Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Kutuda Çiçekler

İstanbul da yaşayan tüm sevdiklerinizi bu sıra dışı kutuda çiçekler ile şaşırtın. Farklı ve Özel tasarımlarımıza keyifle gözatın ve kolayca sipariş verin.

Bir kutu dolusu çiçek tüm kalpleri ısıtır! Sevdiğiniz kişiye şık bir sürpriz yapmak isterseniz kutuda çiçekler kategorimiz içerisinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Estetik görünümü ve şık duruşu ile beğeni alan kutularda sunumu yapılan çiçek çeşitleri arasında güller de bulunuyor. Aşkı ve derin sevgiyi sembolize eden kırmızı güller ve asil duruşu ile ön plana çıkan siyah güllerle hazırladığımız tasarımlara mutlaka göz atın. Sevdiklerinize bir kutu çiçek almanın mutluluğunu mutlaka yaşatın!

Şık bir sürpriz yapmak ve biraz da şaşırtmak istediğinizde kutu çiçek tasarımları imdadınıza yetişiyor. Klasik çiçek buketleri elbette her daim gönderimi yapılabilen çiçeklerdir. Ancak bazı durumlarda sevdiklerinizi şaşırtmak isteyebilirsiniz. İşte bu noktada devreye giren özel aranjmanlar ile sevdiklerinizin yüzünde kocaman bir gülümseme yaratabilirsiniz.

Eşsiz dizaynları ile kutuda cicek tasarımları kare, dikdörtgen ya da yuvarlak kutularda hayat buluyor. Elbette sizlere sunduğumuz bu aranjmanlarda çiçekler kadar kullandığımız kutuların da son derece şık görünmesine özen gösteriyoruz. Bu nedenle kutuları da süslüyor ve daha şık bir form kazanmalarını sağlıyoruz.

Kutuda Çiçek Gönder

İçerisinde kalp figürü bulunan ve romantik görünümüyle dikkat çeken kutuda gül çeşitleri arasında sadece tek bir gülle hazırladığımız aranjmanlar da yer alıyor. Ayrıca lila ya da pembe gibi farklı renklerde güller ve farklı çiçekler ile hazırladığımız tasarımlar da sevdiğiniz kişinin beğenisini kazanacak.

Her zevke hitap edebilmesi için farklı renklerde çiçekler ve kutular kullandık. Kare, dikdörtgen ya da silindir şeklinde olan kutular arasında şeffaf görünümü ile ön plana çıkan tasarımlar da mevcut. Kutu içerisinde güllerle sevdiğiniz kişinin baş harfini de yazabiliriz. İki farklı renk çiçek kullanarak hazırladığımız bu tasarımlar hem sıra dışı görünümü hem de özel duruşu ile yüz güldürüyor. Hemen kutu içinde çiçek aranjmanları arasında keyifli bir yolculuğa çıkarak beğendiğiniz model için sipariş oluşturabilirsiniz.

Kutuda Çiçek Siparişi

Çiçeklerin yanı sıra mevsime uygun yeşillikleri de kullanarak hazırladığımız birbirinden şık aranjmanlar sadece eşe ya da sevgiliye değil, anneye ya da arkadaşa gönderim için de uygun bir seçenek. Özel günlerin yanı sıra sıradan bir günde de kutuda çiçek gönderimi yapabilir ve sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Çünkü kutu çiçekler her daim şaşırtmayı ve bir o kadar da mutlu etmeyi başarıyor.

Sunduğumuz kutulu çiçek çeşitleri kullanılan çiçek türleri bakımından da son derece geniş bir seçenek yelpazesine sahip. Sevdiğiniz kişinin favori çiçeğini bu koleksiyonda mutlaka bulacaksınız. Olabildiğince farklı çiçek türlerini kullanmaya özen gösterdik! Haliyle ortaya çıkan seçenek yelpazesi de beklentilerinizi karşılayacak bir genişliğe erişti!

 

Sevgililer günü, doğum günü, evlilik yıldönümü ya da tanışma yıldönümü gibi çiftler için en özel günlerde dahi gönderimi yapılabilecek olan kutuda çiçekler, en taze çiçeklerle hazırlanıyor. Kolay solmayan ve canlı görünümünü koruyabilen bu aranjmanların dilediğiniz adrese aynı gün teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca özel bir gün için daha erken bir tarihte de sipariş verebilirsiniz.

En uygun fiyatlar eşliğinde seçim yapabileceğiniz kategorimizde çok sayıda farklı aranjman mevcut. Üstelik sitemizde kutuda çiçek fiyatları yüz güldüren rakamlardan oluşuyor. Bu cazip fiyatları bir fırsata dönüştürmek ise sizin elinizde! Hemen bu özel ve etkileyici çiçekleri incelemeye başlayabilirsiniz.  Tamamına göz atmadan sakın karar vermeyin!