Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

İstanbul fuarların en yoğun olduğu şehirlerimizin başında geliyor diyebiliriz. Sizde İstanbul fuarında yer alan dostlarınıza hediye göndermek istiyorsanız, online sipariş verebilirsiniz. İş dünyasının en önemli etkinliklerinin başında gelen fuarlar katılım gösteren firmalar için de heyecan vericidir. Yakınlarınızın fuar etkinliklerinde yer almasını çiçek göndererek tebrik edebilirsiniz. Tamamı fuar için uygun bir şekilde tasarlanmış olan çiçekler ve aranjmanlar kategorimiz içerisine yer alıyor. Her biri muhteşem görünümleri ve göz alıcı tasarımlarıyla yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanan fuar için çiçek çeşitlerimize hemen göz atabilirsiniz.

Fuara Çiçek Gönder

Fuarlara gönderime uygun olan çiçekler arasında benjamin gibi popülerliğini hiçbir zaman kaybetmeyen büyük saksı bitkileri de yer alıyor. Yakınlarınıza çiçek buketi göndermek yerine daha kalıcı olan saksı bitkilerini göndermeyi tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda minyatür ağaçlar da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Minyatür zeytin ağacı ya da minyatür limon ağacı gibi bitkiler şık duruşlarının yanı sıra mini ağaç görünümleriyle de büyük beğeni alıyor.

Son yıllarda popülerlik kazanmış olan teraryum çeşitleri de fuara gönderim için son derece ideal bir seçim olabilir. İçerisinde çok farklı minyatür bitkilerin kullanıldığı teraryum çeşitleri uzun süre kalıcı bir hatıra olmasıyla da ön plana çıkıyor. Bir diğer seçenek de muhteşem kokularıyla büyüleyen orkideler! Farklı renklerde tekli ya a ikili orkideleri gayet şık bir saksı içerisinde hazırlıyoruz. Tebrik, kutlama mesajınız ya da başarı dilediğinizi içeren bir not ile birlikte dilediğiniz adrese aynı gün teslimat yapabiliriz.

Çiçek Göndermek Artık Çok Kolay

Ayrıca marinagata çeşitlerimizi de mutlaka incelemenizi öneririz. Yoğun yaprak görünümü ile hem evlerde hem de işyerlerinde şık bir aksesuar olabilen marginata fuara gönderimi uygun olan saksı bitkileri arasında yer alıyor. Kategorimiz içerisinde yer alan tüm çeşitlerimiz için sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Minimum fiyat avantajından da faydalanarak fuara katılan tüm yakınlarınızın yanında olduğunuzu çiçek gönderimi ile belli edin. Fuarlar iş hayatının en önemli etkinliklerindendir. Firmalar, iş ortaklarının, müşterilerinin veya partnerlerinin fuar heyecanlarına ortak olup çiçek göndermektedirler. Siz de aşağıdaki çiçeklerimizden istediğinizi seçerek fuarlara gönderebilirsiniz.

Fuara Hangi Çiçekler Gönderilir?

Bu tür etkinlikler genellikle kısa süreliğine gerçekleşir ve katılım gösteren yakınlarınıza fuarın açıldığı ilk gün çiçek göndermeniz gerekir. Bu durumda hangi çiçeklerin fuar çiçekleri olarak tercih edilebileceğini merak edebilirsiniz. Aslında bu konuda çok ciddi bir kısıtlama olmadığını belirtmek isteriz. Mutlaka belirli bir çiçek türüne yönelmeniz gerekmiyor.  Son yıllarda saksı çiçekleri fuarlar gibi çeşitli etkinliklere sıklıkla gönderilmeye başlandı. Ancak elbette seçenekleriniz sadece saksı bitkilerinden ibaret değil.

Artık fuarlara teraryum çeşitleri de gönderiliyor. Bu tasarımlar özellikle fuarda kullanılan stand alanının süslenmesinde de kullanılabildiği için dekorasyona şık bir katkıda bulunuyor. Dolayısıyla bunun farkına varanlar fuara katılım gösteren yakınlarına fuar için çiçek göndermek yerine teraryum çeşitlerini tercih edebiliyor. Bu sayede dekorasyona şık bir katkıda bulunmuş oluyorlar. Sitemizde fuara gönderim için uygun olan teraryum çeşitlerini rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Hatta iş temalı olarak dizayn edilmiş olan teraryumlar da alternatifleriniz arasında yer alıyor. Dilerseniz tercihinizi fuar ve benzeri etkinlikler için çok ideal bir seçenek olan bu tasarımlardan yana kullanabilirsiniz.

Fuara Gönderim İçin Uygun Aranjmanlar

Benzer bir görevi kaktüs çeşitleri kullanılarak dizayn edilmiş olan aranjmanlar da üstlenebiliyor. Dikensiz bir kaktüs çeşidi olan sukulentler bu aranjmanlarda sıklıkla kullanılıyor. Dilerseniz siz de dekoratif açıdan şık bir seçim olabilecek kaktüs aranjmanlarına yönelebilirsiniz. Fuar etkinliği sona erdiğinde de hatıra olarak saklanabilen bu aranjmanlar gösterişli duruşlarıyla en şık fuar çiçeği çeşitleri ile dahi rekabet edebiliyor. Bu nedenle gönül rahatlığı ile rotanızı kaktüs aranjmanlarına çevirebilirsiniz.

