Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi


Hakkımızda

As Çiçek Evi, "farklı ve özel" sloganı ile klasik çiçekçilik anlayışının dışına çıkmak ve bu yöndeki ihtiyaca cevap vermek amacıyla 1979 yılında kurulmuştur.

Yıllarca Başta Bankacılık, Beyaz Eşya, Gıda, Eğitim vs. gibi pek çok önemli sektörün en önemli markalarının genel merkezlerine, iş, sanat ve siyaset dünyasının çok önemli isimlerine birebir hizmet veren As Çiçek Evi, 2004 yılında "As Çiçek" markası ile online şubesini açmıştır.

Sanal mağazacılık sektöründeki gelişmeleri sürekli takip eden As çiçek evi, 2009 yılında www.cicekdiyari.com online alışveriş sitesini kurarak, Vip kalitede online çiçekçilik için ilk adımı atmıştır.

Bu süreçten itibaren, tasarladığımız her ürün sektörde beğeni toplamış ve sektörün aranan ürünleri arasında yerini almıştır. Örneğin, Bonsai, terrarium ve minyatür bahçe uygulamalarında gerçekleştirdiğimiz tasarımlar çiçek modasının trendlerini belirlemektedir.

Ürünlerimizde kullandığımız çiçekler, dünyanın dört bir yanından ülkemize gelen en kalite ürünler araasından özenle seçilmekte, en kaliteli malzemeler kullanılarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Ürünlerimizi geliştirdiğimiz süreç içerisinde markalaşma, şubeleşme, eğitim, teknoloji ve lojistik konularında da yeni yatırımlar yapıyor, sürekli yenilenerek dinamizmimizi işimizin her alanına yayıyoruz.


Hedefimiz, Vip kalitede çiçeklerimizle, her geçen gün daha fazla insanı gülümsetebilmek...

Bunun için var gücümüzle çalışıyoruz.