Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Eğitim neferleri çiçeklerin en güzelini hak ediyor. Öğretmenler gününde öğretmenlerinizi sevindirmek ve sizin için verdikleri emeğe teşekkür etmek için siz de kategorimiz içerisinden seçim yapabilirsiniz. Her biri öğretmenlerinize ve öğretmen olan yakınlarınıza gönderim için son derece uygun olan onlarca farklı çiçek modelini hemen inceleyebilirsiniz. Öğretmenlerinizin ya da öğretmen olan yakınlarınızın doğum günleri gibi özel günlerde de kategorimiz içerisinde yer alan seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

Öğretmenine Çiçek Gönder

Öğretmenler için hazırlanmış olan çok sayıda farklı çiçek aranjmanı arasında rengarenk kır çiçeklerinden dizayn ettiğimiz çeşitler de yer alıyor. Mevsime uygun yeşillikler ile süsleyerek çok daha albenili bir duruş kazanmasını sağladığımız bu modeller zarafet beklentinizi de en üst düzeyde karşılayacaktır. Öğretmene gönderim için uygun çiçek çeşitlerinden bir diğeri de muhteşem kokularıyla lilyumlar oluyor.

Hem sıra dışı görünümleri hem de yoğun kokularıyla bulundukları ortamın atmosferini bir anda değiştirebilen lilyumlara alternatif olarak menekşe gönderimini de seçebilirsiniz. Evlerin yanı sıra okullarda, öğretmen odasında dahi bakımı yapılabilen menekşeler de canlı renkleri ve eşsiz kokularıyla yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanmayı başarıyor.

Kategorimiz içerisinde buket şeklinde tasarlanmış çiçeklerin yanı sıra vazoda ve saksıda hazırladığımız çiçek ve bitki çeşitleri de bulunuyor. Dilerseniz tercihinizi canlı bitki göndermek yönünde kullanabilirsiniz. Çok daha uzun süre bakımı yapılarak hatıra olarak saklanabilecek saksı bitkileri şık saksı seçimlerimiz ile çok daha dikkat çeken bir görünüm kazanıyor.

Öğretmenleri yılın 365 gününde mutlu etmek için sizlere harika seçenekler sunuyor ve uygun fiyat avantajından faydalanmanızı sağlıyoruz. Her biri mevsime en uygun çiçeklerden oluşan alternatiflerinize hemen göz atmaya başlayabilirsiniz. En şık cam fanuslar içinde canlı bitkiler kullanarak hazırladığımız teraryum modellerine de göz atmayı sakın unutmayın! Siparişinizi dilediğiniz adrese ulaştırabiliriz.

Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Olabilir?

Öğretmenler günü için hediye önerilerine ihtiyacı olanlar hiç tereddüt etmeden bu koleksiyonda yer alan tasarımları tercih edebilir. Özellikle kara akvaryumları harika bir hediye seçeneği olabiliyor. Öğretmen temalı olarak dizayn edilen ve estetik açıdan da şık bir görünüm sergileyen öğretmenler günü hediyesi teraryum modelleri bakımı ihmal edilmediğinde uzun süre canlı kalabiliyor.

Bu tasarımların içerisinde minyatür aksesuarlar ve aynı zamanda boyu çok fazla uzamayan canlı bitkiler kullanılıyor. Dekoratif açıdan da son dönemin en popüler tasarımları arasında yer alan teraryum çalışmaları hem evlerde hem de iş yerlerinde bakımı yapılabilen özel tanzimlerdir. Dolayısıyla öğretmenler günü teraryumu olarak tercih edilebilecek tasarımlar öğretmeninizin çalışma masasında dahi konumlandırılabilir. Özellikle kalıcı bir hediye seçimi yapmak isteyenler için bu tasarımların daha cazip bir form kazandığını söyleyebiliriz.

Öğretmenler Gününe Özel Teraryum Modelleri Burada!

Sitemizde yer alan öğretmenler günü teraryum modelleri en sağlıklı bitkiler ve en şık aksesuarlar kullanılarak dizayn ediliyor. Kalitesini tüm detayları ile yansıtan bu modeller tüm öğretmenler için ideal bir hediye seçeneği olma özelliğini koruyor. Öğretmen ve öğrenci temalı olarak hazırlanan tasarımları mutlaka gözden geçirin. Bu modeller arasında “canım öğretmenim” gibi çeşitli ifadelerin yazılı olduğu tasarımlar da yer alıyor.

Öğretmeninizi hem mutlu edecek hem de şaşırtacak olanteraryum öğretmenler günü için en çok tercih edilen hediyeliklerden biri haline geldi. Bu tasarımları öğretmeninize hediye etmek için mutlaka 24 kasım gibi özel günlerin gelmesini beklemeniz gerekmiyor. Sıradan bir günde de öğretmeninizi mutlu etmek için bu şık modelleri gönderebilirsiniz. Siparişinizi vermeniz halinde dilediğiniz okula teslimatı gerçekleştiriyoruz.

Bu arada öğretmenler gününe teraryum göndermek için yüksek rakamlarla ödeme yapmanız gerekmiyor. Sizlere tüm tasarımlar için en makul fiyatlara sunuyoruz. Minimum bir bütçeyle siz de bu şık tasarımları öğretmenlerinize hediye edebilirsiniz. Aynı zamanda sevdiklerinizin özel günlerinde şık bir hediye seçimi yapmak istediğinizde de tercihinizi kara akvaryumlarından yana kullanabilirsiniz. Son derece zengin bir model seçeneği yelpazesi hazırladık.

