Tatlı Papatyam Benim
Tatlı Papatyam Benim
Tatlı Papatyam Benim
Tatlı Papatyam Benim
Tatlı Papatyam Benim
Tatlı Papatyam Benim

Tatlı Papatyam Benim

3 Kişi Ortalama 5 puan verdi.Maks. Puan : 5
Stokta Var

Çiçek Kodu : 4525

Ürün Boyutu : 33x28x12

Kullanılan Malzemeler : 70-80 dal krizantem papatya, 15-17 mini fuşya gül, 10 adet valonia yaldızla kaplı special çikolata

Bu çiçek sadece İstanbul'a teslim edilebilir. İstanbul dışı ürünleri için tıklayın.

980
,00 TLYERİNE
799
,00 TL
(KDV DAHİL)

Metal kutuda papatyaların içine mini fuşya güllerle gönderdiğiniz kişinin baş harfi yazılı tasarımda 10 adet valonia marka yaldızlı special çikolatalarla sevdiklerinizi özel hissettirecek çiçek tasarımı. 


Tüm Ürünler 6 Taksit

Sitemize Gelen Yorumlar (3)
 1. teslimat

  teşekkürler, zamanında teslimat ve ürünün güzelliği için

  Gönderenfiliz ersoy-
 2. aysinaltunic@hotmail.com

  Çiçeklerinizin tazeliğini ve sunumlarınızı beğeniyorum fiyat olarak daha pahalı olmakla birlikte yine de senelerdir sizinle çalışıyorum. Ancak bugün ki siparişimde çiçeğe ek gönderdiğim folyo balonun sönmekte olan kırışmış bir balon olduğunu gördüm ki hiç güzel olmadı bu. Eğer balonu şişirme imkanınız yoksa bu ürünü satmamalısınız kullanmamalısınız bu şekilde olmamalıydı çünkü telafi imkanı olmuyor. Zaten sizden de daha önce yaşadığımız sorunlarda böyle bir yaklaşım olmuyor kusura bakmayın diyip geçiyorsunuz.

  GönderenAyşin Altuniç Güven-

  Değerli Müşterimiz Ayşin Hanım Kaliteli ve güzel Çiçek tasarımlarımızı defalarca verdiğiniz siparişleriniz de gördünüz ve sizi mahçup etmedik, Çiçek güvenliğe teslim edildiğinde balon şişmiş ve sağlamdı, sonradan belki bulunduğu şartlardan dolayı inmiş olabilir, elimizde olmayan bu durum için özür dileriz.

  GönderenÇiçek Diyarı-29.04.2020
 3. İŞİNDE EN İYİSİ !

  Siparişi verirken çok tedirgin oldum . Hatta göndermeden önce resim göndermelerini istedim ve gelen resim karşısında çok şaşırdım çünkü çok güzel iş çıkarmışlardı!. Çok teşekkürler çook çok memnun olduk yapılan işe .

  GönderenGizem Nur-

  Güzel yorumunuz için biz teşekkür ederiz. Her daim en iyisini yapmak için çaba gösteriyoruz, Müşterilerimizin menmuniyeti bizi mutlu ediyor. Bu güzel yorumlar bizi, hep daha iyisini yapmak için motive ediyor.

  GönderenÇiçek Diyarı-12.12.2018

 4. Tüm yorumlar için tıklayın.
YORUM EKLE