Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

İstemeden de olsa sevdiklerinizi kırabilirsiniz. İşte bu durumda yapmanız gereken kendinizi affettirmek için özür çiçekleri yollamanız olacak. Sevdiklerinizin sizi affetmesini kolaylaştıracak ve ne kadar üzgün olduğunuzu anlatmanıza yardımcı olacak özür çiçeği çeşitlerini kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Her biri taze çiçekler ve mevsim yeşillikleri ile hazırlanmış olan özür çiçekleri için sizlere uygun fiyat avantajı da sunuyoruz.

Özür Dileme Çiçekleri

İstanbul da özür dilemek artık çok kolay. Eğer kalbini kırdığınız kişi sizin için özel biriyse tercihinizi kırmızı güllerle hazırladığımız buketlerden yana kullanabilirsiniz. Ayrıca şık bir vazo içerisinde hazırladığımız gül demetleri de kalpleri yumuşatmak için iddialı bir seçim olabilir. Dilerseniz kırmızı güllere masumiyeti sembolize eden beyaz papatyaların eşlik etmesini de sağlayabilirsiniz. Oldukça şık bir duruş sergileyen papatya ve gül aranjmanları uzun süre canlı görünümünü koruyabiliyor.

Minyatür bonsai çeşitleri de af dilemek için tercih edebileceğiniz alternatifler arasında yer alıyor. Özellikle zeytin ağacı barışı simgelediğinden sizin için oldukça anlamlı bir tercih olabilir. Duygularınıza tercüman olması için mis kokulu lilyumlar da tercih edebilirsiniz. Lilyum çiçekleri geniş yaprakları ve yoğun kokuları ile yediden yetmişe herkesi mest etmeyi başaran ender çiçekler arasında yer alır. Bu çiçeklerinde etkisinden siz de faydalanabilirsiniz.

Özür Çiçeği Ne Renk Olur?

Rengarenk kır çiçeklerinden özel olarak hazırladığımız çiçek demetleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. mevsime uygun taze çiçeklerden yaptığımız aranjman özür dilemek için harika bir seçim olacaktır. Ayrıca bahar çiçekleri de seçenekleriniz arasında mevcut. Bahar kokusunu yansıtan bu çiçekler bulundukları ortamın atmosferini de bir anda değiştirebiliyor.

Çiçeklerde beyaz renk masumiyet anlamına gelir. Eğer masum olduğunuzu vurgulamak isterseniz beyaz renkte bir çiçek seçimi de yapabilirsiniz. Sizin özel mesajınız ile birlikte seçtiğiniz çiçeği dilediğiniz adrese teslim edebiliriz. Uygun fiyatlar ve yüz güldüren ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. 

Kalpleri Yumuşatan Çiçek Aranjmanları Burada

Çiçeklerin kalpleri yumuşatma etkisinden mutlaka siz de faydalanmalısınız. Kırılan kalpleri onarmak için harika bir seçenek olan özür dileme çiçeği çeşitleri aynı zamanda karşı tarafa ne kadar önem verdiğinizi ve üzgün olduğunuzu anlatmanızı da  sağlıyor.   Sizleri özel olarak hazırladığımız bu koleksiyon içerisinde pek çok farklı seçenek sunuyoruz. Koleksiyonda görebileceğiniz çiçeklerin tamamı büyük bir özenle hazırlanıyor. Herhangi birini seçerek kolaylıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz. Üstelik sizlere iş ortamına gönderebileceğiniz çiçek aranjmanlarını da bu koleksiyonda sunuyoruz.

Farklı çiçek türlerinin bir arada kullanıldığı aranjmanlar özür için çiçek göndermek isteyenler için harika bir seçenek oluyor. Şakayık, gül, gerbera, lilyum, lale ve daha pek çok farklı çiçek türü ortaya rengarenk bir görünüm çıkmasını sağlıyor. Son derece şık bir tasarım eşliğinde dizayn edilen bu çiçekler buket formunda ya da vazo içerisinde tercih edilebilir. Dilerseniz sadece tek bir çiçek türünün kullanıldığı aranjmanları da tercih edebilirsiniz. Estetik açıdan muazzam bir şıklık sunan bu tasarımlar kalpleri yumuşatmak için en doğru seçenek olabilir.

Sevgiliye Özür Çiçek Göndermenin Kolay Yolu

Koleksiyon içerisinde çiftler için özel olarak hazırladığımız ve romantik bir görünüm sergileyen  çiçekler de bulunuyor. Bu tasarımlar sevgiliye özür çiçeği olarak rahatlıkla gönderilebilir. Aralarında aşkın çiçeği olan kırmızı gül ile dizayn edilmiş çiçekler de mevcut. Aynı zamanda kırmızı güllere farklı türlerde çiçeklerin eşlik ettiği aranjman çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Daha gösterişli bir forma sahip olan bu özel çiçekler sevgilinize özür mesajınızı naif bir şekilde iletmenizi sağlayacak.

