Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Sıra dışı görünümleriyle yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanan kaktüs çeşitleri bulundukları ortamdaki radyasyonu emmesiyle de aranan bitkiler arasında yer alıyor. Bilgisayar kullanılan ortamlarda mutlaka bulundurulması önerilen kaktüs çeşitlerini hem kendiniz hem de sevdikleriniz için temin edebilirsiniz. Pek çok farklı türde ve farklı boyda olabilen kaktüsler kategorimiz içerisinde incelenebilir. Özenle yetiştirdiğimiz kaktüs sipariş ile kısa zamanda istediğiniz adrese ulaşıyor.

Sitemiz üzerinden kaktüs siparişi İstanbul semtlerinin tümünden verilebiliyor. Kent içerisinde dilediğiniz adrese teslimatı aynı gün yapıyor ve bu sayede özel sürprizlerinizi endişesiz bir şekilde yapmanızı sağlıyoruz. Yakınlarınıza hiç beklemediği bir anda kaktüs göndererek çok daha keyifli bir gün geçirmelerine yardımcı olabilirsiniz. Sitemizde son derece farklı bir görünüm sunan çok sayıda farklı kaktüs göreceksiniz.

Kaktüs Türleri ve Kaktüs Aranjmanları

Farklı kaktüs çeşitlerinden özel aranjmanlar da hazırladık. Sadece kaktüs satın al diyerek bu özel ve büyüleyici aranjmanların kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Muazzam bir görünüm sergileyen bu özel aranjmanlar arasında dikensiz bir kaktüs çeşidi olan sukkulentler ile süslediğimiz tanzimler de yer alıyor. Sukkulentler dolgun yaprakları ile her daim popülerliğini korumayı başarıyor.

Bu nedenle büyük kaktüs aranjmanlarında da sukkulent çeşitleri karşınıza çıkabilir. Mekana sıra dışı bir görünüm kazandırmak için sıklıkla tercih edilen büyük boy kaktüsler özellikle işyerlerini dekore etmek için kullanılıyor. Çalışma ofisinize farklı bir atmosfer kazandırmak için siz de bu yolu deneyebilirsiniz. Elbette sitemizde büyük kaktüs fiyatları da makul bir seviyede bulunuyor. Uygun fiyat avantajından faydalanan mutlu müşterilerimiz arasında sizi de görmek isteriz.

Sitemiz üzerinden kaktüs siparişi vermeden önce tüm tasarımlara mutlaka göz atmanızı öneriyoruz. Çünkü çok beğeneceğiniz özel aranjman modellerimiz de var. Örneğin fanus içinde kaktüsçeşitleri son yıllarda çok daha fazla ilgi görmeye başladı. Sizin tercihinizi de fanusta dizayn edilen ve bambaşka bir görünüm sunan bu tasarımlar olabilir.

Ender Bulunan Kaktüs Çeşitleri

Çiçek Diyarı olarak sizlere sadece kaktüs çiçeği satın al diyerek ulaşabileceğiniz onlarca farklı kaktüs türü sunmayı ihmal etmedik. Tercih edebileceğiniz modeller arasında oldukça ender bulunan Echeveria Black Prince adlı kaktüs de yer alıyor. Sıra dışı duruşu ile beğeni alan bu özel bitki, harika bir hediye seçeneği olabiliyor. Dolayısıyla kaktüs gönder diyerek bu özel bitki ile sevdiklerinizi şaşırtmanız çok kolay olacak.

Bir diğer hediye kaktüs alternatifi de Cereus Fairy Castle olabilir. Büyüme stili klasik bir kaktüs gibi olsa da görünümü çok daha farklı olan bu özel bitki doğum günü hediyesi olarak da tercih edilebiliyor. Muazzam görünümü ile ön plana çıkan kaktüs aranjmanları içerisinde de ender bulunan ve minyatür boydaki türler ile karşılaşabilirsiniz. Hem büyük boy hem de minyatür yapıdaki türler ile hazırladığımız şık aranjmanlardan sadece sevdiklerinizi değil, kendinizi de mahrum bırakmayın.

Kaktüs Siparişi

Özel günlerde ya da sıradan günlerde sevdiklerinize çiçek buketleri göndermek yerine kaktüs gönderiminde bulunabilirsiniz. Evlerde, ofislerde kolaylıkla bakımı yapılabilen bu bitkiler arasında minyatür yapıları ile gayet şirin görünen çeşitler de bulunuyor. Çalışma masasında dahi muhafaza edilebilen mini kaktüs çeşitlerine alternatif olarak uzayan boyu ile heybetli bir duruş sergileyen kaktüs çeşitlerini de tercih edebilirsiniz.

Kategorimiz içerisinde dikensiz bir kaktüs çeşidi olan sukkulentler de yer alıyor. Kaktüsten hoşlanan ancak dikenleri nedeniyle yaşam alanlarında bulundurmak istemeyenler sukkulent çeşitlerini tercih edebilir. Etli ve kalın yapraklarıyla estetik bir görünüm sergileyen bu bitkiler bakımının son derece kolay olmasıyla da tercih ediliyor. Siz de salonunuzda, balkonunuzda kısacası dilediğiniz her yerde bu bitkileri konumlandırabilirsiniz.

Kaktüs Gönder

Birkaç farklı kaktüs çeşidini kullanarak hazırladığımız kaktüs aranjmanlarına da mutlaka göz atmalısınız. Aranjmanlar boyları birbirine yakın olan kaktüs çeşitlerinden hazırlanıyor. Son derece şık bir görünüm sergileyen kaktüs aranjmanlarında bu bitkinin doğal görünümü ile uyum sağlayabilen saksılar kullanıyoruz. Cam fanus içerisinde kaktüsler kullanarak hazırladığımız kaktüslü teraryum çeşitlerimize de göz atabilirsiniz.

Hem kaktüsler hem de çiçekler ve çeşitli materyaller ile hazırlanan kaktüs çiçekler de zengin seçenek yelpazesi sunuyor. Dekoratif olarak muazzam bir duruş sergileyen tasarımlar aynı zamanda bir tema kullanılarak hazırlanıyor. Bu sayede özel bir mesaj da içerdiğini belirtebiliriz. Sitemizde yer alan tasarımları mutlaka incelemelisiniz.

Yılın belirli dönemlerinde çiçek açabilen kaktüs çeşitleri de mevcut. Kategorimize hemen göz atın ve beğendiğiniz bitkiler için hemen siparişinizi bize iletin. Sizlere geniş bir seçenek yelpazesi sunarken aynı zamanda fiyatlarımızı da makul düzeyde tutuyoruz. Uygun kaktüs fiyatları ve cazip ödeme seçeneği avantajından faydalanarak sipariş verebilirsiniz. Tüm siparişlerinizi dilediğiniz adrese aynı gün teslim edebiliriz.