Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Latincede toprak anlamını taşıyan terra ile akvaryum anlamını taşıyan arrium kelimelerinden türediği için “toprak akvaryumu” anlamına gelen terarium çeşitleri kategorimiz içerisinde incelenebilir. Son yıllarda popülerliği çok daha fazla artan ve yakınlarına klasik çiçek buketleri göndermek istemeyenler için harika bir alternatif olabilen terarium çeşitlerini sizler için özenle hazırlıyoruz.

Hem özel günlerde hem de sıradan bir günde sevdiklerinizi mutlu etmek için gönderimini yapabileceğiniz bu tasarımlar son derece geniş bir seçenek yelpazesine sahip. Genellikle cam fanus içerisinde hazırlanan ve toprak ile canlı minyatür bitkiler kullanılarak albenili bir görünüm kazandırılan bu tasarımlarda minyatür aksesuarlar da yer alabiliyor. Baktığınızda minyatür, küçük bir dünyayı andıran tasarımlar herkesten beğeni kazanmayı başarıyor.

Terarium Siparişi

Terarium çeşitlerinde en sık kullanılan bitkiler kaktüsler ve sukkulentler oluyor. Mini boyları ve estetik görünümleri ile beğeni kazanan diğer minyatür bitkiler de terarium çalışmalarını süsleyebiliyor. Bir bahçe, park, su altı ya da deniz kenarı gibi farklı alanları yansıtabilen tasarımlar yakınlarınızı mutlu etmeniz için çok ideal bir seçenek olabiliyor.

Dilerseniz tercihinizi köşeli cam fanuslar kullanılarak dizayn edilmiş olan tasarımlardan yana da kullanabilirsiniz. Geometrik yapıları ve estetik duruşları ile beğeni alan bu ürünler hem ofislerde hem de evlerde şık bir aksesuar olabiliyor. Ayrıca saksı içerisinde dizayn ettiğimiz tasarımları da seçenekleriniz arasına ekledik. Daha net bir görüş sunan bu ürünlere de kolayca göz atabilirsiniz.

Terarium Gönder

İstanbul'daki tüm sevdiklerinize terarium gönderebilirsiniz. Minyatür çiçeklerin de eşlik edebildiği terarium çalışmaları eşe, sevgiliye, anneye, arkadaşa ya da iş arkadaşına tüm özel günlerde gönderilebilecek ürünler arasında yer alıyor. Doğum günleri gibi özel günlerde çiçek göndermek yerine bu tasarımlardan birini göndererek fark yaratabilirsiniz. Sizlere uygun fiyatın yanı sıra cazip ödeme kolaylıkları da sunuyoruz. Hemen siparişinizi bize iletin.Son dönemin trendi Terraryumlar Latince de toprak anlamına gelen terra ve akvaryum anlamına gelen arrium kelimelerinden türemiş ve toprak akvaryumu olarak anılmaktadır.

Dünyadaki ekzotik ve tropik ekosistemi taklit eden terrarium tasarımlarında birlikte yaşayabilecek uygun bitkilerin seçilmesi gerekmektedir.

Çiçek Diyarı Ekibi olarak terraryum tasarımlarımızda bitkiler özenle seçilerek terrariumlarınızın uzun süreli dayanıklı olmasına dikkat edilir.