Sevgilinize ya da eşinize gönderebileceğiniz, vazo içerisinde dizayn edilmiş olan çiçek çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. En az çiçekler kadar şık vazoları kullandığımız bu aranjmanlar özellikle ofise çiçek göndermek isteyenler için ideal bir seçim olabilir. Vazo bulma derdini ortadan kaldıran vazoda çiçek çeşitleri arasında kırmızı güller dışında farklı çiçeklerle hazırlanmış olan alternatifler de bulunuyor. Bu tasarımlar özür çiçeği nasıl olur sorusunun net bir yanıtı olabilir.

Barış Çiçeği Spatifilium ile Tanışın

Eğer özür mesajınızı çok anlamlı bir çiçek türü ile iletmek istiyorsanız barış çiçeği bu noktada devreye girebilir. Spatifilium  olarak adlandırılan ve halk arasında barış çiçeği olarak bilinen bu bitki son derece şık bir görünüme sahip olmasıyla dekorasyonların da yıldızı oluyor. Ev ve ofis dekorasyonunda sıklıkla kullanılan bu çiçek buket çiçeklerden daha kalıcı bir seçim yapmış olmanızı da sağlıyor. Dilerseniz özür mesajınızı kalpleri yumuşatan barış çiçeği eşliğinde iletebilirsiniz.

Seçeneklerini son derece fazla ve tercih edebileceğiniz bitkiler arasında minyatür ağaçlar da bulunuyor. Minyatür zeytin ağacı ya da bonsai ağaç çeşitleri şık bir hediye göndermiş olmanızı sağlamasıyla da dikkat çekiyor. Dekoratif amaçla da sıklıkla kullanılan minyatür ağaçlar bu koleksiyonda mevcut. Seçeneklerinizi tek tek gözden geçirebilir ve tercih ettiğiniz minyatür ağaç için siparişinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Bu koleksiyonda yer alan tüm tasarımlar gibi bodur ağaçlar için de sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Sitemiz üzerinden özür dilemek için çiçek göndermek istediğinizde minimum düzeyde bütçe ayırmanız yeterli olacak.

Teraryum Modellerini İncelediniz mi?

Son dönemin yükselen trendleri arasında yer alan teraryum çeşitleri özür dileme amacıyla da sıklıkla kullanılıyor. Hem çiçek göndermiş hem de şık bir hediye sunmuş olmayı sağlayan teraryumlar bir tema üzerine kurgulanıyor.  Koleksiyonumuz içerisinde özür dileme amacına uygun olarak dizayn edilmiş olan pek çok farklı teraryum çeşidi bulunuyor. Bu tasarımlar arasında sevgilinize ya da eşinize gönderebileceğiniz, aşk temalı olarak dizayn edilmiş olan  tasarımlar da mevcut.

Kara akvaryum olarak adlandırılan teraryum çeşitleri minyatür bitkiler kullanılarak hazırlanıyor. Uygun koşullar sağlandığında ve bakımı ihmal edilmediğinde uzun yıllar mevcudiyetini koruyabiliyor. Bu açıdan kalıcı bir hediye göndermek isteyenler tercihini bu tasarımlardan  yana kullanıyor. Teraryumlar da aynı zamanda küçük ebatlarda aksesuarlar ile şık bir ortam yaratılıyor.  Estetik açıdan son derece şık bir görünüme sahip olan bu tasarımları kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda özür dilemek için de rahatlıkla tercih edebileceğinizi belirtmek isteriz.

En Güzel Özür Çiçekleri En Cazip Fiyatlar Sitemizde

Taş ya da kaya şeklinde hazırlanan saksılarda ve vazolarda  hazırlanan çiçekler koleksiyon içerisinde adeta bir yıldız gibi parlıyor. Özür dileme mesajınızı etkileyici bir çiçek eşliğinde iletmek istediğiniz de hiç tereddüt etmeden tercihinizi bu tasarımlardan yana kullanabilirsiniz. Aynı zamanda her durumda gönderime uygun olan orkide çiçeği de tercih edebileceğiniz özür dileme çiçekleri arasında yer alıyor. Dekoratif açıdan popülerleri hiçbir zaman kaybetmeyen kaktüs aranjmanları da tercih edebileceğiniz çiçekler arasında mevcut. Sukkulent gibi popüler olan kaktüs çeşitleri ile hazırlanan bu tasarımlar minyatür boylarıyla hemen her yerde konumlandırılabilir.

Sizler için büyük bir itina ile hazırladığımız bu koleksiyonda uygun fiyatlar dikkatinizi çekecek. Her bir tasarım için en cazip fiyatları sunuyor ve yıl boyunca cazip fiyat politikamızı koruyoruz. Siz de uygun fiyatları bir avantaja dönüştürebilir ve hemen sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Kentin her adresine aynı gün ek ücret talep etmeden teslimat yapıyoruz. Sadece bu koleksiyona keyifle göz atarak seçiminizi yapmanız ve siparişinizi oluşturmanız yeterli olacak. Özür mesajlarınızı en özel çiçeklerle iletmek için en doğru adrestesiniz!