Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Özel günlerde sevdiklerinize özel olarak tasarlanmış bir çiçek göndermek isterseniz, tamamı özel tasarım olan tüm ürünleri kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Saksıdan vazoya, kullanılan yeşilliklerden aranjman stillerine kadar tüm detaylarıyla farklı bir görünüm sergileyen özel tasarım çiçek çeşitleri oldukça geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor. Yakınlarınızın zevklerine uygun olan tasarımları kolaylıkla bulabilirsiniz.

Özel Tasarım Çiçek Çeşitleri

Seçenekleriniz arasında iyi şans getirdiğine inanılan şans bambusu çeşitleri de mevcut. Bir arada şık bir duruş sergileyen şans bambuları da özel tasarımla buluşarak çok daha çekici bir duruş kazanıyor. Aynı zamanda vazgeçilmez bitki çeşitlerinden biri olan sukkulentler de inceleyebileceğiniz tasarımlar arasında yer alıyor.

Sukkulentler özel saksılarında çok daha zarif bir duruş kazandığından yakınlarınıza göndermek için de bu tasarımlara yönelebilirsiniz. Sıra dışı saksı çeşitleri içerisinde hazırladığımız çeşitli aranjmanlar da alternatifleriniz arasında yer alıyor. farklı çiçek çeşitlerini kullanarak hazırladığımız bu aranjmanlar sizin de beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayacaktır.

Özel Tasarım Çiçek Siparişi

Sevgiliye, eşe, arkadaşa ya da anneye gönderim için en özel çiçek çeşitlerinden oluşan kategorimiz içerisinde teraryum modelleri de mevcut. Gizli bir dünya olan teraryumlar minyatür bitkileri, minyatür objeleri ve cam fanuslarıyla dekorasyonların da vazgeçilmezlerinden biri haline geldi. Kategorimiz içerisinde en özel teraryum çeşitlerini sizlere en uygun fiyatlar eşliğinde sunuyoruz. Hem kendiniz hem de yakınlarınız için uygun fiyat avantajından da faydalanarak sipariş verebilirsiniz.

Sıra dışı renklerde olan çiçekleri de kullandığımız aranjmanlara mutlaka göz atın. Dilek ağacı ya da bonsailer gibi özel bitkileri de seçenekleriniz arasına ekledik. Bu sayede gönderim yapacağınız kişiye en uygun olan tasarımı kolaylıkla bulabilirsiniz. Uygun fiyata eşlik eden cazip ödeme kolaylıklarından da faydalanarak hemen siparişinizi bize iletin. İstediğiniz her adrese aynı gün teslimat yapabiliriz.

Sevdiklerinize En Özel Çiçek Tasarımlarını Gönderin

Evlilik yıldönümü, sevgililer günü ya da doğum günü gibi çiftler için son derece özel olan günlerde sevdiğiniz kişiye çiçeklerin en güzelini göndermek isterseniz. Bunu çok iyi bildiğimiz için tasarım çiçekler koleksiyonumuz içerisine çiftler için özel olarak dizayn edilen çiçek çeşitlerini de ekledik. Özellikle kırmızı güller kullanılarak dizayn edilmiş olan tasarımlar romantik duruşlarıyla en özel günlere yakışan bir görünüm sergiliyor. Taşta açan güller ya da çiçek kitabı gibi özel aranjman çeşitlerine mutlaka göz atmalısınız. Bu tasarımlar farklı renklerde çiçekler kullanılarak dizayn ediliyor. Bu sayede ortaya rengarenk ve bir o kadar da dinamik bir çiçek tasarımı çıkıyor. Bu koleksiyonda yer alan çiçeklerin tamamında vazo ve saksı çeşitlerini dahi özenle seçtik.

Sadece tasarım çiçek gönder diyerek bu şık aranjmanlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Usta ellerde şekillenen tasarımlar hem renk hem de koku bakımından birbirine uyum sağlayabilen çiçeklerle dizayn ediliyor. Dolayısı ile estetik açıdan da bir göz ziyafeti sunan bu tasarımlar bulundukları mekanın atmosferini bir anda değiştirebiliyor. Yakınlarınıza en özel çiçekler ile harika bir sürpriz yapmak için en doğru adrestesiniz. Sizlere bu koleksiyonda sadece çiçekleri değil, muazzam duruşu ile göz kamaştıran teraryum çeşitlerini de sunuyoruz.  Bir kara akvaryumu olan bu tasarımlar minyatür ebatlarda canlı bitkiler ve küçük aksesuarlar kullanılarak dizayn ediliyor.

Aynı zamanda belirli bir tema üzerinde kurgulandığı için kendi içerisinde bir mesaj da barındırıyor. Siz de sitemizde yer alan bu tasarımları hemen incelemeye başlayın. Tercihinizi özel tasarım çiçekler ve bitkilerle hazırlanan teraryum çeşitlerinden yana kullandığınızda sevdiklerinize eşsiz bir sürpriz de yapmış olacaksınız. Küçük bir not eşliğinde sevdiklerinize iletilebilecek olan teraryum çeşitleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor. Anneler günü için özel olarak dizayn edilen tasarımlar da bu koleksiyon içerisinde sizi bekliyor.

