Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Bulunduğu ortama pozitif enerji yayan ve yüzyıllardır “iyi şans” getirdiğine inanılan şans bambularını kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Uzun ve kalın gövdeleri, yeşil yaprakları ile beğeni alan bu sıra dışı bitkiyi dilediğiniz adrese gönderebilirsiniz. Yakınlarınıza özel günlerde klasikleşmiş çiçek buketleri göndermek yerine, daha farklı bir seçim yapmak isteyenler için şans bambusu ideal bir seçenek olabiliyor.

Şans Bambusu Çeşitleri

Suda yetişen bambular yeşil görünümünü uzun süre koruyabiliyor. Bambular hem evlerde hem de işyerlerinde dekoratif açıdan da sıklıkla tercih edilen bitkiler arasında yer alıyor. Yaşam alanlarına ferah bir görünüm kazandıran şans bambularını sadece yakınlarınız için değil, kendiniz için de sipariş vererek temin edebilirsiniz.

Bu özel bitkileri temin etmek için şans bambusu satın al diyerek sitemize tıklamanız yeterli oluyor. Evlerde muazzam bir duruş sergileyen bambular daha otantik ya da daha bohem bir atmosfer yaratmak istediğinizde de imdadınıza yetişebilir. Çünkü sıra dışı duruşları özellikle natürel bir dekorasyon stilini tercih edenler için gayet cazip bir seçeneğe dönüşüyor.

Sadece evlerde değil, işyerlerinde de dekoratif açıdan bambuların sıklıkla kullanıldığını bilmeyenler için aktaralım. Çeşitli salon bitkilerine alternatif olarak bambu bitkisi satın al demeniz ve bu özel bitkileri temin etmeniz işyerinize çok daha farklı bir hava katmanız için yeterli olacaktır. Elbette yeni işyeri açan yakınlarınızın dekorasyonuna katkıda bulunmak için de tercih edebilirsiniz.

İçerisinde su olan vazolarda ya da saksılarda teslimatı yapılan şans bambularının kıvrımlı uç kısımları hoş bir aksesuar görünümü almasını da sağlıyor. Kategorimiz içerisinde bambu kullanarak hazırladığımız çok sayıda aranjman mevcut. Tercihinizi vazo içerisinde sunumu yapılan modellerden yana yapabileceğiniz gibi bu aranjmanlardan yana da yapabilirsiniz. Özellikle şaşırtan duruşlarıyla dikkat çeken bambulara mutlaka göz atın.

Şans Bambusu Fiyatları

Sevdiklerinizi mutlu etmek için harika bir seçenek olabilen şans bambuları farklı boylarda olabiliyor. Modellere göre de fiyatlar değişkenlik göstermekle birlikte oldukça uygun fiyatlara birçok alternatif sizi bekliyor. Kategorimiz içerisinde hem kısa hem de uzun bambu çeşitlerini görebilirsiniz. Yakınlarınıza iyi şans dilediğinde bulunmanın en zarif yolu şans bambusu göndermeniz olacak. Bunun için özel günleri beklemenize hiç gerek yok. Herhangi bir günde de sizden gidecek bir mesaj eşliğinde bambu almak, kuşkusuz herkesi mutlu eder.

Özellikle iyi şans getirdiğine inanılması son dönemde bambu çiçek satın al diyenlerin sayısında bir artış olmasını da beraberinde getirdi. Artık kaza atlatan ya da ciddi bir hastalık atlatan sevdiklerine iyi şans dileklerini bu özel bitkiler eşliğinde iletenlerin sayısı azımsanmayacak kadar fazla! Bu nedenle gittiğiniz pek çok yerde bambuların eşsiz güzellikleri ile karşılaşabilirsiniz. Bu sayede bambuların bulundukları mekana nasıl bir atmosfer kazandırdığına çok daha yakından tanık olma şansını de elde etmiş olursunuz.

Elbette bambu çiçek fiyatları da belirleyici bir diğer unsur olabiliyor. Bambuların fiyatının yüksek olduğu düşünülür. Oysa gayet makul fiyatlara sahiptirler. İsteyen herkesin evini ya da işyerini süslemek için bu bitkilerden faydalanabileceklerini belirtmemiz gerekir. Fiyat konusunda bir endişe duymanıza gerek yok. Zira sitemize göz attığınızda düşük rakamlarla karşılaşacaksınız.

Şans Bambusu Bakımı

Bütçe endişesi yaşamadan bambu çiçek siparişi vermeniz için en ideal adres sitemizdir. 3 adet, 7 adet, 11 adet gibi farklı sayılarda bambuları bir araya getirerek şık bir görünüm almalarını sağlıyoruz. Şık bir vazo içerisinde tanzimini hazırlayarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bu özel bitkilerin eşsiz güzellikleri çok daha fazla ön plana çıkıyor.

Doğum günü hediyesi, yeni bebek tebriki ya da terfi tebrikleri gibi özel günlerde klasik çiçek buketleri göndermek istemeyenler için de spiral bambu modelleri ideal bir seçenek olabiliyor. Üst bölümü kıvrımlı olan bu bambular doğal bir görünüm istenen istisnasız her yerde kullanım için uygun olmasıyla dikkat çekiyor.

Yeni işyeri açan yakınlarınıza, terfi eden sevdiklerinize de şans bambusu gönderebilirsiniz. Her biri muhteşem duruşu ile göz kamaştıran şans bambularını sitemiz üzerinden en uygun fiyatlar eşliğinde temin edebilirsiniz. Cazip fiyatlara eşlik eden uygun ödeme kolaylıklarından da faydalanarak hemen siparişinizi iletin. Aynı gün dilediğiniz adrese teslimat yapabiliriz.

Sitemizde bambu çiçeği fiyatları son derece makul seviyededir. Yıl boyunca uyguladığımız makul fiyat politikamız kapsamında inceleyebileceğiniz şans bambuları için de minimum ücretlendirme uyguluyoruz. Bakımı son derece kolay olan bu bambularla sizin eviniz de buluşmalı!

Gayet düşük olan şans bambu fiyatları sayesinde dileyen herkesin yaşam alanlarını bu eşsiz bitkilerle donatması mümkün olabiliyor. Birkaç farklı stilde dizayn ederek çok daha şık bir form kazandırdığımız bambular arasından kendi zevklerinize en uygun olanları kolayca seçebilirsiniz. Şimdi keyifle inceleyebilmeniz için sizleri bu özel bitkilerle baş başa bırakıyoruz. Tamamına göz atın, seçiminizi yapın ve siparişinizi hemen oluşturun!