Yeni ÜyelikÜye GirişiSipariş Takibi

Düğüne Gönderilecek Çiçek Nasıl Olmalı?

Sevdiklerinizin  evliliğe ilk adımı attıkları düğün günlerinde çiçek göndererek onların bu mutluluğuna ortak olabilirsiniz.  Ancak çok sayıda kişi düğüne gönderilecek çiçek nasıl olmalı sorusunun yanıtını merak ediyor. Evet de düğünlerde çelenk ya da ferforje çiçek tasarımları gönderilebilir. Ancak tek  seçeneğinizin bu olduğunu düşünmeyin. Pek çok farklı çiçek tasarımı da düğünde gönderilebilir.

Ancak seçtiğiniz çiçeğin biraz gösterişli olmasına dikkat etmenizde fayda var. Farklı çiçek türlerinin bir arada kullanıldığı ve coşkulu bir görünüm sergileyen rengarenk çiçek aranjmanları en ideal seçeneklerden biri oluyor. Bu aranjmanlarda çok sayıda çiçek kullanıldığı için tasarımlar hem gösterişli hem de dinamik bir görünüm sergiliyor. Online sipariş sitemizde onlarca farklı modeli inceleyebilirsiniz.

dugune-gonderilecek-cicek

Düğün İçin Çiçek Seçerken Bunlara Dikkat!

Sadece beyaz çiçeklerin kullanıldığı özel tasarım çiçeklerde bir diğer seçenek olarak karşınıza çıkacak. Bildiğiniz gibi beyaz saflığı ve masumluğu ifade eder. Düğünlerde de gönderilecek çiçeklerin beyaz olmasına özellikle dikkat edilir. Size tercihinizi bu yönde kullanabilir ve sadece beyaz çiçeklerin kullanıldığı butik tasarımları gönderebilirsiniz. Örneğin beyaz papatyalar ya da beyaz güllerle hazırlanan modeller rahatlıkla tercih edilebilir.

Aynı zamanda pembe ve beyaz çiçeklerin bir arada kullanıldığı tasarımlara da göz atabilirsiniz. Orkide çeşitleri ile hazırlanan butik çiçek modelleri de bir diğer seçenek oluyor. Online sipariş sitemizde düğün ve nikah çiçekleri ayrı bir koleksiyon halinde sizlere sunuluyor. Hemen şimdi göz atabilirsiniz.

Yazar : Çiçek Diyarı