Özel Tasarım Bitki Aranjmanları Herkesi Büyülüyor

Sizlere koleksiyon içerisinde farklı bitki çeşitlerini bir arada kullanarak hazırladığımız aranjmanları da sunuyoruz. Muazzam bir duruş sergileyen özel tasarım çiçek çeşitleri arasında bir yıldız gibi parlayan bu aranjmanlar minyatür bitkilerle hazırlandı. Aynı zamanda küçük aksesuarlar ile süsleyerek çok daha şık bir görünüm kazandırdığımız bitki aranjmanları farklı bir çiçek tasarımı isteyenler için ideal bir seçenek olabilir. Özellikle kaktüs ve sukulent çeşitleri ile hazırlanan bu aranjmanları kimi zaman minyatür ağaçlar da eşlik edebiliyor. Ortaya çıkan tasarım güzelliği ile gören herkesi büyülüyor. Üstelik bu tasarımlar her durumda ve herkese gönderim için ideal olmasıyla da ön plana çıkıyor.

Kimi zaman çiçek tasarımları çok şık bir vazo içerisinde güzelliğini ikiye katlayabiliyor. Sitemizde kitap şeklinde dizayn edilen vazo ya da saksı çeşitleri içerisinde hazırlanan tasarımları  bulabilirsiniz. Bu tasarımlar dekoratif açıdan son derece kıymetli bir obje olabiliyor. Evinizin ya da işyerinizin dilediğiniz her köşesinde konumlandırabileceğiniz ve dekorasyona taçlandıran tasarımları mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz. Doğal bir görünüm den hoşlananlar içinde taş ya da kaya şeklinde dizayn edilen saksıları ve vazoları kullandık. Gerçek bir taş ya da kaya görünümünden ayırt edemeyeceğiniz bu tasarımlar etkileyici bir duruş sergiliyor.

En Farklı Tasarım Çiçekleri Sitemizde Bulabilirsiniz

Sizlere son derece geniş bir seçenek yelpazesi  barındıran eşsiz bir koleksiyon sunuyoruz. Bu tasarımlar arasında çok ender bulunan ve başka adreslerde bulma ihtimaliniz in düşük olduğu farklı çiçekler de mevcut. Tercihini  her daim sıra dışı bitkilerde çiçeklerden yana yapanlar için bu tasarımlar eşsiz bir seçenek olabiliyor. Sevdiklerinize fark yaratan bir çiçek aranjmanı göndermek istediğinizde hiç tereddüt etmeden rotanızı farklı çiçeklerle dizayn edilen bu tasarımlara çevirebilirsiniz. Üstelik sitemizde yer alan tüm çiçek çeşitleri gibi farklı çiçeklerle hazırlanan tasarımlar da son derece makul fiyatlar eşliğinde tercih edilebiliyor.

En özel çiçek tasarımları ile mutluluğun mimarı olması sırası şimdi sizde! Yapmanız gereken sadece sizlere sunduğumuz tasarımları büyük bir keyifle incelemeniz ve seçtiğiniz tasarım için siparişinizi oluşturmalıdır. Annenize, babanıza, arkadaşınıza, öğretmeninize, kardeşinize, yöneticinize, eşinize ya da sevgilinize kısacası dilediğiniz herkese gönderebileceğiniz uygun bir çiçek aranjmanını bu seçenekler arasında hemen bulacaksınız. Onlarca farklı tasarıma bir arada inceleyerek nasıl bir çiçek seçimi yapmanız gerektiği konusunda kararınızı kolayca verebilirsiniz.

Özel Tasarım Çiçek Bizden Sorulur

Sitemizde istisnasız her durumda gönderime uygun olan onlarca farklı aranjman yer alıyor. Bebek sahibi olan yakınlarınızda özel olarak tasarlanmış bir çiçek göndermek için de doğru adrestesiniz. Bebek temalı olarak dizayn edilen özel tasarım çiçekler prestijinize uygun bir hediye seçimi yapmanızı sağlayacak. Aynı zamanda öğretmenler günü için özel olarak hazırlanan tasarım çiçekler de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Öğretmeninize klasikleşmiş bir buket göndermek yerine özel olarak dizayn edilen bir çiçek tasarımı göndermeniz onu çok daha fazla mutlu edecektir. Özellikle öğretmen temalı olarak hazırlanan bitki aranjmanları ve teraryum tasarımlarına mutlaka göz atmalısınız.

Sektördeki derin tecrübelerimizden de faydalanarak sizlere en özel ve en güzel tasarım çiçekleri bir arada sunuyoruz. Üstelik incelediğiniz bu koleksiyona yeni tasarımlar eklemeye devam ediyoruz. Sitemiz üzerinden yeni çiçek tasarımlarına göz atmak için de sizi sıklıkla buraya bekliyoruz. Uygun fiyat ve yüz güldüren ödeme seçeneklerinden faydalanarak hemen şimdi siparişinizi tamamlayın. Tüm siparişleri aynı gün içerisinde teslim ediyoruz.