Bitki aranjmanlarında elbette sadece kaktüsler kullanılmıyor.  Sitemiz üzerinden fuara çiçek gönder diyerek ulaşabileceğiniz tasarımlar arasında minyatür bitkilerin bir arada kullanıldığı modeller de mevcut. Özellikle dar bir alanı kullanacak olan yakınlarınıza fuar etkinliği için bu tasarımları gönderebilirsiniz. Minimum oranda yer kaplayacağı için fuar alanında rahatlıkla konumlandırılabilir. Teraryumlar ya da kaktüs aranjmanları gibi bu tasarımlar da gayet küçük bir alanı kaplıyor ve tüm güzelliğini bu alanda cömertçe sergiliyor.

Para Ağacı Pachira Siparişi Buradan Veriliyor

İş hayatı dendiğinde ilk akla gelen çiçeklerden biri de para ağacı pachira oluyor.  Bol kazanç ve aynı zamanda iş hayatında iyi şans getirdiğine inanılan bu ağaç fuarlara gönderim için de ideal bir seçenek olabilir. Sevdiklerinize bol kazanç dileklerinizi para ağacı gönderimi yaparak da iletebilirsiniz. Elbette sizleri bu özel bitkiyi pek çok farklı alternatif eşliğinde beğeniye sunuyoruz.  Seçtiğiniz bir tasarım için hemen sipariş verebilir ve cazip fiyat avantajından siz de faydalanabilirsiniz.

Para ağacı aranjmanları sağlıklı duruşları ve etkileyici yaprak görünümleri ile dekoratif açıdan da büyük bir ilgi görüyor. Özellikle ofis ve iş sahası dekorasyonlarında sıklıkla yer verilen bu çiçeği sitemizden hemen inceleyin. Sadece iş hayatında değil ev dekorasyonlarında taçlandırmak amacıyla da bu özel bitki büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. Sizlere para açı çeşitlerini cazip fiyatlarla sunarak herkesin bu özel ağaca sahip olmasını istiyoruz.

Orkide çiçekleri her durumda ve herkese gönderim için uygun olmaları ile  bilinen çiçeklerdir. Bu nedenle fuara gönderebileceğiniz çiçeklerden oluşan bu özel koleksiyona farklı renklerde orkide çiçeklerini de dahil ettik.  Eğer hangi çiçeği seçeceğiniz konusunda kararsız kaldıysanız rotanızı sıra dışı görünümüyle en güzel çiçeklerden biri olan orkidelere çevirebilirsiniz. Bu şık tasarımlar tekli ya da ikili olarak beğeniye sunuluyor. Aradığınız renkleri sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz.

En Gösterişli Ferforje Çelenk Modelleri   

Fuarlara gönderim için tercihinizi ferforje çelenk modellerinden yana kullanabilirsiniz. Sitemizde en gösterişli ve en taze çiçeklerle hazırlanan onlarca farklı tasarım yer alıyor. Kırmızıdan beyaza kadar pek çok farklı renkte çiçek türleri ile hazırlanan ferforje çelenk modellerini hemen şimdi incelemeye başlayabilirsiniz. Bu tasarımlar işyeri açılışları gibi özel günlerin yanı sıra fuar etkinliklerine de gönderilebiliyor. Üstelik seçtiğiniz ferforje çelenk modelini aynı gün ek ücret talep etmeden teslim edebiliyoruz.

Farklı çiçek türlerinin bir arada kullanıldığı tasarımlar da alternatifleriniz arasında yer alıyor. Aralarında hafif dökümlü bir görünüm sergileyen çiçeklerin bulunduğu çelenk modelleri de mevcut. Tasarımların tamamını fuar için hazırladığımız bu özel koleksiyonda inceleyebilirsiniz. Üzerine şahıs ya da firma adı yazarak teslimat yapabiliyoruz. Modelleri içinde sizlere en düşük fiyatları sunuyor ve yıl boyunca makul fiyat politikamızı koruyoruz. Fuarlara ya da benzeri etkinliklere çelenk göndermek istediğinizde daha fazla ödemeyin!

Fuar Çiçeklerinde Geniş Seçenek Yelpazesi Sitemizde

Siz de artık alışılmışın dışına çıkabilir ve bu tür etkinlikler için tercihinizi farklı çiçeklerden yana kullanabilirsiniz. Gönderebileceğiniz tüm çiçeklerden oluşan eşsiz bir koleksiyon hazırladık. Bu koleksiyonda yer alan tüm çiçekleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Cazip fiyat avantajından faydalanarak sevdiklerinize gösterişli bir görünüm sergileyen çiçekleri gönderebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden verdiğiniz siparişleri aynı gün teslim edebiliyoruz. Ancak dilerseniz ileri bir tarihte  teslimat için de şimdiden siparişinizi bize iletebilirsiniz. Fuarlar gibi çeşitli etkinliklerde mekanın süslenmesi içinde kullanabileceğiniz çiçekler elbette sitemizde! Yapmanız gereken sadece güzellikleri ile baş döndüren bu tasarımları biraz daha yakından incelemek olacak. Beğendiğiniz çiçek için sadece bir kaç dakikanızı ayırarak siparişinizi iletebilirsiniz. Çiçek Diyarı’nın avantajlarından hemen şimdi siz de faydalanın!