Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Burçlara Göre Çiçekler; Balık Burcu

Burçların insan karakteri üzerindeki etkileri tartışılmazdır. İnsanların davranışlarının, tercihlerinin, beklentilerinin birçoğu burçlarından aldığı özelliklerden kaynaklanır. Balık burcu ise 12 burç arasında en duygusal olanı denilebilir. Balık burcuna çiçek almak istediğinizde, onun zevklerine hakim olursanız, sevdiğiniz insana hangi çiçeği almanız gerektiği konusunda net bir fikriniz olur.

Balık burcu genel olarak eli açık, sabırlı ve son derece duyarlı insanlardır. Bu burçtan olan kişilerin inanılmaz bir ikna kabiliyeti olduğu söylenmektedir. Vicdan sahibi, dürüst, sadık ve uysal insanlardır. Ayrıca her çevreye kısa bir süre içinde ayak uydurabilirler.

Sevdiklerinize hediye almak istediğinizde onlara aldığınız çiçeği burcuna uygun tercih ettiğinizde, çok daha kolay bir şekilde gönlünü fetih edebilirsiniz. Balık burcu kadını hangi çiçeği sever diye düşündüğünüzde, sevdiğiniz kadının karakteristik özelliklerine bakabilirsiniz. Ayrıca balık burcu erkeği hangi çiçeği sever sorusunun en güzel cevabı onun size olan davranışlarında gizlidir. Bunlara analiz ettiğinizde, çiçek konusunda hangi seçimi yapmanız gerektiği de netleşecektir.

İnsanların geneli sahip olduğu burcun özelliklerinin bir kısmını mutlaka taşımaktadır. Burç, kişiler arasında zevklerinin değişiklik göstermesine neden olan en önemli faktördür. Bu yüzden burca uygun kokulara, renklere, obje ve çiçeklere rağbet etmek kişinin elinde olan bir durum değildir. Farklılıklar burada ortaya çıkar ve herkesin ilgi alanı burcunun özellikleri dolayısıyla birbirinden ayrıdır. Sevdiklerinize uygun çiçek almak istediğinizde onun yüzünde kocaman bir gülümsemeye sebep olmak ve onu ne kadar iyi tanıdığınızı ispat etmek için burcunu göz önünde bulundurmak işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

Onun burcunun hoşlanabileceği çiçeklerden bir buket oluşturup hediyenizin manevi olarak değerinin artmasını sağlamak sizin elinizde. Öylesine bir hediye olsun diye değil, gerçekten karşı tarafa değer verilip ince düşünülerek hazırlanmış bir çiçek her zaman daha etkileyicidir. Çiçeklerin muhteşem etkisini avantaja çevirmek, tamamen sizin hayal dünyanıza kalmıştır.

Çiçek göndermek, çok uzun yıllardan beri en sık tercih edilen hediye alternatifi olarak kullanılmaya devam ediyor. Mis kokulu bir çiçeğin enerjisinden etkilenmeyecek insan yoktur. Sevdiklerinize onların hiç beklemediği bir anda çiçek göndermek, bu çiçeği onun burcuna uygun seçmek ilgi çekmeniz için yeterli olacaktır. 20 Şubat-20 Mart arası doğanların balık burcuna dâhil olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Balık burcunun sevdiği çiçekler, onların çocuksu ruhunu ve duygusal yanını en iyi şekilde temsil etmesi gerekmektedir.

Balık Burcu Hangi Çiçeği Sever?

Burçların insanın davranışlarına, beğenilerine çok fazla etkisi olduğu herkes tarafından bilinen inkâr edilemez bir gerçektir. Bazı insanların daha komik, daha duygusal daha hassas ya da daha güçlü olmasının sebebi onların burçlarının özelliklerinin bir yansımasıdır. Burç özelliklerini çok fazla taşıyan, burçlar konusunda hassas olan sevdiklerinize minik bir jest yapabilmek için onun hangi burçtan olduğunu bilmek çiçek seçme konusunda büyük oranda yardımcınız olacaktır. 

Burcuna uygun çiçekleri ona gönderme inceliğinde bulunmak, sevdiklerinize karşı bir adım öne geçmenizi sağlayacaktır. Özel günlerde sevdiğiniz insanın burcunu baz alarak, beğenebileceği çiçeklerden şık bir çiçek buketi yaptırıp ona kendinizi bu yolla hatırlatabilirsiniz.

Burç özelliklerine uygun çiçek seçimi yapmak, bazı etkenlere dikkat etmeyi gerektirir. İlk olarak çiçek hediye etmek istediğiniz sevdiğiniz kişinin hangi burçtan olduğunu kesin bir şekilde bilmeniz gerekir. Doğum tarihini tam olarak bilmediğiniz birinin burcunu doğru şekilde bulabilmek zor olabilir. Her burcun zevkleri ve sevdiği çiçek çeşitleri birbirinden farklı olduğu için, sevdiğiniz insanın hangi burçtan olduğunu bilmek yanlış bir seçim yapmanızın önüne geçecektir.

