Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

En özel ve en mutlu günlerden biri olan düğünler ya da nikah merasimlerinde tebriklerinizi en özel çiçeklerle yapabilirsiniz. Özellikle katılamadığınız düğün ve nikah merasimleri için gönderimini yapabileceğiniz tüm çiçek ve çelenk çeşitlerini kategorimiz içerisinde kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Her biri ihtişamlı ve estetik bir duruş sergileyen çiçek, aranjman ve çelenk çeşitleri için sizlere en uygun fiyat avantajını da sunuyoruz.

Düğüne Çiçek Gönder

İstanbul da düğüne çiçek göndermek artık çok kolay. Kategorimiz içerisinde yer alan aranjmanlarımız içerisinde düğünler ve nikahlar için anlamlı bir renk olan beyaz ağırlıklı olarak kullanılıyor. Mevsime uygun beyaz çiçeklerle süsleyerek göz alıcı bir güzelliğe kavuşturduğumuz tüm seçenekler düğün salonlarına, nikah salonlarına veya istenen herhangi bir adrese aynı gün teslim ediliyor.

Seçenekleriniz arasında ferforje çeşitleri de bulunuyor. Tamamında canlı ve taze çiçekleri kullandığımız ferforje aranjmanları düğün ve nikah kutlamalarının coşkusuna uygun bir duruş sergiliyor. Zarafetiyle ön plana çıkan çiçekleri mevsim yeşillikleriyle buluşturarak en şık tasarımları sizler için hazırlıyoruz. Şık düğün salonlarına gönderim için uygun olan çelenk modellerine de mutlaka göz atın. Üzerine isim ya da firma adının yazılı olduğu şerit ekleyerek teslimatını gerçekleştirdiğimiz düğün çelenkleri için de sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz.

Nikaha Çiçek Gönder

En taze ve en canlı orkideler, güller ve lilyum çiçekleriyle hazırladığımız ferforje çeşitlerini de hem düğün salonlarına hem de nikah salonlarına gönderebilirsiniz. Muhteşem kokularıyla bulundukları ortama eşsiz bir atmosfer kazandıran beyaz güller hazırladığımız aranjmanlarda sıklıkla yer buluyor. Romantizmin simgesi olan kırmızı güllerle hazırladığımız ferforje, çelenk ve çiçek çeşitlerine göz atabilirsiniz. Tüm tasarımlarımızı en taze çiçeklerle hazırladığımız için canlı görünümlerini uzun süre muhafaza edebiliyor. Uygun fiyatlar ve cazip ödeme seçeneklerinden de faydalanarak siz de hemen siparişiniz bize iletin. Mesajınız eşliğinde dilediğiniz adrese teslim edelim.