Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Tüm çiçekler birbiri ile uyumlu olamaz. Çiçekler gerek kokuları gerekse görünümleriyle diğer çiçeklerden sadece bazıları ile uyumlu bir duruş kazanır. Bu nedenle çiçek aranjmanı hazırlamak bilgi ve tecrübe ister. Kategorimiz içerisinde özenle hazırladığımız ve muhteşem uyumlarıyla göz kamaştıran çok sayıda çiçek aranjmanı bulunuyor. Tasarımların tamamı birbiri ile uyumlu çiçekler kullanılarak dizayn ediliyor. İstanbul da yaşayan sevdiklerinizi bu yoğunluktan güzel bir çiçek aranjmanı ile uzaklaştırabilirsiniz.

Aranjman Siparişinde Önemli Olan Çeşitliliktir

Çok sayıda farklı çiçek çeşidini kullanarak hazırladığımız aranjmanlar evlilik yıldönümünden doğum gününe, nişan töreninden yeni bebek tebrikine kadar tüm özel günlerde gönderim için gayet idealdir. Ayrıca eşinize veya sevgilinize sıradan bir günde göndererek sürpriz yapmak için de kategorimiz içerisinde yer alan aranjmanlara göz atabilirsiniz.

Rengarenk çiçeklerle hazırladığımız ve enerjik görünümünün yanı sıra muhteşem kokularıyla da yediden yetmişe herkesi mest eden çiçek aranjmanları arasında cam vazo içerisinde dizayn edilen çeşitler de bulunuyor. İş ortamına gönderim için de uygun olan bu tasarımlar şık vazoları ya da saksılarıyla da dikkat çekiyor. Tercihinizi buket ya da vazoda sunumu yapılabilen bu modeller için de kullanabilirsiniz.

Her biri mevsimin en canlı ve en güzel çiçeklerinden oluşturulan aranjman siparişi gülden laleye, sümbülden orkideye, menekşeden kasımpatına ve papatyaya kadar en beğenilen çiçeklerden hazırlanıyor. Zarif vazolarda ya da şık saksılarda dilediğiniz adrese ulaştırabildiğimiz bu tasarımları anneler gününde annenize göndermek için de tercih edebilirsiniz. Sadece tek renkte çiçekleri kullanarak hazırladığımız aranjmanlara da mutlaka göz atın. Sadelikten doğan estetik zarafeti bu tasarımları incelerken de yakından görebilirsiniz.

Kategorimiz içerisinde her zevke hitap edebilecek çok sayıda farklı çiçek aranjman modeli bulunuyor. Seçtiğiniz tasarımı sizin mesajınız ile birlikte istediğiniz her adrese aynı gün teslim edebiliriz. En uygun fiyatlar eşliğinde çiçek siparişi vermenin keyfini siz de yaşayabilirsiniz.