Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Büyük Saksı Çiçekleri

Farklı her boyutta saksı modellerine özenle hazırlanmış büyük saksı çiçekleri ile yaşam alanlarınızı daha güzel zenginleştirsin. İstanbul'un bunaltıcı havasından arınmanın en güzel yolu büyük saksı çiçekleri.

Doğanın güzelliğini yaşam alanlarınıza taşıyan büyük saksı çiçeği çeşitlerini kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Evlerde, işyerlerinde, balkonlarda ya da teraslarda dekoratif amaçla da sıklıkla tercih edilen büyük saksı çiçekleri muhteşem görünümleriyle sevdikleriniz için şık bir hediye de olabilir. Bu arada büyük salon bitkileri bulunduğu her mekanın atmosferini bir anda değiştirebiliyor. Hatta sadece tek bir bitkinin dahi dekorasyonu taçlandırdığını belirtmek isteriz.

En kaliteli saksılarda yetiştirdiğimiz ve en canlı haliyle beğeninize sunduğumuz bu bitkiler yaşam alanlarınıza bambaşka bir estetik güzellik kazandıracak. Evinizde kullanılmayan köşe alanları büyük köşe çiçekleri ile donatabilir ve ortaya muazzam bir görünümün çıkmasını sağlayabilirsiniz. Köşe alanları çok daha natürel bir görünüme bürüyecek olan tasarımların bakımı da çok kolay!

Tamamı iç mekanlarda bakımı yapılabilen büyük salon çiçekleri sulaması ve saksı değişimi ihmal edilmediğinde çok uzun yıllar yaşayabiliyor. Bu nedenle bitkiler için ekstra bir zaman harcamanıza ve yoğun bir bakım işlemi uygulamanıza hiç gerek kalmıyor. Yıllarca mekanlarınızı süslemeye devam ediyorlar. Elbette nasıl sulanması gerektiğini de öğrenerek harfiyen uygulamayı ihmal etmemelisiniz.

Büyük Saksı Çiçekleri Fiyatları

Kategorimiz içerisinde her boyda büyük saksı çiçeği çeşidini kolaylıkla bulabilirsiniz. Sizlere geniş bir seçenek yelpazesi sunarak aradığınız bitkiyi hemen bulmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda yakınlarınıza gönderimde bulunmanız için de bol miktarda seçenek incelemeniz için hazır bekliyor. Her biri bulunduğu ortama natürel bir görünüm kazandıran bu tasarımlar yüz güldüren fiyatları ile de ön plana çıkıyor. Sizlere tüm salon ağaçları için en makul fiyatları sunmaya özen gösteriyoruz.

Bitki tutkunları için vazgeçilmezler arasında yer alan yucca bitkisi de seçenekleriniz arasında mevcut. Tekli, ikili ve üçlü olarak hazırladığımız yucca bitkisi bakımı en kolay büyük saksı bitkileri arasında yer alıyor. İdeal zamanda, ideal oranda sulanması ve ideal ısıda muhafaza edilmesi bu bitkinin uzun yıllar canlı kalması ve büyümeye devam etmesi için yeterli olabiliyor. Farklı yaprak görünümü ile ön plana çıkan büyük çiçekler arasından zevklerinize hitap eden herhangi bir modeli kolayca seçebilirsiniz.

Hiç beklemediği bir anda sevdiklerinize sürpriz yapmak için de büyük bitkiler harika bir seçenek oluyor. Annenize, arkadaşınıza, yöneticinize ya da öğretmeninize de bu özel ve şirin çiçeklerden gönderebilirsiniz. Bu sayede uzun süre hafızalarda kalacak bir bitki seçimi yapmış olacaksınız. Bu bitkiler gönderim yapıldığında hoş bir anıya da dönüşüyor. Bu harika sürprizin mimarı olmak için hemen seçiminizi yapın.

Büyük Saksı Çiçeği Çeşitleri

Yoğun ve küçük yaprak görünümü ile çok sayıda kişinin favorisi olan benjamin bitkisi de inceleyebileceğiniz ürünler arasında mevcut. Yapraklarını kolay dökmeyen ve uzun süre yoğun yaprak görünümünü koruyan bu bitki evlerin yanı sıra işyerlerinde de sıklıkla tercih ediliyor. Vazgeçilmezler arasında yer alan areca ve massengena gibi bitkiler de kategorimiz içerisinde yer alıyor. En popüler saksı ağaçları çeşitlerinin yanı sıra ender bulunan bitkileri de koleksiyonumuz içerisinde inceleyebilirsiniz.

Para ağacı olarak bilinen ve ilginç gövde yapısı ile ön plana çıkan pachira gönderim için gayet ideal bir seçenek olabilir. Sizlere çok sayıda farklı saksı bitkisini en uygun fiyatlarla temin etme şansını sunuyoruz. Ödeme seçeneklerinden de faydalanarak gerek kendiniz gerekse sevdikleriniz için hemen sipariş verebilirsiniz.