Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Çiçek göndermek ve çiçek almak her durumda mutluluk kaynağı oluyor. Yeni bir işe başlayan ya da terfi alan yakınlarınıza başarı dileklerinizi çiçeklerle iletmeniz mutlu olmasını sağlar. Bu nedenle terfi çiçeği olarak gönderebileceğiniz eşsiz güzellikte çiçekler hazırladık! Her biri en taze ve en güzel çiçekler kullanılarak özel olarak dizayn edilen bu koleksiyon içerisinde aklınızdaki çiçek tasarımını alternatifleri ile birlikte bulabilirsiniz.

Sizler için hazırlanan terfi çiçekleri koleksiyonu içerisinde saksı bitkileri de yer alıyor. Ofislerde dekoratif açıdan da kullanılabilen bu özel çiçekler mekanın havasını bir anda daha natürel bir forma bürüyor. Terfi alan ve işe başlayan yakınlarınıza saksı çiçekleri gönderdiğinizde çalışma ortamının dekorasyonuna da katkıda bulunmuş olacaksınız. Bu kategoride para ağacı crassula çeşitlerini de bulabilirsiniz. Sıra dışı görünümü ile tilandsia bitkisi de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Terfi Çiçekleri

Kaktüs çeşitleri seçenekleriniz arasında güçlü bir alternatif oluyor. İşyeri dekorasyonunda kaktüslere sıklıkla yer verildiği için yeni iş çiçeği olarak çalışma masalarını dahi süsleyebilen kaktüslere yer verebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız aranjmanlar arasında farklı kaktüs çeşitlerinin buluştuğu gösterişli tasarımlar da yer alıyor. Aynı zamanda dikensiz bir kaktüs çeşidi olan sukkulentler ile dizayn edilen aranjman çeşitlerine de mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. Kimi zaman minyatür ağaçlara eşlik eden sukkulentler kimi zaman da tek başına tüm güzelliğini cömertçe sergiliyor.

Sizler için hazırladığımız bu özel koleksiyonda yer alan tüm çiçekler ve saksı bitkileri yeni işe başlayana hangi çiçek gönderilir sorusunun birer yanıtıdır. Çünkü bu koleksiyonda sadece işyerine gönderim için uygun olan çiçekler ve aranjmanlar yer alıyor. Dolayısıyla tercihinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Atatürk çiçeği gibi popüler saksı bitkilerine de yönelebilirsiniz. Mekanın dekorasyonuna katkıda bulunacak olan massengena, benjamin, yucca gibi çiçekler de seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Terfi Alanlara Hangi Çiçekler Gönderilir?

Yakınlarınızın iş hayatındaki başarılarını çiçeklerle kutlamak isteyebilirsiniz. Bu durumda hangi terfi hediyesi çiçek çeşitlerine yönelmeniz gerektiğini düşünmeyin. Bu koleksiyonda yer alan tüm çiçekler itina ile seçildi. Herhangi biri terfi hediyesi olarak gönderilebilir. Sevdiklerinizin çiçek zevklerini ve genel tercihlerini dikkate alarak dilediğiniz çiçek için kolayca sipariş oluşturabilirsiniz. Seçtiğiniz çiçeği İstanbul’un tüm semtlerine teslim edebiliyoruz.

Çalışma masalarında konumlandırılabilen menekşe çeşitleri tercih edilebilir. Ayrıca guzmanya gibi gösterişli ve farklı bir duruşa sahip olan çiçek çeşitlerine de yönelebilirsiniz. Kitap şeklinde saksı içerisinde dizayn edilen aranjman çeşitleri de güçlü bir alternatif olarak karşınıza çıkacak. Bu tasarımlar ofis ortamına saksı dizaynı ile de anında uyum sağladığı için yeni iş için çiçek seçiminizi hiç tereddüt etmeden bu yönde de yapabilirsiniz. Farklı çiçek çeşitlerinin bir araya geldiği ve aynı saksıyı paylaştığı modeller de şık bir seçim yapmak isteyenlerin imdadına yetişiyor.

İş Temalı Teraryum Çeşitlerini Gördünüz mü?

Seçenekleriniz arasında son dönemin trendleri arasında yer alan teraryum çalışmaları da yer alıyor. Ofis ve iş teması üzerine kurgulanan kara akvaryumları son derece şık bir yeni iş tebrik çiçeği tercihi olabilir. Bu özel aranjmanlar içerisinde sukkulentler ve kaktüsler gibi minyatür bitkiler de kullanılıyor. Aynı zamanda çeşitli aksesuarlar kullanılarak özel süslemeler ile bambaşka bir görünüm kazanması sağlanıyor. İş ortamında dekoratif açıdan da sıklıkla kullanılması, teraryum çeşitlerini güçlü bir seçenek haline getiriyor.

