Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Dilek Ağacı ile Sevdiklerinizin Dileklerini Tutun

Yaşam alanlarını renklendirmek ve mekanın genel havasını değiştirmek için çiçeklerden yardım alabilirsiniz. Evinizi ve işyerinizi çiçeklerle donatarak bambaşka bir görünüm kazanmalarını sağlamanız hiç zor olmayacak. Bu arada tercihinizi mutlaka saksı çiçeklerinden yana kullanmak zorunda değilsiniz. Elbette bu çiçeklerin sunduğu güzelliklerin yeri bambaşka! Ancak siz seçiminizi daha farklı bitkilerden yana da yapabilirsiniz. Örneğin dilek ağacı ile sevdiklerinizin dileklerini tutun ve böylece mekana da farklı bir görünüm kazandırın!

Dilek Ağaçları Nasıl Hazırlanıyor?

Dilek ağaçları için genellikle yapraklarını dökmüş olan bonsai ağaçları kullanılıyor. Bu ağaçlara dekoratif kartlar yerleştiriliyor ve bu sayede dilek ağacı görünümü kazanması sağlanıyor. Dilek ağacı çeşitleri şık saksıları ile de ön plana çıkıyor. Bir arada bir bütün olarak muazzam bir görünüm sergileyen dilek ağaçlarında küçük aksesuarlar da mutlaka yer alıyor. Ayrıca minyatür bitkiler de bu sevimli ağaçları dekore etmek için kullanılabiliyor. Siz de dilek ağacı ile sevdiklerinizin dileklerini tutun ve yaşam alanlarınızda bu ağaçlara yer açın.

Dilek ağaçlarında hangi dileklerin yer aldığını merak edenler için açıklayalım. Küçük papatyalar şeklinde dizayn edilen bu kartların üzerinde, başarı, barış, güven, mutluluk, huzur, sevgi, para, kariyer ve şans dilekleri bulunuyor. Tüm bu iyi dilekleri toplu olarak iletmek istediğiniz sevdiklerinize de dile ağacı aranjmanlarını gönderebilirsiniz. Çünkü bu ağaçlar son dönemde hatırı sayılır bir popülerlik kazandı.

dilek-agaci

Dilek Ağaçları Nasıl Dekore Ediliyor?

Minyatür mantar ve uğur böceği gibi sevimli biblolarla süslenerek temaya uygun bir duruş kazandırılmış olan dilek ağaçları farklı boylarda olabiliyor. Online sipariş sitemizde her boydan dilek ağacı çeşitlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Farklı boy ve farklı aranjman seçenekleri eşliğinde dizayn edilen bu tasarımlar istendiğinde bonsai ağacının yeniden yeşermesi ile şık bir ağaç görünümü de alabiliyor. Daha önce de söz ettiğimiz gibi bu aranjmanlarda yaprak dökmüş bonsailer kullanılıyor. Ancak doğru şekilde ağacın bakımı yapılırsa yeniden yapraklanması da mümkün olduğundan bir süre sonra dilek ağacı görünümünden sıkılırsanız ağacın yapraklanmasını da sağlayabilirsiniz.

Bu arada özel olarak tasarlanan ve teraryum görünümü kazandırılmış olan dilek ağacı çeşitlerinin de olduğunu belirtmek lazım. Tercihinizi cam fanus içerisinde dizayn edilen bu ağaçlardan yana da yapabilirsiniz. Cam fanusta yetiştirilen ve yaprak dökmüş ağaçlar kullanılarak hazırlanan bu tasarımlarda dökümlü yaprakları olan minyatür ağaçlar kullanılıyor. Muazzam görünümü ile bu tasarımların baş döndüren bir güzellik sunduğunu belirtebiliriz.

Yaşam Alanlarınızı Dilek Ağacından Mahrum Bırakmayın!

Bu ağaçlar renkli ve sıra dışı görünümleri ile dikkat çekiyor. Yaşam alanlarınızı dekore etmek için siz de tercihinizi bu özel ağaçlardan yana kullanabilirsiniz. Son derece şık bir görünüm sergileyen tasarımlar için online sipariş sitemizde en cazip fiyatları görebilirsiniz. Hemen şimdi bu muazzam ağaçlara göz atarak beğendikleriniz için siparişinizi oluşturun!

Yazar : Çiçek Diyarı