Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Bir Kadına Çiçek Almanız İçin 5 Neden

İstisnasız her kadın çiçek almaktan hoşlanır. Hatta bir kalbi ısıtmak için çiçekten daha iyi bir seçenek bulamazsınız. Peki, bir kadına çiçek almak için mutlaka özel bir gün olması mı gerekir? Aslında kadınlara kendini önemli hissettirmenin en kolay yollarından biri ona çiçek almaktır. İşte bir kadına çiçek almanız için 7 neden!
  • Doğum Günü
Doğum gününde kadınlar kendileri için özel olan insandan mutlaka çiçek beklerler. Bu yüzden sevgilinize ya da eşinize doğum gününde çiçek almayı sakın ihmal etmeyin. Özellikle yalnız olan kadınların çiçek almaya daha fazla ihtiyaçları da olabilir. Çevrenizde yalnız bir kadın varsa doğum gününde ona çiçek gönderin!
  • ?Özür Dilerim? Çiçeği
Kalbini kırdığınız kadınlara kendinizi affettirmek için çiçek gönderin. Elbette sadece bir çiçek, kırılan kalpleri onarmak için yeterli olmayabilir. Ancak çiçeklerin en azından kızgınlığı bir düzeye kadar azaltma etkisi olduğu da biliniyor. Bu yüzden güzel ve etkili bir özür dileme konuşması hazırladıktan sonra çiçek gönderebilir ve sonrasında kendinizi daha kolay affettirebilirsiniz.
  • İlk Buluşma
Eğer bir kadının aklında kalmak ve sizi önemsemesini sağlamak istiyorsanız ilk buluşmada ona mutlaka çiçek götürün. Hatta buluşmadan saatler önce de evine ya da işyerine çiçek gönderebilirsiniz. Buluşacağınız için mutlu ya da heyecanlı olduğunuza dair güzel bir mesaj eşliğinde çiçek alması, sizin gerçek bir beyefendi olduğunuzu düşünmesini sağlayabilir.
  • Yıldönümleri
Evlilik yıldönümü, tanışma yıldönümü gibi özel günler, çiçek göndermeniz için de harika birer fırsattır. Sevdiğiniz kişiye yıldönümlerinde çiçek göndermeyi ihmal etmeyin.
  • Sevgililer Günü
Elbette her sevgililer gününde hayatınızdaki kadın bir çiçek almayı hak ediyor. Sevgililer gününde de kadınlara çiçek gönderin.
Yazar : Çiçek Diyarı