Sizlere bu koleksiyon içerisinde farklı bitkilerle hazırlanan çok sayıda farklı teraryum çalışmasını da inceleme şansını sunuyoruz. Bu özel tasarımların tümü yeni iş için hangi çiçek gönderilir sorusunun da yanıtıdır. Gönül rahatlığı ile yakınlarınıza başarı ve mutluluk dileklerinizi iletmek için sunduğumuz bu özel aranjmanları da tercih edebilirsiniz. Buket çiçek çeşitlerinden çok daha kalıcı bir hediye göndermiş olacaksınız.

Yeni İş ve Terfi İçin Minyatür Ağaçlar Gönderin!

Yakınlarınıza gönderebileceğiniz seçenekler arasında bonsai ağaç çeşitleri de bulunuyor. Zelkovadan bonsai çam ağacına kadar pek çok farklı ve özel ağaç çeşidine yönelebilirsiniz. Bodur yapıları ile muazzam bir görünüm sergileyen minyatür ağaçlar yeni işe başlama çiçeği olarak tercih edilebilir. Sevdiklerinize kalıcı bir hatıra olarak da gönderebileceğiniz bu ağaçlar dekoratif açıdan son dönemin en popüler bitkileri arasında yer alıyor. Üstelik kalıcı bir seçim yağmış olacağınızı da hatırlatmak isteriz.

Dekoratif saksılarında harika görünen bonsai ağaç çeşitleri farklı bitkiler ile bir arada kullanılabiliyor. Bu durumda çok daha şık ve etkileyici bir form kazanıyor. Sevdiklerinize yeni iş kutlama çiçeği olarak gösterişli ve prestijinize yakışacak bir hediye göndermek isterseniz hiç tereddüt etmeden rotanızı koleksiyonumuz içerisinde de inceleyebileceğiniz bu özel aranjmanlara çevirebilirsiniz. İç mekanlarda bakımı yapılabilen bu özel ağaçlar ve aksesuarlar sizi hatırlatacak hoş bir hatıraya da dönüşebiliyor.

Şans Dilemek İçin Şans Bambuları

Terfi çiçeklerinden ya da yeni işe başlama çiçeklerinden söz ederken elbette şans bambularından da bahsetmemiz gerekir. Uzak Doğu’da iyi şans getirdiğine inanılan bambular egzotik duruşları ile dekorasyonların vazgeçilmezlerinden biri haline geldi. Yakınlarınıza iş hayatında başarı dilekleriniz ile birlikte iyi şans dileklerinizi de iletebileceğiniz bambu çeşitlerini de bu özel koleksiyon içerisine eklemeyi ihmal etmedik. İyi şans getirdiğine inanmıyor olsanız dahi şans dileklerinin vazgeçilmezlerinden biri olan bambuları yakınlarınıza gönderebilirsiniz.

Elbette bu özel bitkilerin dekoratif özelliği ve şık duruşları da bu seçeneği cazip kılabiliyor. Sadece evlerde değil ofislerde de dekoratif açıdan kullanılan bir tasarım olduğunu belirtmek isteriz. Bu nedenle terfi alan, yeni işe başlayan hatta kendi işyerini açan tüm yakınlarınıza şans bambuları kullanılarak dizayn edilen aranjman modellerini gönderebilirsiniz. Uç bölümleri kıvrımlı olan bambu çeşitleri de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Sizlere bu özel bitkileri farklı boy seçenekleri eşliğinde sunuyoruz.

Yeni İşe Başlayana Uygun Çiçek Notları

İşe başlayan ya da terfi alan yakınlarınıza çiçek göndermek istediğinizde başarı dileklerinizi iletmeniz şık bir not seçimi olacaktır. “Başarılarının devamını dilerim” şeklinde kısa ve anlamlı olan terfi çiçek notları en sık tercih edilenler arasında yer alıyor. Aynı zamanda “hak edilen başarılar için söylenecek söz yoktur” gibi notları da tercih edebilirsiniz. Sizlere yeni işe başlayana çiçek notları örnekleri de sunabiliriz. “Umutlar yeni başlangıçlar ile birlikte gelir” gibi bir ifadeye yönelebilirsiniz. “Yeni iş yaşamında mutluluklar ve başarılar dilerim” gibi daha sade bir mesajı da tercih edebilirsiniz.

Tebrik Çiçeği Nasıl Seçilmeli?

Sizlere sunduğumuz birbirinden özel ve şık çiçek çeşitleri için İstanbul’un tüm semtlerinden sipariş verebilirsiniz. Merkez ilçelere de teslimat gerçekleştirdiğimizi bilmenizi isteriz. Tüm çiçek çeşitleri için en makul fiyatları sunuyor ve yıl boyunca makul fiyat politikamızı korumaya özen gösteriyoruz. Özel günlerde ve sevdiklerinizi mutlu etmek istediğinizde bütçe endişesi yaşamadan sitemiz üzerinden çiçek siparişi vererek aynı gün ek ücret almadan teslimatı gerçekleştirmemizi sağlayabilirsiniz. Çok cazip ödeme seçeneklerinden bütçenize uygun olanı kolayca seçebilirsiniz. Her durumda gönderime uygun olan sınırsız seçenek arasından tercih yapmanın keyfini artık siz de yaşayın! Çiçek Diyarı ayrıcalıklarından faydalanın!