Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Doğum Gününde Çiçek Gönderilir mi?

Herkes için yılın en özel günlerinden biri de doğum günleridir. Yeni bir yaşa girmenin mutluluğu ile kutlanan doğum günlerinde herkes çiçek almayı hak eder. Bu yüzden doğum gününde çiçek gönderilir mi sorusunun yanıtı elbette ?evet? olmalıdır. Sevdiklerinizi bu mutlu gününde sevindirmek için mutlaka çiçek göndermelisiniz. Olabildiğince sevdiği çiçek çeşitlerine yönelin.

Sevgilinizin, eşinizin, arkadaşınızın doğum gününde çiçek gönderilir mi sorusundan ziyade hangi çiçeklerin doğum gününde daha uygun olduğunu düşünmelisiniz. Öncelikle doğum günleri için coşkulu bir çiçek aranjmanı seçmenizde fayda var. Eğer işyerine gönderim yapacaksanız vazo, sepet ya da saksı içerisinde dizayn edilmiş olan çiçekleri tercih etmenizde fayda var.

dogum-gunu

Hangi Çiçekler Doğum Gününde Gönderime Uygun?

Özellikle tercih etmek istediğiniz bir çiçek yoksa önerimiz, renkli çiçek aranjmanlarına yönelmeniz olacak. Farklı renklerde çiçek türleri ile hazırlanan bu şık aranjmanlar doğum günü için son derece ideal bir seçim olabilir. Mevsim buketleri ya da kır çiçeği demetleri seçenekleriniz arasında yer alıyor.

Sevgili ya da eşe doğum gününde gönderim için de tercihinizi kırmızı gül aranjmanlarından yana yapabilirsiniz. Farklı renklerde güller de seçenekleriniz arasında yer alıyor. Dilerseniz lalelerle dizayn edilen özel çiçek aranjmanlarına da yönelebilirsiniz. Bu tasarımlar da asil duruşları ile doğum günleri için gayet uygun olabiliyor. Aynı zamanda farklı renklerde tek dal ya da çift dal orkide çeşitlerini de tercih edebileceğinizi belirtelim.

Yazar : Çiçek Diyarı