Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Doğum Günü İçin Hangi Çiçekler Gönderilir?

Doğum günü kutlamalarının olmazsa olmazları arasında yer alan çiçekler aslında sevginin en zarif göstergesi olabiliyor. Sevdiklerinizin doğum günlerinde onları mutlu etmek için tek yapmanız gereken doğum günü için çiçek göndermeniz olacak. Annenizden arkadaşınıza, iş ortağınızdan çocuğunuza kadar herkese gönderebileceğiniz çiçekler arasından seçim yapmak ise çok kolay.

Buket, Vazo, Saksıda Çiçek Seçenekleri

Genellikle doğum günü için çiçek seçiminde zorlananlar hangi çiçeklerin daha uygun olduğu noktasında tereddüt yaşayabiliyor. Peki, doğum günlerinde genellikle hangi çiçekler tercih ediliyor? Öncelikle karşınıza 3 farklı seçeneğin çıkacağından söz edebiliriz. Bunlar saksıda çiçek, buket çiçek ya da vazoda çiçek şeklinde sıralanabilir. Tercih yaparken çiçeği hangi adrese göndereceğinizi de göz önünde bulundurmanızda fayda var. [caption id="attachment_590" align="aligncenter" width="700"]sukulent sukulent[/caption]

Doğum Günü İçin Lilyum ve Orkide

Örneğin doğum günü kutlaması için çiçeği işyerine gönderecekseniz vazoda çiçek modelleri arasından seçim yapmanızda fayda var. Çünkü iş ortamında vazo bulunmasında sıkıntı olabilir. Ancak eve gönderecekseniz buket çiçek çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Doğum günleri için en uygun çiçekler orkide ve lilyumdur. Ancak papatyalar gibi kır çiçeklerinden hazırlanmış harika bir buket de ideal bir tercih olabilir. Genellikle kadınlara gönderilen doğum günü çiçekleri modelleri farklı renklerden hazırlanan buketler olabiliyor. Erkekler için gönderilenler ise daha az renkli ancak daha sade duruşlu çiçekler olabilir. Çiçekler ile hazırlanmış olan aranjmanlar yine bu özel günlerde tercih edilebilen modeller arasında bulunuyor. Eğer doğum gününü kutlayacağınız kişinin en sevdiği çiçeği biliyorsanız bu çiçeği de seçebilirsiniz.

Yazar : Çiçek Diyarı