Burç özellikleri, kişinin zevklerini ve seçimlerini en doğru şekilde yansıtır. Bu anlamda balık burçlarının bir çocuk kadar masum olduklarını bilmenizde fayda vardır. Kırılgan yapıları ve güçlü sezgilerinden dolayı balık burcuna çiçek hediye ederken temkinli olmanızı gerektirir. Tutkulu ve duygusal dünyalarında bu sıcakkanlı insanları en iyi ifade edebilen çiçek çeşitleri genellikle zambak ve nergis olmaktadır. Masumiyeti ve saf duyguları ifade eden zambak, güzellikle birlikte zarafeti yansıtan nergis tam anlamıyla balık burcu kişileri için yaratılış çiçekler arasında yer alır.

Balık burçlarının en belirgin özellikler çok güçlü bir iletişim yeteneklerinin olmasıdır. Çok adil ve bağımsız kişiliklerden oluşurlar. Ayıca söz tutmaması da balık burcunun özelliklerindendir. Yardımlaşmak ve arkadaşlarıyla keyifli vakitler geçirmek balık burcu için olmazsa olmazdır. Karşıt görüşlü ve sürekli sıkıcı davranan insanlardan hiç hoşlanmazlar. Bununla birlikte yenilgiye açık olmaları en güçlü yanlarıdır. Zayıf yönleri arasında ise her şeyden çabuk heveslerinin kaçması bulunmaktadır.

Balık burcunu temsil eden çiçek zambak çiçeğidir. Ayrıca balık burcu kişiler kırmızı gülü çok severler. Kırmızı güllerin aşkı ve sevgiyi temsil eden tutkulu yanı balık burcunu son derece etkilemektedir. Kocaman bir kırmızı gül buketi ile balık burcundan olan sevdiklerinize hiç beklemedikleri anlarda sürprizler yapabilirsiniz. Balık burcu kırmızı güllerden oluşan bukete karşı koyamaz.

Balık burcu kişiler genellikle renklere olan düşkünlükleri ile ön plana çıkar. Bu nedenle nergis çiçeğinin yeri balık burcu kişiler için çok ayrıdır. Balık burcunun ilkbaharı temsil eden burç olduğu unutulmamalıdır. Nergis çiçeği de bu dönemlerde çıkmaya başlar. Nergis çiçeğinin sarı görüntüsü, renklere olan zaafı ile bilinen balık burcunun aklını başından alır.

Mis Kokulu Çiçeklerin Baş Döndüren Enerjisi Çiçek Diyarında

Çiçeklerin dayanılmaz güzelliği olduğundan ve rengârenk görünümüyle dikkat çektiğinden bahsetmiştik. Sevdiklerinize ne hediye almanız gerektiği konusunda kararsız kaldığınız anlarda da çiçekler imdadınıza yetişir. Ancak birine çiçek hediye ederken onun zevklerini göz önünde bulundurduğunuz kadar burcunun özelliklerini de yansıtan zevklere sahip olabileceğini unutmamalısınız.

Çiçek sipariş ederken seçilen çiçeğin rengi, modeli kadar firma seçimi de dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Kaliteli hizmet vermeyen çiçek firmalarından alınan çiçeklerin sizi sevdiklerinize karşı mahcup etme riski vardır. Böyle bir durumda sevdiklerinize sizin adınıza gönderilen çiçeklerin yapraklarının dökülmüş ya da solmuş olması, özensiz buket haline getirilmesi gibi olasılıklar sizin mahcubiyet duymanıza neden olabilir.

Bu yüzden her zaman nitelikli çalışmalar yapan, firma olarak kalitesini ispat etmeyi başarmış çiçek firmalarına yönelmeniz gerekir. Çiçek Diyarı, bu anlamda aradığınız üst düzey kalite standartlarında hizmet anlayışına erişebileceğiniz son derece profesyonel çalışmalar yapan bir firmadır. Çiçek Diyarı, çiçeklerin ve müşterilerin dilini çok iyi bilir. Geniş çiçek seçeneklerinin yer aldığı web sitemizden sevdiklerinizin burcuna ya da zevkine uygun çiçek modellerini kendi istediğiniz şekilde aranjman haline getirebilirsiniz.

Kolay alışveriş ve güvenli hizmet anlayışının bir araya getirildiği Çiçek Diyarı için öncelikli olan daima müşteri memnuniyetini kazanmaktır. Bunun için sizin istek ve ihtiyaçlarınızı en güzel biçimde analiz eden ekip arkadaşlarımız, çiçek seçeneklerini bu istekler doğrultusunda düzenlemektedir. Birbirinden mis kokulu, göz alıcı güzellikte rengârenk çiçeklerle sevdiklerinizin hayatına minik bir dokunuş yapıp, ona karşı olan samimi hisleri iletebilmek için sizde hemen şimdi Çiçek Diyarı’na göz atabilirsiniz. Çiçek Diyarı, çiçekçilik konusunda öncü marka olmaya ve değer verdiğiniz insanlara güzel bir jest yapabilmeniz için size aracı olmaya devam ediyor. 

Yazar : Çiçek Diyarı