Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Asaleti ve aynı zamanda masumiyeti sembolize eden orkideler sevdiklerinizi mutlu etmek istediğinizde harika bir seçenek olarak kategorimizde incelemenizi bekliyor. Farklı renklerde orkide çeşitleri ile hazırladığımız aranjmanlara da göz gezdirebilirsiniz. Muhteşem yaprakları, zarif duruşları ve eşsiz kokularıyla orkideler eşe, sevgiliye, anneye, arkadaşa kısacası herkese gönderimi yapılabilen çiçekler arasında yer alıyor. İstanbul da yaşayan tüm sevdiklerinize kolayca orkide gönderebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece orkide satın al diyerek bu özel çiçeklerle mutluluğun mimarı olmanızdır.

Orkide Siparişi

Şık bir saksıda ya da vazoda teslimatını yapabildiğimiz orkideler beyaz, mavi, pembe, fuşya gibi farklı renklere sahip. Doğada bulunmayan ve büyük bir emekle hazırlanan mavi orkide çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Online olarak mavi orkide satın al dediğinizde karşınıza bu muazzam çiçekler de çıkacaktır. Aslında doğada mavi renkte açan bir orkide bulunmuyor. Özel bir teknik uygulanarak beyaz renkte açan orkidelere bu farklı renk kazandırılıyor.

Bu nedenle mavi orkide sipariş ile temin edildiğinde bir süre sonrasında yeniden beyaz renge dönecektir. Ancak sağlıklı görünümünden hiçbir şey kaybetmez. Bakımı ihmal edilmediğinde orkideniz uzun süre güzelliğini sizinle paylaşmaya devam edecektir. Sitemizde mavi orkide fiyatları son derece makul rakamlardan oluşuyor. Bu avantajı kazançlı bir çiçek siparişine dönüştürebilirsiniz. Dilediğiniz adrese ulaşması için hemen siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Orkide Bakımı

Yılda birkaç defa açabilen ve yıllardır en özel çiçeklerden biri kabul edilen orkideler aslında pek çok çiçekle kıyaslandığında bakımı en kolay çiçeklerden biridir. Bu nedenle bakımı kolay bir çiçek istediğinizde de orkide sipariş ile kapınıza kadar gelebilecek seçeneklerden biri oluyor. Çiçeğin bakımında sulaması en önemli unsurdur. Bulunduğunuz yerin nem düzeyine göre çiçeğinizin suya olan ihtiyacı değişebilir.

Bu nedenle net bir sulama periyodu belirtmiyoruz. Sitemizden orkide siparişi verdiğinizde çiçeğiniz su ihtiyacı karşılanmış bir şekilde adresinize ulaşır. Sonrasında toprağını kontrol ederek suya ihtiyacının olup olmadığını kolaylıkla anlayabilirsiniz. Elbette dinlenmiş ve kireçsiz su kullanarak sulama yapmanız da büyük önem taşıyor. 2 yılda bir saksı değişimi de yapabilirsiniz.

Orkidenin bol gün ışığı bulunan bir yerde konumlandırılması gerektiğini de belirtmek isteriz. Sitemizden orkide al diyerek temin ettiğiniz orkide en sağlıklı şekilde size ulaşıyor. Eğer bir süre sonrasında yapraklarında sararma meydana gelirse daha fazla gün ışığına ihtiyacı olduğunu anlayabilirsiniz.

Çiçek bakımına zaman ayıramayan yakınlarınız için de büyük bir ilgi istemeyen orkideleri gönderebilirsiniz. Yılın her mevsiminde sıralı ve estetik yapraklarıyla beğeni alan orkide gönderimi yapmanız mümkün. Yakınlarınıza “geçmiş olsun” dileğinde bulunmak ya da çeşitli nedenlerle tebrik etmek istediğinizde de orkide gönderimini seçebilirsiniz. Uzun sapları ve muhteşem yapraklarıyla ideal bir seçenek olan bu çiçekler uzun süre dayanıklılık sergileyebiliyor.

Online Orkide Gönder

Sulamasına ve 13 ila 30 derece sıcaklıkta bulundurulmasına dikkat edilmesi, bu nadide çiçekler için yeterli olabiliyor. Bu nedenle anneniz, arkadaşınız ya da eşinize orkide gönderebilir, uzun süre bu hatırayı yaşatmasını sağlayabilirsiniz. Bilindiği gibi orkide göndermek, kırmızı gül göndermek kadar net anlamı olan bir davranış değil. Dolayısıyla dilediğiniz herkes için orkide gönderimi yapabilirsiniz.

Sadece birkaç dakika içerisinde online orkide siparişi verebileceğiniz için çok uzun bir zaman ayırmanız gerekmiyor. Aynı zamanda ileri bir tarihte teslim edilmesi için de siparişinizi şimdiden iletebilirsiniz. Özellikle bazı özel günlerin unutulması riskine karşı çok sayıda kişi siparişinizi şimdiden iletmeyi tercih ediyor. Siz de bu yöntemle özel günleri unutma riskini kolayca ortadan kaldırabilirsiniz.

Orkide Fiyatları

Bu arada orkide fiyatları gayet makul seviyede olduğundan özel günler dışında da sevdiklerinizi mutlu etmek için orkide gönderimi yapabileceğinizi belirtmemizde fayda var. İçimden geldi diyerek gönderilebilecek çiçekler arasında bu şık ve estetik çiçek de yer alıyor. Annenize, sevgilinize, eşinize hiç beklemediği bir anda çiçek göndermeniz çok mutlu olmalarını sağlayacaktır. Bu mutluluğu onlara yaşatmanız için yıl boyunca fiyatlarımızı makul seviyede tutuyoruz.

Bu arada orkide çiçekler arasında siparişi en çok verilenlerden biridir. Sizlere olabildiğince geniş bir seçenek yelpazesi sunabilmek için farklı aranjmanlar da hazırlamayı ihmal etmedik. İçerisinde orkide de bulunan bu özel aranjmanlar şıklığı ve estetik görünümü ile büyük bir ilgi görüyor. Sitemiz üzerinden bu özel aranjmanları da mutlaka incelemenizi öneririz. Beğendiğiniz model için kolaylıkla siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kategorimiz içerisinde pek çok farklı orkide aranjmanı da yer alıyor. Tüm çeşitlere göz atabilir ve beğendiğiniz ürünü dilediğiniz adrese teslim etmemizi sağlayabilirsiniz. Dilerseniz ürünü göndermeden önce fotoğrafını size yollayabiliriz. Uygun fiyat ve ödeme kolaylığı avantajından da faydalanarak hemen siparişinizi bize iletin. Sevdiklerinizin kendilerini özel hissetmeleri için asaletin ve masumiyetin sembolü orkide gönderin. Orkide büyülü güzelliğiyle sevdiğinizin aklını başından alır.

Orkideler zarafetiyle sevdiğinizin kalbini okşar. Orkidelerimiz Hollanda’dan direkt seralardan ithal edilen A kalite orkidelerdir. İstendiğinde ürün teslimatından önce resim gönderilir. Bu özel çiçeklerle hazırladığımız tüm aranjmanlara hemen göz atmaya başlayın. Sizleri bu güzellikle baş başa bırakıyoruz!