Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Canlı Gelin Çiçeği Papatya

Gelin adaylarının en çok tercih ettiği gelin buketlerinin başında güllerin olduğunu söyleyebiliriz. Hem romantik  bir görünüm sergilemesi hem de aşkın ve sevginin çiçeği olması nedeniyle güller gelin el çiçeklerinde sıklıkla kullanılıyor. Ancak son dönemde canlı gelin çiçeği papatya  kullanarak da dizayn edilmeye başlandı. Çünkü papatyalar da en az güller kadar zarif ve güzel!

Rengarenk papatyalardan hazırlanan gelin buketlerine alternatif olarak  sadece beyaz renkli papatyalar ile tasarlanan modeller de tercih edilebilir.  Papatyaların gelin buketlerinde muhteşem bir zarafet sergilediklerini söyleyebiliriz. Özellikle usta ellerde tasarlandığını da papatyalı gelin buketleri çok daha etkileyici ve şık bir görünüm sergiliyor. Sadece papatyaların kullanıldığı bu tasarımları sitemizde inceleyebilirsiniz.

canli-gelin-cicegi-papatya

Papatyalı Gelin Buketlerini Gördünüz mü?

Alternatif olarak tercihinizi papatyalarla birlikte farklı çiçek türlerinin kullanıldığı gelin el çiçeklerinden yana da yapabilirsiniz.  Papatyalı ve aynı zamanda güllü olarak dizayn edilen tasarımlar tül ya da kurdele gibi çeşitli süslemelerle buluştuğunda ortaya çok daha etkileyici bir görünüm çıkabiliyor. Sizler için hazırladığımız gelin el çiçekleri papatya çiçeğini de barındıran  pek çok farklı modeli seçenek olarak sunuyor.

En taze ve en güzel papatyalarla hazırlanan bu tasarımlar özellikle kır düğünleri için harika bir seçim olabilir.  Ancak bu tasarımları tercih etmek için mutlaka kır düğünü ile evlenecek olmanız gerekmiyor. Salon düğünleri için de gönül rahatlığı ile papatyalı gelin buketlerine yönelebilirsiniz.  En güzel gelin çiçeklerini incelemek istiyorsanız hemen online sipariş sitemizde tıklayın!

Yazar : Çiçek Diyarı