Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Babalar günü ya da babanızın doğum günü gibi özel günlerde gönderebileceğiniz tüm çiçek ve aranjman çeşitlerini sizler için tek bir kategoride topladık. Her biri muhteşem kokuları ve zarif görünümleri ile ön plana çıkan çiçekler babanıza duyduğunuz sevgi ve saygıyı anlatmanızı sağlayacak. Sadece özel günlerde değil sıradan günlerde de çiçek göndererek babanızı şaşırtabilirsiniz.

Babaya Çiçek

Babaya gönderilebilecek çiçekler arasında aranjmanlar dikkat çekiyor. En güzel aranjmanlar ve şık duruşa sahip saksı bitkileri önceliğiniz olabilir. Aynı zamanda dekoratif açıdan da bebeği alan aranjmanlara da yönelebilirsiniz. Eve ya da babanızın işyerine gönderimini yapabileceğiniz bitkiler arasında bonsai çeşitleri de bulunuyor. Son yıllarda büyük ilgi gören ve minyatür bir ağaç görünümüne sahip olduğundan dekoratif açıdan da bulunduğu ortama natürel bir atmosfer kazandıran bonsailer babanızın da beğenisini alacaktır.

Teraryum çeşitleri de babaya gönderilecek çiçekler arasında bulunuyor. Şık bir dizayn eşliğinde, cam fanusta hazırlanan teraryum çeşitlerinde minyatür canlı bitkiler kullanılıyor. İdeal sulamayı yapmak bu bitkilerin canlı kalması için yeterli olabiliyor. Bu nedenle babanızın yolladığınız tasarımı canlı tutması için uzun bir çaba göstermesine gerek kalmayacak.

Babalar için uygun çiçek dendiğinde ilk akla gelenlerden biri de guzmanya oluyor. Sıra dışı duruşu ile ön plana çıkan guzmanya bitkisi babanızın hem doğumgününde hem de özel günlerde mutlu olmasını sağlayacaktır. Kategorimizde minyatür zeytin ağacı da mevcut. Babalar genellikle ağaç yetiştirmekten hoşlandığı için evde bakımı yapılabilecek minyatür ağaçlarla onları mutlu etmeniz çok daha kolay olabilir.

Kategorimiz içerisinden seçtiğiniz herhangi bir aranjmanı, çiçeği ya da bitkiyi en kısa sürede dilediğiniz adrese ulaştırıyoruz. En uygun fiyatlar ve cazip ödeme seçeneklerinden de faydalanarak seçeneklerinize göz gezdirebilir ve babanız için en özel seçimi hemen yapabilirsiniz.

 

Farklı ve özel çiçeklerin dünyası çiçek diyarında babalarımızı da unutmadık. Siz uzakta olsanızda babanız için İstanbul'un en sevilen çiçekçisinden birbirinden güzel çiçek tasarımlarını gönderebilirsiniz. Onlar için birbirinden özel çiçekler hazırladık. Siz de babanıza güzel bir sürpriz yapmak isterseniz, en özel çiçeklerimiz mükemmel bir hediye alternatifi olabilir.