Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Arkadaşa Hangi Çiçek Alınır?

Arkadaşlarınıza çiçek almak istediğinizde aslında aklınızın karışmasına hiç gerek yok. Doğum günü, terfi, yeni ev alma, yeni işe başlama ve daha pek çok nedenle arkadaşlarınıza çiçek göndermeniz gerekebilir. Bu durumda elbette arkadaşa hangi çiçek alınır sorusunun yanıtını düşünüyorsunuz. Öncelikle hangi amaçla ve nereye çiçek göndereceğinizi düşünmelisiniz.

Eğer yeni iş tebrik etme ya da terfi alma nedeniyle tebrik etme amacındaysanız şık bir bambu harika bir seçim olabilir. Bunun yerine tercihinizi bonsai ağaç çeşitlerinden yana da kullanabilirsiniz. Çünkü arkadaşa hangi çiçek alınır sorusunun yanıtı mutlaka bir buket çiçek olmak zorunda değil. Ayrıca bu seçeneklerin buket çiçeklerden daha kalıcı olduğunu da unutmayın.

arkadasa-hangi-cicek-gonderilir

Arkadaşa Gönderilebilecek Çiçekler

Eğer doğum günü ya da benzeri bir özel gün nedeniyle çiçek göndermeyi düşünüyorsanız bu durumda büyük bir çiçek aranjmanına yönelmeniz lazım. Gösterişli olması için farklı çiçekler kullanılarak dizayn edilmiş bir aranjmanı seçmeye özen gösterin. Özellikle kır çiçekleriyle hazırlanan tasarımların göz alıcı bir duruş sergilediği tüyosunu da sizlerle paylaşalım.

Papatyalar da arkadaşa gönderim için son derece uygun olabiliyor. Birkaç farklı renkte papatya çiçekleri ya da sadece beyaz papatyalardan hazırlanan bir aranjman ideal bir seçim olabilir. Bu arada teraryum çeşitlerinin de seçenekleriniz arasında yer aldığını belirtelim. Teraryumlar arkadaşlar arasında hoş bir hatıraya dönüşebiliyor. Anlamlı bir dizayna sahip teraryumu herhangi bir özel günde arkadaşınıza gönderebilirsiniz.

Yazar : Çiçek Diyarı