteriz!

Gösterişli ve Şık Çelenk Modelleri Burada!

Çiçek tasarımlarını hazırlarken gösterdiğimiz özeni çelenk modellerini dizayn ederken de gösteriyoruz. Bu özel hazırladığımız tüm çelenklerin şıklığı ile göz kamaştırmasını sağlıyor. En gösterişli ve en güzel çelenk çeşitlerini sitemizde bulabilir, uygun fiyatlar eşliğinde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Elbette düğün tebrik çiçeği olarak gönderime uygun olan çelenk ve ferforje çiçek çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Sizler için hazırladığımız bu tasarımlar düğün, nişan ve açılışlar için gönderilebilir. Prestijinize  uygun bir tercih yapmak için en taze çiçeklerle hazırladığınız bu tasarımları seçebilirsiniz. Gerbera, karanfil, papatya, gül ve daha pek çok çiçek çelenk modellerini süslüyor. Taze çiçekleri kullandığımız için hazırladığımız çelenklerin tümü uzun süre canlı ve diri görünümünü koruyabiliyor. Sitemizde cenaze için çelenk çeşitleri de bulunuyor.

Bebek Tebriklerine Uygun Sevimli Çiçek Aranjmanları

Bebek sahibi olan yakınlarınızı da unutmadık! Kız bebek ve erkek bebekler için ayrı ayrı hazırladığınız yeni bebek çiçekleri sevimli görünümü ile adeta göz kamaştırıyor. Hem evlere hem de hastanelere teslimat yapabildiğimiz bu özel çiçekler arasında bebek figürü kullanılarak taçlandırılan modeller de yer alıyor. Ferforje bisiklet ya da ferforje bebek arabası gibi çeşitli aksesuarları kullanarak göz alıcı bir duruş kazandırdığımız yeni bebek çiçekleri bebek tebriklerini en güzel çiçek aranjmanları ile iletmenizi sağlayacak.

Kız bebekler için pembe, erkek bebekler için mavi rengi ağırlıklı olarak kullanarak bebek odalarının dekorasyonuna uyum sağlayabilecek pek çok tasarım hazırladık. Bu tasarımları sitemizde inceleyebilir ve tebrik mesajlarınız eşliğinde dilediğiniz adrese teslim etmemizi sağlayabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm çiçek aranjmanları gibi yeni bebek çiçekleri içinde sizlere en uygun fiyatları sunuyor ve yıl boyunca fiyatlarımızı düşük seviyede tutuyoruz.

Tebrik Mesajlarınıza Minyatür Ağaçlar Eşlik Edebilir!

Küçük boyları ile yaşam alanlarını taçlandıran ve son dönemin trendleri arasında yer alan minyatür ağaçlar tebrik mesajlarını şık bir seçim değil etmeniz için ideal bir alternatif olabiliyor. Bonsai ağaç çeşitleri ve aynı zamanda minyatür bitkiler bir arada kullanıldığında ortaya göz alıcı bir güzellik çıkıyor. Bu nedenle sizlere koleksiyonumuz içerisinde minyatür ağaç çeşitlerini de sunmayı ihmal etmedik. Muazzam bir görünüm sergileyen bodur ağaçlar dekorasyonu taçlandıran şık bir aksesuar olarak da büyük ilgi görüyor.

Sevdiklerinizi tebrik etmek istediğinizde onlara minyatür ağaçlar göndererek yaşam alanlarını dekore etmelerine katkıda bulunabilirsiniz. Sageratia ya da zelkova bonsai gibi en çok tercih edilen ağaç çeşitleri sitemizde şaşırtan fiyatlarla sisi bekliyor. Bu özel ağaçları sevdiklerinizin yanı sıra kendiniz için de talep edebilirsiniz. Hem evinizi ya da işyerinizi süslemek için kullanabileceğiniz tasarımlar bakımı ihmal edilmediğinde büyümeye devam ediyor. Tüm güzelliğini cömertçe sergileyerek evinizin ve işyerinizin havasını doğal bir atmosfere bürüyor.

Özel Temalarla Kurgulanan Teraryum Modellerini Gördünüz mü?

Son dönemin yükselen trendlerinden biri de teraryum çalışmaları oldu. Artık kutlamalar ya da tebrikler için teraryum gönderimi de yapılabiliyor. Minyatür bitkiler, çeşitli aksesuarlar ve cam fanus kullanılarak hazırlanan teraryum çeşitlerini sitemizde inceleyebilirsiniz. Terfi alan ya da yeni işe  başlayan yakınlarınız için işyeri temalı olarak hazırlanan tasarımlara yönelebilirsiniz. Aynı zamanda seçenekleriniz arasında ofis temalı olarak kurgulanan modeller de bulunuyor.

Anne ve bebek temasının kullanıldığı teraryum çeşitleri büyük ilgi gören tasarımlarımız arasında yer alıyor. Anneler günü gibi özel günlerde de gönderebileceğiniz bu teraryumlar bebek sahibi olan yakınlarınıza farklı bir hediye sunmak istediğinizde de devreye girebilir. Sizlere onlarca farklı seçenek sunarak dilediğiniz tasarım için sipariş verme şansını sunuyoruz. İstanbul’un tüm semtlerinde teslimatımız var!