Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

İstanbul'un en iyi söz, nişan çiçekleri için doğru adrestesiniz. Hayatınızın aşkını bulduğunuzda bir ömrü birlikte geçirme sözü verirken bu özel güne en güzel çiçeklerin eşlik etmesini sağlayabilirsiniz. Söz ve nişan törenleri için her birini özenle hazırladığımız çiçekler estetik görünümleri ve mis kokularıyla görenleri mest ediyor. Söz ve nişan çiçekleri kategorimiz içerisinde sizlere çok sayıda farklı çiçek buketi ve aranjmanı sunuyoruz. Dilediğiniz için kolayca sipariş verebilirsiniz.

Söz Çiçekleri

Aşkın ve sevginin en güzel temsilcisi olan kırmızı güllerle çok sayıda farklı aranjman hazırladık. Dilerseniz şık bir vazo içerisinde, dilerseniz kutu içerisinde sunumu yapılan kırmızı gülleri tercih edebilir ve nişan ya da söz merasiminizi bu güzel çiçeklerle taçlandırabilirsiniz. Hem güller hem de mevsim çiçeklerini kullanarak hazırladığımız aranjmanlara da göz atabilirsiniz. Gerek renkleri gerekse mis kokularıyla göz kamaştıran bu aranjmanlar söz ve nişan için ideal bir tercih olabilir.

Nişan Çiçekleri

Bulunduğu ortama yoğun bir şekilde güzel kokularını yayan bu çiçekler mevsimin en güzel renklerini yansıtarak bahar havasını evlere taşıyor. Dilerseniz bu özel günde sevdiğiniz kişiye romantik bir buket de hediye edebilirsiniz. Bahar renkleriyle ve pembenin en güzel tonlarıyla son derece şık bir görünüm sergileyen romantik buketler tüm kalpleri ısıtmayı başaracaktır. Seçenekleriniz arasında orkide çiçekleri de bulunuyor. Farklı renklerde orkideler de hem söz hem de nişan merasimleri için uygun bir seçenek olabilir.

Kız İsteme Çiçeği

Orkidelerin güllerle buluşmasından doğal şık aranjmanlara da göz atabilirsiniz. Bembeyaz çiçeklerle hazırladığımız ve masumiyeti simgeleyen buketler ile aranjmanlar söz ve nişanlara renk katıyor. Sevdiğiniz kişiye uzun süre unutmayacağı bir çiçek göndermek için mutlaka yüksek rakamlarla ödeme yapmanız gerekmiyor. Kategorimiz içerisinde yer alan tüm çiçekler ve buketler için sizlere en makul fiyatları sunuyoruz. Uygun fiyat avantajından mutlaka siz de faydalanın. Yıllar ne kadar da çabuk geçiyor. Halbuki daha dün gibiydi... Belki de en önemlisi o güzel günü bugünmüş gibi hatırlamak ve hatırlatmak. İşte size fırsat... Yıldönümleriniz için mükemmel çiçekler hazırladık. Ona o mükemmel günü hatırlatmaya ne dersiniz?

Nişan Törenlerinde Mekanı Çiçeklerle Süsleyin

Çiftler için son derece özel ve önemli olan nişan törenlerinde mekanı sakın çiçeklerden mahrum bırakmayın. En güzel nişan çiçeği çeşitleri ile mekanın muazzam bir görünüm kazanmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece sitemizde sizlere sunulan çiçek çeşitlerine göz atmak ve beğendiğiniz çiçekler için sipariş vermek olacak! En şık masa çiçeği çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Bu tasarımlar odanın havasının bir anda değişmesini sağlayabilir. Aynı zamanda dekorasyonu taçlandırmak için de bu şık çiçeklerden faydalanabilirsiniz.

Bu arada nişan törenlerinde nişan çiçeği buket formunda da tercih edilebilir. Vazoya konulabilecek bir tasarım eşliğinde hazırlanan bu buketler farklı çiçekler kullanılarak tasarlanıyor. Sadece renkli laleler ile dizayn edilen buketlere yönelebilirsiniz. Aynı zamanda mevsimin en güzel ve en canlı çiçekleri ile hazırlanan tasarımlar da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Mevsim buketleri en çok tercih edilen nişan çiçeği modelleri arasında bulunuyor. Çünkü canlı renkleriyle hem gösterişli hem de iddialı bir duruş sergiliyor. Dolayısıyla söz ya da nişan törenleri için de çok cazip bir seçenek olabiliyor.

En Güzel Söz Çiçeği Çeşitleri Sitemizde

Özenle hazırladığımız buket çeşitleri arasında söz çiçeği olarak tercih edilebilecek modeller de bulunuyor. Bu tasarımlar söz törenlerine renk katarken aynı zamanda renkleri ve muazzam kokularıyla ortamın atmosferini değiştiriyor. Buket formunda dizayn edilen tasarımlar da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Elbette söz çiçeklerinin biraz gösterişli olması beklenir. Sade bir duruş sergileyen buketler ya da vazolu çiçek tasarımları çok fazla tercih edilmiyor. Dolayısıyla gösterişli ve bir o kadar da etkileyici olan çiçek tasarımlarına yönelmenizde fayda var.

