Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

İstanbul da yaşan tüm üst düzey yöneticiler için birbirinden özel çiçekler burada.

Üst düzey yöneticilere de çeşitli zamanlarda tebrik etmek, geçmiş olsun dilemek ya da teşekkür etmek için çiçek göndermeniz gerekebilir. Bu durumda tercihinizi gelişigüzel yapmak yerine yöneticilere gönderim için uygun olan tasarımlar arasından yapmanızı sağlıyoruz. İncelediğiniz yönetici için çiçekler kategorimizde tüm iş arkadaşlarınıza ve yöneticilerinize gönderebileceğiniz onlarca farklı seçenek bulunuyor.

Firma Yönetilerine Çiçek Siparişi

Elbette yönetici için çiçekler istisnai durumlar dışında işyerlerine gönderimi yapılan çiçeklerdir. Bu nedenle kategorimizi hazırlarken çalışma masasında ya da yönetici odası sehpalarında kolaylıkla konumlandırılabilecek olan aranjmanlara ağırlık verdik. Kategorimiz içerisinde vazo ya da saksı içerisinde hazırlanmış olan onlarca farklı çiçek alternatifini hemen inceleyebilirsiniz.

Kitap gibi çalışma odası dekorasyonuna uygun saksıların kullanıldığı çiçek aranjmanlarına da göz atmayı unutmayın. Her biri muhteşem görünümü ve hoş kokusuyla bulunduğu ortamın atmosferini bir anda değiştirebilecek bu şık tasarımlar yöneticinizin dikkatini çekmeyi başaracaktır. Renkli çiçeklerle hazırlanan aranjmanlardan daha farklı bir seçim yapmak isterseniz tercihinizi saksı bitkilerinden yana kullanabilirsiniz. Bu tasarımlar kısa sürede solmayacağı için yolladığınız çiçeğin uzun süre hatırlanmasını sağlayacaktır.

Yerde konumlandırılabilecek ve dekoratif açıdan da ofislerde kullanılabilecek saksı bitkileri göz atmanız gereken seçenekler arasında yer alıyor. Boyları 1 m ila 1,5 metre arasında değişen büyük saksı bitkileri yönetici odalarının dekorasyonuna büyük bir güzellik kazandıracağı için yaptığınız çiçek seçimiyle siz de fark yaratabilirsiniz. Farklı bir firmaya ya da kuruma gidecek olan yöneticiler için de “yolun açık olsun” şeklinde küçük bir not iliştirilmiş teraryum çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Hangi durum nedeniyle yönetici için çiçek göndereceğinize bağlı olarak en uygun seçimi kategorimiz içerisinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Sizin mesajınızı da ekleyerek seçtiğiniz tasarımı istediğiniz herhangi bir adrese, en kısa zamanda ulaştırabiliriz. Uygun fiyat, cazip ödeme seçenekleri gibi avantajlarımızdan faydalanın! Üst Düzey Yönetici İçin ÇiçeklerÜst Düzey Yönetici İçin Çiçekler