Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Anneler Günü Çiçek Aranjmanları

Annenize şık ve gösterişli bir çiçek göndermek için aranjman çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Her biri taze çiçeklerle hazırlanan ve farklı çiçek çeşitlerinin kullanıldığı anneler günü çiçek aranjmanları gösterişli duruşu ile ön plana çıkıyor. Bu tasarımlar annelere özel çeşitli süslemelerle çok daha göz alıcı bir güzellik kazanıyor. Peki, en çok hangi çiçeklerin tercih edildiğini biliyor musunuz?

Öncelikle mevsim buketlerinin harika bir enerjisinin olduğunu belirtmek gerekiyor. Mevsimin en güzel çiçekleri ile hazırlanan anneler günü çiçek aranjmanları rengarenk görünümleri ile beğeni alıyor. Bu çiçekler arasında buketin yanı sıra kutu içerisinde dizayn edilen modeller de mevcut. Annenizin için mevsim buketlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

anneler-gunu-aranjmanlari

Orkide Çeşitlerine Göz Atın!

Farklı renklerde orkideler de şık bir seçenek olarak karşınıza çıkacak. Tek dal ya da iki dal orkideler ile muazzam bir seçim yapabilirsiniz. Bakımı son derece kolay olduğundan annenizi zorlamayacak. Bu özel çiçeklerle annenizi mutlu edebilirsiniz. Elbette farklı saksı çiçeklerine de yönelme şansınız var. Dilerseniz dekoratif açıdan da tercih edilebilen saksı bitkilerini de seçebilirsiniz.

Buket formunda dizayn edilmiş olan çiçekler arasında kır çiçekleri de bulunuyor. Canlı renkleri ve kibar duruşlarıyla beğeni alan kır çiçeklerinden hazırlanan aranjmanların anneler günü için gayet ideal bir seçim olacağını belirtmeliyiz. Bu arada renkli papatyaları da incelemeden karar vermeyin. Farklı renklerde papatyaların bir arada kullanıldığı aranjmanlar da annenizi mutlu edebilir.

Yazar : Çiçek Diyarı