Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Canlı Çiçek Modelleri

Çiçek göndermek için özel günlerin gelmesini beklemeyin. Renkleri, duruşu ve zarafetiyle  görenleri kendine hayran bırakan canlı çiçek modelleri sevdiklerinizi mutlu etmek için rahatlıkla tercih edebileceğiniz tasarımlar oluyor. En taze çiçeklerle hazırlanan canlı çiçek aranjmanları  her durumda gönderime uygun olması ile da ön plana çıkıyor. Mutlaka tercihinizi buket çiçek tasarımlarından yana kullanmak zorunda değilsiniz.

Saksı içerisinde dizayn edilen canlı çiçekler daha kalıcı bir seçenek olarak son dönemde  büyük bir ilgi görmeye başladı. Elbette bu kategori içerisinde onlarca farklı model seçeneği bulunuyor. Şeflera, tilandsia, aloe vera, guzmanya, orkide gibi onlarca farklı saksı çiçeği arasından dilediğinizi tercih edebilir ve tüm özel günlerde sevdiklerinize rahatlıkla gönderebilirsiniz.

canli-cicek-modelleri

En Güzel Saksı Çiçekleriyle Sevdiklerinizi Mutlu Edin!

Aynı zamanda tek bir taksiye içerisinde tek bir çiçek türünün farklı renklerinin kullanıldığı özel aranjmanlar  en çok tercih edilen canlı çiçek modelleri arasında yer alıyor. Kalanchoe ya da menekşe gibi zarif çiçeklerle süslenen bu tasarımların evlerin yanı sıra işyerlerine gönderim için de  harika bir seçenek olduğunu belirtmek lazım.

Sevdiklerinize yeni işe başlama çiçeği ya da terfi çiçeği olarak rahatlıkla bu tasarımları seçebilirsiniz. Aynı zamanda yaşam alanlarınızı dekore etmek istediğinizde de canlı saksı çiçeklerinden yardım alın.  Bu çiçekler bulundukları her ortamın havasını bir anda değiştirebiliyor.  Çiçeklerin muhteşem güzelliğinden ve enerjisinden yaşam alanlarınızı mahrum bırakmayın!

Yazar : Çiçek Diyarı