Teraryum Modelleri ve Fiyatlarını İnceleyin!

Gösterişli bir form sergileyen tasarımların da minimum fiyatları ile ön plana çıktığını belirtmek isteriz. Sitemizde öğretmenler günü teraryum fiyatları en düşük rakamlarla size sunuluyor. Yuvarlak bir fanus içerisinde hazırlanan tasarımlara alternatif olarak beşgen ya da altıgen fanuslarda dizayn edilen modeller de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Dilediğiniz her yerde konumlandırabileceğiniz bu modeller cazip fiyatları sayesinde kaçırılmayacak bir hediye seçeneği haline geliyor.

Sitemiz üzerinden öğretmene teraryum gönderiminizi sadece birkaç dakika içerisinde yapabilirsiniz. Sizin istediğiniz bir not eşliğinde seçtiğiniz modelin teslimatını aynı gün yapıyoruz. Kaktüs çeşitleri ya da sukulentler gibi minyatür bitkilerle çok daha albenili bir görünüm kazanmış olan bu tasarımlar istisnasız herkesten tam not almayı başarıyor. Dolayısıyla öğretmeniniz de göndereceğiniz teraryum çalışmasını mutlaka çok beğenecektir.

Sulamasına dikkat edilmesi teraryum çeşitlerinin canlı kalması için yeterli oluyor. Bakımı noktasında hiç endişe etmeden öğretmenler günü için teraryum gönderimi yapabilirsiniz. Tercihinizi mutlaka öğretmen ve öğrenci temalı olarak hazırlanan tasarımlardan yana yapmak zorunda değilsiniz. Aynı zamanda bu miktarda minyatür bitki kullanılarak hazırlanan teraryum çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Sitemizde farklı model seçeneklerinde bir arada inceleme imkanına sahipsiniz. Modelleri bir arada incelediğinizde çok daha kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

Öğretmenlere Hangi Çiçekler Gönderilir?

Teraryum tasarımlarına alternatif olarak çiçek göndererek de öğretmeninizi mutlu etmeniz mümkün! Sizlere öğretmenler günü için çiçekler hazırlayarak sitemizde beğeniye sunduk. Eğer okula gönderim yapacaksınız,  okul ortamında vazo bulmanın sıkıntılı olabileceğini unutmayın. Bu nedenle vazoda dizayn edilen çiçek çeşitlerine yönelmeniz çok daha akılcı bir tercih olacaktır. Sitemizde son derece şık vazolar kullanarak hazırladığı farklı çiçek aranjmanı  bulunuyor. Bu tasarımları inceleyerek beğendiğiniz herhangi bir aranjman için siparişinizi bize iletebilirsiniz. Öğretmeninizin çalışma masasını süsleyecek olan vazoda çiçek modellerine saksı bitkileri de alternatif olabiliyor.

Saksı bitkileri  her durumda gönderime uygun alternatifler arasında yer aldığı için öğretmenler günü için de tercih edilebilir. Öğretmeninize kalıcı bir hediye göndermek isterseniz hiç tereddüt etmeden rotanızı saksı çiçeklerine çevirebilirsiniz. Saksı çiçekleri dekoratif açıdan da popülerliğini hiçbir zaman kaybetmeyen tasarımlar arasında yer alıyor. Özenle yetiştirdiğimiz bu çiçekler arasından dilediğinizi seçerek öğretmeninize gönderebilirsiniz. Saksı bitkilerine de aynı gün tüm adreslere teslim  ediyoruz.

Erkek Öğretmene Çiçek Alınır mı?

Öğretmenler günü geldiğinde en çok akıllara takılan sorulardan biri de erkek öğretmene çiçek alınıp alınamayacağı oluyor. Elbette erkek öğretmenlere de çiçek gönderebilirsiniz. Çiçekler genellikle kadınlara gönderiliyor olsa da erkeklerin de çiçek almaktan çok hoşlandıkları da unutmayın. Mutlaka buket çiçek çeşitlerini tercih etmek zorunda değilsiniz. Az önce de söz ettiğimiz gibi saksı bitkilerinde tercih edebilir ya da teraryum çalışmalarına yönelebilirsiniz. Erkek öğretmenlerinizi öğretmenler gününde mutlu etmek için çok sayıda farklı tasarım seçeneği bulunuyor. Sitemizde bu tasarımları hemen inceleyerek seçtiğiniz bir model için siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Öğretmenler Günü Çiçek Notları

Öğretmenler günü için seçtiğiniz çiçeği zarif bir mesaj eşliğinde göndermek isteyebilirsiniz. Bu durumda öğretmenler günü çiçek notları neler olabilir sorusu aklınıza takılabilir. Atatürk’ün bir sözü en ideal öğretmenler günü notlarından biri olabilir. Bu söz “dünyanın her yerinde öğretmenler toplumun en özverili ve en saygıdeğer öğeleridir” şeklindedir. Çiçeğinize not olarak Atatürk’ün bu sözünü ekleyebilirsiniz. Dilerseniz öğretmeninizin fedakar olduğuna vurgu yapan ya da size sevgi dolu yaklaşımı ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi anlattığınız mesajlar da iletebilirsiniz.

Sizler için hazırlanan bu özel koleksiyonda yer alan tüm tasarımları mutlaka inceleyin. Beğendiğiniz çiçeği ya da teraryum çalışmasını öğretmeninize teslim etmek için siparişinizi bekliyoruz!