Aynı durum kız isteme çiçekleri için de geçerlidir. Kız istemeye giderken çiçek götürmek en eski geleneklerimiz arasında yer alıyor. Bu çiçeğin gösterişli ve estetik açıdan da şık bir duruşa sahip olması gerekir. En taze ve en diri çiçekleri kullanarak büyük bir özenle hazırladığımız çiçek çeşitlerine hemen keyifle göz atabilirsiniz. Çiçeklerin süslemelerini de büyük bir özenle yapıyor ve sizlere göz alıcı duruş sergileyen birbirinden şık çiçek tasarımları sunuyoruz. Kız istemeye giderken tercih edebileceğiniz bu çiçekleri de mutlaka hemen inceleyin.

En Gösterişli Kız İsteme Çiçekleri Burada

Duruşu ile göz kamaştıran isteme çiçekleri tasarımlarını geniş bir seçenek yelpazesi eşliğinde sizlere sunuyoruz. Tamamı gösterişli ve tamamı estetik açıdan büyüleyen bir güzellik sunuyor. Bu nedenle sizler için hazırladığımız bu koleksiyon içerisinden gönül rahatlığı ile çiçek seçimi yapabilirsiniz. Beğendiğiniz çiçek için siparişinizi oluşturmanız durumunda çok kısa bir süre içerisinde dilediğiniz adrese teslimatı yapıyoruz. Bu tasarımlarda özellikle yoğun renge sahip olan çiçekleri kullanıyoruz.

Şakayık çiçekleri ve güller en çok kullandığımız çiçek çeşitleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda papatya ve kır çiçeklerini de bu tasarımları hazırlarken yoğun bir şekilde kullanıyoruz. Farklı renklerde papatya ve kır çiçekleri aranjmanlara bambaşka bir hava katıyor. Bu sayede söz nişan çiçekleri daha etkileyici bir görünüm kazanıyor. Yeşillikler ve cipsolar gibi farklı süsleme tekniklerini kullanarak sizlere muazzam bir görünüm sergileyen onlarca farklı aranjman çeşidini bir arada sunuyoruz.

Canlı Çiçeklerle Hazırlanan Söz Çiçeği Çeşitleri

Özenle hazırlanan bu tasarımlarda yoğun bir şekilde canlı çiçek kullanıyoruz. Ancak sizlere sunduğumuz tasarımların tamamı sadece canlı çiçeklerden ibaret değil. Aynı zamanda özel bir işlemle kurutulan ve sonrasında renklendirilen kuru çiçek çeşitleri ile de harika aranjmanlar hazırlıyoruz. Kurutulmuş çiçek aranjmanları canlı çiçeklerden çok daha uzun süre kalıcı olduğundan son dönemde daha fazla ilgi görmeye başladı. Bu tasarımlar dekoratif açıdan da büyük bir ilgi görüyor. Söz ve nişan törenlerinin ardından dekorasyonda tamamlayan bir obje olarak kullanılabiliyor. Bu nedenle kararınızı vermeden önce mutlaka koleksiyonumuz içerisinde yer alan kuru çiçek aranjmanlarına da göz atmanızı tavsiye ederiz.

Koleksiyonu kızı incelerken antik görünüm kazandırılmış olan  vazolar da dikkatinizi çekecektir. Bu vazolar hazırladığımız çiçek tasarımlarına daha çok daha elegan ve asil bir görünüm kazandırıyor. Büyük bir kadeh şeklinde dizayn edilen vazo çeşitlerini de kullanmaya özen gösteriyoruz. Şeffaf camdan hazırlanan bu tasarımlar  özellikle söz ve nişan törenlerinde mekan süslemesi için sıklıkla tercih ediliyor. Sizlere sunduğumuz tasarımlarda kullanılan çiçekler kadar vazo çeşitleri de dikkat çekiyor. Tamamını büyük bir özenle seçiyor ve itina ile hazırlıyoruz.

Söz ve Nişan Çiçeklerinde Uygun Fiyat Burada

Bundan böyle söz ya da nişan töreni için çiçek seçimi yaparken bol sıfırlı bir bütçe ayırmanıza hiç gerek kalmayacak. Çünkü sizlere tüm çiçek tasarımları için en makul fiyatları sunuyoruz. Yoğun şekilde çiçek kullanılmış olan en gösterişli aranjmanlar için dahi minimum rakamlarla ödeme yapmanız yeterli oluyor. Üstelik yıl boyunca sitemizde söz çiçeği fiyatları en uygun seviyede tutuluyor. Makul fiyat politikamızı tüm yıl boyunca koruduğumuz için dilediğiniz zaman sitemize tıklayarak çiçek seçiminizi yapabilirsiniz. Sizlere sitemizde yüz güldüren ödeme kolaylıkları da sunuyoruz. Seçtiğiniz çiçek aynı gün dilediğiniz adrese teslim ediliyor. Ayrıca teslimat için ek ücret talep etmediğimizi de bilmenizi isteriz.