Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Annenizin Doğum Gününde Hangi Çiçeği Almalısınız?

Anneler ve çocukları arasındaki sonsuz sevgiyi bir kez daha taçlandırmak için anneler günü harika bir fırsat! Elbette annenize doğum gününde harika bir hediye almalısınız. Ancak aynı zamanda özel bir çiçek aranjmanı ile annenizi mutlu etmeniz gerektiğini unutmayın. Peki, annenizin doğum gününde hangi çiçeği almalısınız ya da nasıl tercih yapmalısınız?

Annenizin hangi çiçeklerden hoşlandığı elbette büyük önem taşıyor. Sevdiği çiçek ile hazırlanan bir buket yerine tercihinizi sevdiği çiçeklerin de olduğu bir aranjmandan yana kullanmanızı öneririz. Bu sayede daha gösterişli bir çiçek görünümü elde ediliyor ve annenize farklı çiçeklerin güzelliğini de sunma şansını yakalayabilirsiniz. Bu nedenle bizim önerimiz farklı çiçeklerin kullanıldığı aranjmanlara yönelmeniz olacak.

anneye-dogum-gunu-cicegi

Anneye Doğum Gününde Alınabilecek Çiçekler

Örneğin annenizin gülden hoşlandığını varsayalım. Bir gül buketi almak yerine online sipariş sitemizde inceleyebileceğiniz anastasia aranjmanı çok daha ideal bir seçim olabilir. İçerisinde farklı renklerde farklı çiçekleri de barındıran bu aranjman çok daha coşkulu bir duruş sergiliyor. Görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Eğer anneniz papatyadan hoşlanıyorsa rengarenk papatyaların kullanıldığı ve estetik şıklığı ile ön plana çıkan renkli papatyalar aranjmanını seçebilirsiniz. Muazzam duruşuna yakından bakmak için buraya tıklayın. Lisyantustan şebboya en özel çiçeklerle hazırlanan ve teşvikiye adıyla beğeniye sunulan özel tasarım da harika bir seçi olabilir. Buraya tıklayarak buketi mutlaka görmelisiniz. Anneniz çiçeklerin en güzelini hak ediyor. En güzel aranjmanlardan vazgeçmeyin.

Yazar : Çiçek Diyarı