Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Açılış ve davetlerde, katılamadığınız etkinliklerde, düğünlerde ve nişan törenlerinde gönderime uygun olan ayaklı sepet çeşitlerinin tamamını kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Özenle hazırladığımız tüm tasarımlarda en canlı çiçek çeşitlerini kullanıyoruz. Mevsime özel yeşilliklerle süsleyerek çok daha zarif ve estetik bir görünüm kazanmasını sağladığımız ayaklı sepetler en şık adreslere dahi gönderimi yapılabilecek bir görünüme sahip.

Ayaklı Sepet Fiyatları

Yoğun çiçek görünümü ile ön plana çıkan ayaklı sepetler arasında her zevke hitap edebilecek çok sayıda farklı tasarım yer alıyor. Üstelik uygun sepet fiyatları da yüz güldürüyor. Tek renk çiçeklerle bezeyerek bambaşka bir görünüm kazandırdığımız çelenk çeşitleri arasında beyaz tüller kullanarak zarafetini taçlandırdığımız modeller de yer alıyor. Özellikle düğün törenlerine gönderim için uygun olan bu tasarımlara hemen göz atabilirsiniz.

Birkaç farklı renkte ve farklı türde çiçeklerle hazırladığımız ve çok daha hareketli bir görünüm sergileyen tasarımlar da alternatifleriniz arasında mevcut. Sizlere kategorimiz içerisinde hem tek göbekli hem de çift göbekli ayaklı sepet modellerini bir arada inceleme şansı sunuyoruz. Açılış ve kokteyller için uygun olan ve rengarenk çiçeklerle hazırladığımız tasarımlar da enerjik ve dinamik duruşu ile ön plana çıkıyor.

Ayaklı Sepet Modelleri

Dilerseniz üzerine isim ya da firma adının yazılı olduğu şerit de ekleyerek teslimat gerçekleştirebiliriz. Kategorimiz içerisinde bulunan ferforje modellerine de göz atabilirsiniz. Geniş yapraklı ya da sarkan yapraklara sahip çiçeklerle bambaşka bir görünüm kazanmış olan ayaklı sepet çeşitlerini en taze çiçeklerle hazırladığımız için uzun süre canlı görünümünü koruyor. Dilediğiniz ayaklı sepet modelini İstanbulda ki tüm sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Tasarımlarda kullandığımız yeşillikler de diri duruşunu koruyabile çeşitler arasından seçiliyor. Tüm ayaklı sepet modellerimize göz atmadan sakın karar vermeyin. Her biri için sizlere en uygun fiyat avantajını da sunuyoruz. Ödeme kolaylıklarından da faydalanarak hemen şimdi beğendiğiniz ayaklı sepet çeşidini dilediğiniz adrese teslim etmemizi sağlayabilirsiniz.