Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Hem sevincinizi hem de mutluluğunuzu paylaştığınız arkadaşlarınız en güzel çiçekleri hak ediyor. Yakın arkadaşlarınıza, iş arkadaşlarınıza ya da yeni tanıştığınız arkadaşlarınıza gönderebileceğiniz çok sayıda çiçek ve aranjman çeşidini arkadaşa gönderilecek çiçekler kategorimizde inceleyebilirsiniz. Her biri özel olarak dizayn edilen ve kendilerine has muhteşem kokularıyla beğeni alan çiçekler arkadaşlarınızı mutlu etmeyi başaracak.

Arkadaşa Çiçek

Arkadaşa gönderilecek çiçek aranjmanlarında dinamik bir duruşu ön planda tutuyoruz. Aranızdaki dostluğu simgeleyebilecek zarif ve sıcak görünümlü yeşilliklerle süslemeler yaparak çiçekleri çok daha cazip bir görünüme bürüyoruz. Her biri arkadaşlarınıza ve dostlarınıza özel günlerde gönderebileceğiniz güzellikte olan tasarımlarla siz de arkadaşınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatabilirsiniz.

Çiçekler, her durumda duygulara tercüman olmayı başarıyor. En güzel halleri ve mis kokularıyla yediden yetmişe herkesi mutlu edebilen çiçekler arasında saksıda yetiştirilebilen bitkiler de yer alıyor. Arkadaşlığınızın sembolü olabilecek bu saksı bitkilerini de kategorimiz içerisine ekleyerek dilediğinizi kolaylıkla seçebilmenizi sağlıyoruz. Buketlere nazaran daha uzun ömürlü olması ve sadece bakımına dikkat edilerek yıllarca canlı kalabilmesi saksı bitkilerini de cazip kılabiliyor.

Ayrıca arkadaşınıza şans getirdiğine inanılan şans bambularını da gönderebilirsiniz. Hem evlerde hem de ofislerde kullanılan şans bitkileri oldukça şık ve sıra dışı bir görünüm sergiliyor. Özel saksısında teslimatını gerçekleştirdiğimiz şans bambuları şansa ihtiyacı olan arkadaşlarınızın için en anlamlı seçim olacak. Eğer her daim dostluğunuzu hatırlamasını istediğiniz bir arkadaşınıza gönderim yapmak isterseniz teraryum çeşitlerine de göz atabilirsiniz.

Minyatür ağaçların son dönemde popüler olduğunu hatırlatmak isteriz. Eğer dikkat çeken ve şaşırtan bir gönderim ile sürpriz yapmak isterseniz çok sayıda farklı minyatür ağaç çeşidi arasından birini seçebilirsiniz. Siparişlerinizi en kısa sürede, dilediğiniz adrese teslim ediyoruz. Arkadaşlar bu dünyada ailemizden sonra gelen en önemli kişilerdir. Kimi zaman ailemiz gibidirler. Arkadaşlık, onların en mutlu veya en hüzünlü anlarında yanlarında olmayı gerektirir. Siz de arkadaşınıza çiçek göndermek isterseniz, çiçek diyarı'nın farklı ve özel çiçeklerinden istediğiniz seçimi yapabilirsiniz.