Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

İstanbul da hastalanan ya da bir badire atlatan yakınlarınıza geçmiş olsun dileklerinizi iletmek için çiçek gönderebilirsiniz. Yakınlarınıza moral vermek için tercih edebileceğiniz geçmiş olsun çiçekleri oldukça geniş bir seçenek yelpazesi eşliğinde, kategorimizde yer alıyor. Her biri mutlu etmek için estetik ve şık bir duruşa sahip olan geçmiş olsun çiçekleri arasında sıra dışı aranjmanlar da bulunuyor. Farklı bir seçim yapmak isteyenler bu aranjmanlara hemen göz atabilir.

Geçmiş Olsun Çiçeği Gönder

Duygularınıza ve dileklerinize tercüman olacak geçmiş olsun çiçekleri arasında buketler de mevcut. Renkli çiçekler ve yeşilliklerle hazırladığımız buket formundaki aranjmanları ister ev adresine ister iş adresine ulaştırabiliriz. Renkli çiçek buketleri moral ve motivasyon kazandırmakta oldukça başarılıdır. Bu nedenle kategorimiz içerisine kır çiçeklerinden hazırladığımız renkli çiçek aranjmanlarını da ekledik.

Her biri eşsiz kokusu ile bulunduğu ortamın atmosferini bir anda değiştiren geçmiş olsun çiçekleri arasında orkidelerin dikkat çektiğini söyleyebiliriz. Farklı renklerde tek dal ya da çift dal orkideler saksı içerisinde dilediğiniz adrese ulaşabilir. Sizin hatıranız olarak da bakımı yapılabilecek olan orkide çeşitleri yoğun koku yayarak ortamın pozitif enerjisini de güçlendiriyor. Orkidelere alternatif olarak lilyum çiçekleri ile de geçmiş olsun dilediğinizi iletebilirsiniz.

Geçmiş Olsun Çiçeği Nasıl Olmalı?

Sukkulent çeşitleri ile hazırladığımız aranjmanlar uzun süre canlı kalabilen seçenekler arasında bulunuyor. Ayrıca yine sukkulent ve minyatür canlı bitkilerle hazırladığımız teraryum çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Cam fanus içerisinde bazı minyatür aksesuarları da kullandığımız teraryum çeşitleri her yerde kolaylıkla muhafaza edilebiliyor olmasıyla dikkat çekiyor.

Bu arada yaşadığı tatsız bir durum nedeniyle iyi şans dilediğine ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz yakınlarınıza şans bambusu da gönderebilirsiniz. Seçtiğiniz herhangi bir tasarıma sizden gelen özel mesajı da ekleyerek dilediğiniz adrese kolayca ulaştırabiliriz. Kategorimize hemen göz atın. Dünyanın bir günü diğerine uymuyor... Hayatta hastalık ta var sağlık ta... Düşmek te var kalkmak ta. Böyle zamanlarda sevdiklerinin yanında olmaktır güzellikleri yaşamak. Ve rengarenk çiçeklerden moral-motivasyon sağlamak. Siz de geçmiş olsun dilekleriniz için sunabileceğiniz özel çiçeklerimizden istediğinizi seçin ve o özel insanın yanında olun. Bizden de "Geçmiş Olsun" dileklerimizi ulaştırmayı unutmayın ! Sağlıkla...